Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
4. apr 2013

@melisska - drzim palceky na sono, nech vidite krasne srdiecko

falin
4. apr 2013

@pufa -fuha, si si prezila toho dost. Verim ze do tretice vsetko dobre a ze stastie u vas uz zostane. drz sa 😉

kukulik30
4. apr 2013

@martinusa22 po 5 dnovej kultivaci, tam uz sa bunky nerataju, je to hatchujuca balstocysta 😉 je to moj 3. soft v Brne a na Svk mam za sebou 3 x IVF

@falin ku Koudelkovi chodim 🙂 tak nech nam to vyjde 😵

martinusa22
4. apr 2013

@kukulik30 aha tak ja som mala to iste vložené , a prečo sa to nepodarilo ? Držím veľmi veľmi palce, urcite to uz vyjde🙂)

kukulik30
4. apr 2013

@martinusa22 preco sa nepodarilo? tazka otazka ...neviem 🙂 to keby sme vedeli, vsakze? mozno sa embryjko nevyvijalo, ako ma, alebo nebolo nieco ok...ktovie...to sa uz nedozvieme,
clovek mieni, Panboh meni 😉
ale raz to musi vyjst 😉

martinusa22
4. apr 2013

@kukulik30 tak sa uchyti toto tretie 🙂))

speranza1
4. apr 2013

@kukulik30 ... mojaaa... veeeelmi ti prajem nech ti to vyjde.... 😀 🙂 😉 😵

kukulik30
4. apr 2013

dievcata, velmi by som si priala...uz tolko bolo u nas sklamani ze az...ale verime !!!

speranza1
4. apr 2013

@kukulik30 neviem preco..ale som presvedcena, ze tentokrat to uz nebude o sklamani..ale o nekonecnom stasti moja... 😵

nelly3
4. apr 2013

@falin
ano s estrofemom a asi v tomto cykle 😵

turzovka
4. apr 2013

ahojte baby,
predpokladam, ze moja otazka tu uz urcite bude niekde zodpovedana ale nepodarilo sa mi to najst a zas prehladat 1725 stran sa mi nechce.
chodime s mm do gin-fiv, ale nie sme nejak moc spokojni s pristupom. zatial ma caka len IUI nazime sa rok a pol ale uvazujeme nad Brnom, kedze same dobre ohlasy pocuvame. Viete mi poradit, ci potrebujem o tom informovat GF, vyziadat si nejaku dokumentaciu, alebo v brne budu robit vsetky testy odznova?? dakujem moc za radu

mauerka
4. apr 2013

@turzovka Ja tam tiez chodim, takze viem, o com asi hovoris 🙂 Zatial neriesime odchod, ale keby som sla, uz len z principu by som si pytala vsetky vysledky - za kazde jedno vysetrenie, odber... si skasli peniaze z MOJEJ POISTKY, takze uz len z tohto hladiska nemaju vobec pravo nechciet mi to vydat. Zhodou okolnosti mam pristup k sumam, kt. za kazdy vykon boli inkasovane a nie su to teda male palky...

turzovka
4. apr 2013

@mauerka tak to musia byt celkom zaujimave polozky...mozno tam este dame to jedno, dve IUI ale dalej by som to riesila uz v brne. vy ste co vsetko uz absolvovali v gf?

mauerka
4. apr 2013

Par IUI a teraz ideme do prveho IVF tam.

mauerka
4. apr 2013
falin
4. apr 2013

@kukulik30 - verim, verim, ze tentoraz to konecne vyjde

@turzovka - ahoj, GF o odchode informovat nemusis a v Brne nevyzaduju dokumentciu predchadzajuceho liecenia. Ale ked ju mas, je to len v tvoj prospech, budu sa vediet rychlejsie zorientovat. Na druhej strane mas pravo na zdravotnu dokumentaciu a GF ti ju poskytnut musi.

turzovka
4. apr 2013

@falin dakujem za odpoved, ja sa pytam hlavne kvoli tomu aby mi v brne nemuseli robit odznovu vsetky testy

sarasota
4. apr 2013

@kukulik30 posielam srdiecko pre bambulku v brusku 🙂

annetty
4. apr 2013

@falin Ahoj falinka! 🙂 Silno drzim palceky nech to uz konecne vyjde!!! Myslime velmi na teba 😉 Posielam srdiecko pre stastie a pre male bublinky 🙂

falin
4. apr 2013

@turzovka - za malo, neviem co vsetko si absolvovala, ake vyetrenia mas za sebou, ale ak je toho viac, urcite pomoze ked vysledky budes mat zo sebou. A ak by ti to v GF nechceli da, nedaj sa odbit, mas na to narok. Vela zdaru.

falin
4. apr 2013

@annetty - ahoj, dakujem velmi pekne aj za srdiecko, tebe i dalsej osobke 🙂

kukulik30
4. apr 2013

@sarasota dakujem krasne 😉

strapula27
4. apr 2013

ahoj babulky🙂 takze ultrazvukom potvrdene dvojicky 😀

kukulik30
4. apr 2013

@strapula27 waau, gratulka velka, nech vsetko pekne klape!!! 🙂

strapula27
4. apr 2013

@kukulik30 dakujem🙂

melisska
4. apr 2013

@strapula27 supeeeer krása, blahoželám 🙂 teším, tesim

strapula27
4. apr 2013

@melisska dakujem pekne🙂 ty kedy ides??

amali
4. apr 2013

@strapula27 gratulujem.... 😉

tinkatinulka
4. apr 2013

@strapula27 super moc sa z teba tesiim a budem následovat🙂

melisska
4. apr 2013

@strapula27 zajtra volám svojej dr. Asi má zoberie v nedeľu, lebo zajtra je niekde preč 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre