Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

martinusa22
3. apr 2013

@pufa tak mi je ľúto, muselo to byt hrozne ale aj tak ťa pán boh obdaril nakoniec 🙂

falin
3. apr 2013

@strapula27 - vdaka strapulka

@nelly3 - som ti zabudla odpovedat, ano rozmrazuju ich v ten den, takze az ked sme prisli nam povedali ako sa rozmrazili. To je aj pre @sarasota

@martinusa22 - podla mna je to skoro 7-mi den. Ja som minule tstovala 9-ty den s 10-tkovym testom (mala som 5-dnovu kultivaciu) a bola slabulinka ciarka. Niektorym babam ukaze, ale niektorym este ani na 10-ty den neukaze nic. Je to velmi individualne. Ale urcite zatial nemysli negativne. Drzim palceky. PK je predlzena kulivacia

falin
3. apr 2013

@pufa - jej, dnes mas pekne spravicky, super za babo je ok. Blahozelam k chlapcekovi.

amali
3. apr 2013

@martinusa22 ahojky ...napr. mne vyšla na siedmy deň slabá čiarka....ale to je veľmi individuálne....nevešaj hlavu všetko bude dobre uvidíš..............posielam tehu výrusiky ////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// 😀

nelly3
3. apr 2013

@falin
a platila si tam hned po vklade? dala si hotovost alebo kartou? bolo to kolko? predtym som vsetko platila platobnou kartou.

martinusa22
3. apr 2013

@falin Ach bodaj by to bolo aj umna tak 🙂

martinusa22
3. apr 2013

@amali ďakujem dám tomu este druhu šancu 🙂 verím ze ked si na desiaty alebo 11 den to zopakujem bude to lepšie 🙂

tinkatinulka
3. apr 2013

@falin mooooc držime pazuchy na vianočne babatka 🙂

melisska
3. apr 2013

@falin cmuuucik vám trom🙂

pufa
3. apr 2013

@falin dakujem 🙂 tesim sa velmi, lebo mi opat vysiel pozitivny triple test, tak som sa trochu obavala, ale nastastie je vsetko OK.

tinka9075
3. apr 2013

@falin ahoj zatial je všetko v poriadku drobci si kopkajú tak som spokojná 🙂 🙂 v utorok idem na 4D tak sa teším že uvidím ako sa budu predvádzat 🙂 🙂 držím ti velmi palce a posielam tehu vírusiky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lynx19
3. apr 2013

@dafy
@tinkatinulka tiez som si vcera pichla poslednu a v piatok mam OPU 🙂

mimika1973
3. apr 2013

ahojte, babulky drzim vam vsetkym palceky! a chcem len dobre spravicky! 🙂
Chcem sa spytat, poznate niekto tie valovicove kvapky? (alchemilka a pod.) na co vlastne presne sluzia? na lepsi rast vajicok a ovulku? ci na nieco ine? diky 😉

mimika1973
3. apr 2013

uz by som tiez tak strasne chcela stimulkovat, no musim pockat do augusta veru, skor sa nam obom neda pustit sa do ivf. 😖 Chcela som to velmi na jar, vtedy aj spermiky su vraj lepsie, no mozno to az tak velmi nezavazi ak to bude aj v lete, vsak? 😉

pufa
3. apr 2013

@mimika1973 neviem o tom že by sa v priebehu roka menila kvalita spermií. Ale sú tu väčšie odbornicky na spermie ako ja, možno niektorá niečo o tom vie 🙂

lynx19
3. apr 2013

@mimika1973 ja uzivam aj tie kvapky od valovica,sluzia na lepsiu cinnost vajecnikov...treba ich ale uzivat aspon 3 mesiace aby mali nejaky ucinok

falin
4. apr 2013

@nelly3 - ano platila som hned po vklade. My platime vzdy kartou, zda sa mi to jednoduchsie. Suma bola 5000czk
Ides napokon s estrofemom ci bez neho? Ides v tomto cykle?

falin
4. apr 2013

@martinusa22 - silno drzim palceky, aby to tak bolo.

falin
4. apr 2013

@melisska - dakujem moja. Davas mi velmi pozitivny priklad ze netreba sa vzdat. Verim ze ta budem nasledovat. Kedy ides na utz a kolko ste vkladali?

falin
4. apr 2013

@pufa - to je super, ze vysledky su ok. Ozaj mozem sa spytat ci ti nasadili nejaku liecbu po prvych 2 neuspesnych tehu?

falin
4. apr 2013

@tinka9075 - dakujem. Dufam ze sa po 4D pochvalis nejakymi fotkami 🙂

falin
4. apr 2013

@mimika1973 - ako ti pisala lynx, tie kvapky su na lepsiu cinnost vajecnikov. Ja som si ich teraz nasadila pred ket, ale uzivala som ich kratko, neviem ci mali nejaky ucinok. Nasadzovala som ich najmä kvoli alchemilke, lebo ten caj uz ani citit nemozem. Isla som na ket bez estrofemu, tak aby narastla sliznica. Na 12-ty DC som mala 9mm

kukulik30
4. apr 2013

ahojte
@speranza1 moja, mam akurat po ET, vcera sme boli bo krasnu hatchujucu blastocystu 😉

lubica1979
4. apr 2013

@kukulik30 držím palce nech nájdeš na testíku // 🙂

melisska
4. apr 2013

@falin čo sa týka soňa, zajtra volám mojej dr. Tak sme sa dohodli
🙂 a vkldali mi jedno 🙂

kukulik30
4. apr 2013

@lubica1979 dakujem 🙂 uvidime

martinusa22
4. apr 2013

@kika017 no co ako sa ti dari? Ako to vyzera? Dúfam ze dobre

martinusa22
4. apr 2013

@kukulik30 koľko bunkovu a po akej Pk ? Je to prvé ivf?🙂

pufa
4. apr 2013

@falin ja som nepotrebovala liečbu, len trochu šťastia.. prve ivf bolo mimomaternicove, embryo sa usídlilo v rohu maternice tam kde prechádza normálne vajíčko z vajcovodu do maternice, takze mi museli ten roh vyoperovat. Druhý krát som mala pozitívne triple testy, bola som na amniocentéze, dostala som infekciu a o bábätko som prišla. Cize u mna bol problem iba extremny nedostatok stastia. verim ze je to uz za mnou.

falin
4. apr 2013

@kukulik30 - drzim palce, ja som bola predvcerom 😉 Komu chodis

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre