Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
13. jún 2013

@skaredekacatko platis az v den vkladu teda ET, konzultacie a ni nic podobne nehradiš. a ano platit sa da kartou ked k tomu dojde. 😝

skaredekacatko
13. jún 2013

@vdaka a vies mi povedat kolko to cele priblizne stoji aj z icsi.

tinkatinulka
13. jún 2013

@skaredekacatko 13 tis IVF+4 tis testy+1 tis/1ICSI a to je vse..

karinuska22
13. jún 2013

@tinus8 Ja som si z Gynfivu nic nepytala, z IVF som mala len chudobny zapis z odberu a vkladu. Kedze som si dala urobit vysetrenia mimo gynfivu, tak som uz od nich nic nepotrebovala.

skaredekacatko
13. jún 2013

@tinkatinulka to je super to vyde 700eur este menej ako som v martine platila a to nieco tam aj poistovna hradila

karinuska22
13. jún 2013

@skaredekacatko Ja som platila 920 eur a to som mala 5x ISCI a predlzenu kultivaciu. Platila som dvoma kartami.

nelly3
13. jún 2013

@skaredekacatko
podla toho kolko budes mat aj vajicok -v ICSI sa plati za kazde jedno napichnute 1000czk ako pisala tinkatinulka, max. 8000czk a + injekcie, tie sa platia cela suma, jedine, ze si zozenies lacnejsie na sk, baby, ktore predavaju aj tu na konovi, co im ostali. cca rataj tak okolo nieco cez 1000eur 😉

tinkatinulka
13. jún 2013

@skaredekacatko ano je to cca ako pri doplacani na ak,ale aj Toto si mozes dat preplatit a bude to za par drobnych..pri tom vsetkom..lieky zhanaj vopred na nete ako pose jelly3

skaredekacatko
13. jún 2013

@nelly3 ja mam este co mi ostali z predchadzajuceho ivf som ich zratala napisala ze kolko a ak sa bude dat tak by som tie pouzila ak nie tak co uz.

nelly3
13. jún 2013

@skaredekacatko
tak to je super, dohodnes sa, ze budes pichat to co ti ostalo, v podstate je to jedno. v gyn-five som mala fostimon, v brne menopur.

skaredekacatko
13. jún 2013

@ja mam skoro jedno cele balenie fostimonu a este mam aj cele balenie dhipherlinu a ostal mi aj utros

daska32
13. jún 2013

@lubica1979 neboj, vsetko bude ok 🙂 drzim palceky

melisska
14. jún 2013

Dobre ranko spachtosky 😀

melisska
14. jún 2013

@tinka9075 to naozaj??? Spis celu noc a vstavas o pol jednej ? 😀

speranza1
14. jún 2013

@melisska krasne ranko aj tebe.... 🙂 😉

speranza1
14. jún 2013

no ...idem ja pracovat🙂...este raz vsetkym pekny den 🙂 packo

manita
14. jún 2013

@tinus8 ešte som ti chcela dopísať, že v RF ťa nebudú zaťažovať takými vecami ako je notárske potvrdenie o priznaní otcovstva, preoperačné vyšetrenia u všeobecného lekára pre ženu a návšteva všeobecného lekára muža kvôli krvným testom

a myslím, že odpadajú aj antibiotiká pred a po OPU (napíšte dievčatá, čo máte opu už za sebou, či sa nemýlim)

neviem, či si mala v rukách protokol z GF, ja som to tam dotiahla až potiaľ (ale hodila som ho do koša potom)

inna74
14. jún 2013

@manita presne ako píšeš,žiadne takéto vyšetrenia otravné nehrozia.OPU prebiehalo rýchlo a hladko bez bolestí,veľmi profesionálny prístup.Bola som veľmi spokojná,všetci sú veľmi milý a šikovný.Ja by som RF nikdy nemenila a to už som bola v GV-celkom ok,ale vela ludí , Iscare živá katastrofa.

inna74
14. jún 2013

@lubica1979 drźím paste. 😵

ofrah
14. jún 2013

dobré ráno babule tak bojujeme ďalej, ja som dnes 7.deň po ET.

inna74
14. jún 2013

@ofrah super a ako sa cítiś?kedy bol ET?

ofrah
14. jún 2013

@inna74 transfer bol presne pred týždňom...7.6. trojdňová kultivácia-10bunkové embryjko jedno.

ofrah
14. jún 2013

@inna74 a cítim sa dobre, toto je moj druhý pokus po prvom et ma veľmi bolelo brucho, teraz ma brucho nebolí ale bolia ma prsia a mám pocit, že viac a viac

inna74
14. jún 2013

@ofrah super,vyzerá o dobre určite to vyjde.....Mne vkladali blastocytu po PK v pondelok,prvé dva dni ma bolelo brucho,teraz to prestalo už iba tie prsia,ale ja to mávam pri každom cykle pretože mávam PMS,a ešte aj ten Utrogestan robí svoje.Aj ty ho užívaš?Ja 4-0-4.

ofrah
14. jún 2013

@inna74 ano užívan rovnakú dávku..ty si dnes ktorý deň po? 4? ja som dnes skúsila testovať a nič... 😒 ale ak by sa to prepočítalo keby som mala PK tak by to bol dnes iba 5.deň po a to je na test ešte skoro,či?

inna74
14. jún 2013

@ofrah no mne vkladali v pondelok.Takže som dnes4 tý deň po ET.To je ešte naozaj skoro testovať,neodporúčam ti to,zbytočne ta to rozladí.Ja budem aź 12 tý deň po ET.Ty by si mala až 15tý deň.Takže minimálne ešte týźdeń vydrž s testovaním. 😵

melisska
14. jún 2013

@ofrah áno skoro na testovanie, najskôr 9 den po 😉

manita
14. jún 2013

kočky, to všetky užívate po ET utroš 4-0-4?

už teraz mám z toho hrôzu, lebo po všetkých IUI som mala 2-0-2 a bolo to desneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

inna74
14. jún 2013

@manita pohoda,nie je to až také zlé,a treba ho vkladať intravag.,vtedy má menšie nežiadúce účinky.Inak ospalosť a ,bolesti v prsiach a chuť do jedla.Taká predpríprava pred tehotenstvom.hahahaha.

melisska
14. jún 2013

@manita dá sa to , aj tak stále niečo z toho vytecie 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre