Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelfilka
1. máj 2013

@lucky29
Chtěli bychom opět 2 embryjka 🙂

lucky29
1. máj 2013

@vilaamalia
Mne lekar v CAR neodporucal ET ale aj napriek k tomu som chcela ET tak mi vkladal 2 embria cca tyzden som sa citila ako 6.mesiaci tehotenstva a potom sa mi zlepsovalo a vedela som ze nie som tehotna.OHSS sa zhorsuje ak zostanes tehotna a vraj aj pomaha otehotniet,preto som sa vtedy tak rozhodla ale mne to nevyslo☹

mimika1973
1. máj 2013

@annetty a cervene vinko je na co dobre pri ET? ;)
Som si myslela, ze sa treba vyhybat alkoholu praveze! 😀

mimika1973
1. máj 2013

@dafy a to predchadzajuce IVF ta kolko vyslo v CZ korunach?
hej cudne je to, lebo ide len o navysenu cenu liekov, kedze sa zvysuje davka. Ale lieky ti dali oni, ci si si zobrala na recept na SK?

mimika1973
1. máj 2013

@lucky29 no vidis! to su dobri bojovnici! mala si davku len 75ui? aj s clostylom? 🙂 Tak nech pekne sa vyvijaju do nedele!!! 😵

tinna13
1. máj 2013

@dafy ja som mala clostyl, Fostimon 75 j 10 injekcii, 3x orgalutran, pregnyl, ICSI na 8 vajicok a platila som skoro 33 000 Kc

mimika1973
1. máj 2013

@tinna13 a platila si v cesk.korunach ci eurach? to je kolko na € vlastne tato suma? pri ivf softiku?

dafy
1. máj 2013

@mimika1973 predošle som mala za 18.000kč mala som jedno vaicko oplodnene...lieky som si sama kupovala tu na SK

dafy
1. máj 2013

@tinna13 tu cenu si platila bez liekov??? a aj s krvou ??

mimika1973
1. máj 2013

@dafy tak to je asi minim.standard tato cena 18.000KC ked len jedno oplodnene bolo a potom sa cena navysuje ak je viac napichanych isci....Ale je cudne, ze ti uz dopredu hovori o sume, ked sa este ani nevie ako a kolko toho nabuduce bude! 😒
Tebe pichali isci na zaciatku po OPU len jedno vajko ci viac vlastne? ktovie ako sa to u nich vsetko rata dokopy. Neviem, nemaju na webe aj daky cennik pre istotu?

melisska
1. máj 2013

@dafy to platila s liekmi, aj ja som tak platila prvý soft, keď som mala od nich lieky, podľa mňa su v tom zarátané aj lieky, kuktoremu dr. Chodíš?

lucky29
1. máj 2013

@mimika1973
Ano mala som iba 75 j a clostil.

lucky29
1. máj 2013

Dievcata brali ste okrem utrosu aj ine lieky? Utros je na sliznicu? Ja mavam nizku sliznicu na Slovensku mi k utrosu davali aj estrimax.

jahoda333
1. máj 2013

Ahojte baby ktoreho lekara by ste mi poradili v reprofite brno chcela by som to tam vyskusat vdaka za odpoved
🙂

tinna13
1. máj 2013

@mimika1973 platila som kreditkou a ked mi prisiel vypis tak to bolo 1280 eur
@dafy bola to cena s liekmi aj krvou

melisska
1. máj 2013

@lucky29 pred et dávajú len utros 🙂

melisska
1. máj 2013

@jahoda333 Marcel Stelcl

lucky29
1. máj 2013

@melisska
Dakujem

mimika1973
1. máj 2013

@tinna13 tak to je este v pohode 🙂
no ja by som lieky nemala mat zaratane, lebo to mam zvlast zohnane...
No cena urcite zavisi aj od poctu vajicok a napichania s isci, ze? vsak uvidime, ale ratam tiez do tych 1500€ maxi hadam.

nelly3
1. máj 2013

@mimika1973
ano, ja som mala 5 vajicok a platila som 5000czk za isci, max. sa plati 8000czk.

tinkatinulka
1. máj 2013

@lucky29 ja som mala aj estrimax 1-0-1 k utrosu 😉

mimika1973
1. máj 2013

@tinkatinulka estrimax je ako provames? v tabletkach ostradiol?

nelly3
1. máj 2013

@mimika1973
to je ako estrofem na rast sliznice, vacsinou sa dava pri KET, ale aj ked je nizka sliznica maternice.

tinkatinulka
1. máj 2013

@mimika1973 no neviem ja som ho mala iba 1x..je na rast sliznice

dafy
1. máj 2013

@mimika1973
@melisska
@tinna13 až mi odlahlo dufam ze to tak myslel ze aj s liekmi 😉 ...on mi napisal ze zvýšime davku a ze ma stimulka vyjde se vším všudy cca 30.000kč......ja som sa zlakla ze to bez liekov kedze ani minule som nebrala od nich injekcie ale mozno je to tak ako vy písete ze on uz tu cenu myslel aj s liekmi a kebyze som mala 8vajok...... 🙂 no dufam ze to tak bude uvidime co mi zajtra odpíše 😅

tinna13
1. máj 2013

@dafy urcite to myslel aj s liekmi a s max. vajok
@mimika1973 pri ICSI uctuju max. 8 vajicok, ostatne su gratis. Mala som to teraz naposledy tak. Urcite ta to vyjde v RF menej ako 1000 eur.

annetty
1. máj 2013

@dafy Ahojky. Tak doki urcite to myslel aj s liekmi. My sme tiez platili 30 000 Kč za softku 🙂

annetty
1. máj 2013

@jahoda333 Ahoj, tak vsetci su tam super. Ale u mna naj Stelcl a Vitouskova, ale vela pocut aj o ostatnych napr. Koudelka a Machac 🙂

annetty
1. máj 2013

@mimika1973 tak cervene vinko mi tu poradili baby na prekrvenie sliznice, inac ja alkohol vobec nemusim a cervene vino nikdy som nemala rada, ale co nespravis pre embryjko 🙂
@lucky29 tak ja beriem aj utros a aj estrimax 😉

jahoda333
1. máj 2013

baby dakujem velmi pekne 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre