Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

amali
14. jún 2013

@lienka_1 to je super že ich vieš upiecť 😀

lienka_1
14. jún 2013

@amali Toto je 1x a asi aj posledny. Strasne vela roboty je s tym.

amali
14. jún 2013

@lienka_1 ja mám rada také jednoduché koláče.....skôr ovocné a nie krémové, a také čo sa rýchlo upečú 😀

lienka_1
14. jún 2013

@amali Bola to pre mna vyzva a tak som to skusila 🙂 Najradsej peciem hrncekove recepty 😀 😀

lienka_1
14. jún 2013

@amali Ako sa citis? Brusko rastie? 🙂

amali
14. jún 2013

@lienka_1 hrnčekové sú super, rýchlo a jednoducho.....iba že u nás to nemá kto jesť, ja nie som veľmi na sladké a muž nemusí zjesť celý pekáč aby nebol tučný 😀
ja sa cítim super, bruško rastie už sa guľatím

mimika1973
14. jún 2013

@lienka_1 peknucke, mnamm, lenze ja musim davat uz pozor na kila, snif! 😒

lienka_1
14. jún 2013

@mimika1973 Ja sa k svojim kilam radsej nevyjadrujem 😀 😀 Ale dnes som na ne mala jednoducho chut a hlavne cas ich spravit. Da sa povedat, ze som sa dnes tak pekne zahrala v kuchyni.....uz len upratat ten neporiadok 😀

melisska
14. jún 2013

@lienka_1 aj my chceme 🙂

lienka_1
14. jún 2013

@melisska Keby som nemala pokazenu metlu aj vysavac, tak startujem a letim odniest 😀

melisska
14. jún 2013

@lienka_1 tak kúp novú metlu rychlo 😀

lienka_1
14. jún 2013

@melisska Kazdu zlomim....vies, po tych laskonkach 😀 😀 😀

melisska
14. jún 2013

@lienka_1 kovové porisko 😀

lubica1979
14. jún 2013

Ahojte dievčatá, všetkým Vám ďakujem, že ste držali palce. Som v 6 tt, videli sme aj srdiečko. Na jednom mieste je malá zrazenina krvi, ale to povedal doki, že by sa malo vstrebať. Tak uvidíme čo ďalej.

melisska
14. jún 2013

@lubica1979 konečne, tešíme sa s vami 😵

izzie27
14. jún 2013

@lubica1979 super spravicka 🙂

amali
14. jún 2013

@lubica1979 gratulujem 😉

lubica1979
14. jún 2013

@melisska
@izzie27
@amali ďakujem Vám 🙂

tinkatinulka
14. jún 2013

@lienka_1 no ja som si podla toho aj Machaca vyberala lebo mi prisiel tak "dospelo" 🙂 a on aj taky je.A baby sa tu o neho netrhaju takže je iba moj, nie ako chudák Marcelko 😀 😀 😀

tinkatinulka
14. jún 2013

@lienka_1 provokujes, 6tt dukanovej diety ale keby toto bolo teraz u mna na terase ku kaničke tak si jeden dám..mnam..netopisa?

lienka_1
14. jún 2013

@tinkatinulka Ja som si veru dala a je bozska...sladka az za usami stipe, ale dnes sadla 😀

lienka_1
14. jún 2013

@lubica1979 Jeej, super! Krasne tehulkovanie 😉

mimika1973
14. jún 2013

@lienka_1 no tak som kuk do mojich papierov ohladom protilatok!
Boli urobene v 2010! Je to vo fr.jazyku tak neviem ci to bude podobne alebo nie.
"autoanticorps anti-nucleaires" /protinuklearne latky/: **160 !
"anticorps anti-ADN natifs" /protilatky DNA nativne/: 17 ! Hodnoty: Negativne ak 15
Ale asi za to mi davali ten Solupred (cortison), tvorim tie protilatky proti uhniezdneniu, ci?...uz som z toho jelen jalovy! 😖 😀

mimika1973
14. jún 2013

@lienka_1 inac toto sa zistuje na imunologii, alebo aj nieco ine este? neviem ci to mam kompletne preto sa tak vypytujem! 😔

mimika1973
14. jún 2013

@lubica1979 bravo lubi! krasna spravicka, len pokracujee takto pekne aj nadalej! 🙂 😵
To si mala vklad jedno ci dve embryjka, a na kolky den? uz si nepamatam velmi... 😉

lubica1979
14. jún 2013

@mimika1973 ďakujem, vkladali mi jedno, lebo len jedno sme mali, druhé sa neoplodnilo a na 3 deň

lienka_1
14. jún 2013

@mimika1973 Tu to asi volaju NT cells alebo natural killer cells. To bude asi toto. V Prahe mi robili aj kardiolipiny, beta2 glykoprotein, zona pollucida, antifosfolipidy, annexin, celkove IgG, IgM, IGA, C£, C$ zlozka kompl., reumatoidny faktor, transferin, orosomukoid, A1 antitrypsin, C-imunokoplexy.
Tie C-imunokomplexy som mala hranicne aj 1x a pri konrtole boli pozitivne(co som sa docitala, tak sa objavuju, ked prekonas anginu a tu som pred kontrolou mala) a pri kontrole som mala pozitivny aj annexin a na ten mi dali acylpyrin. Ale pri poslednom IVF mi ho Koudelka uz nedal.

lubica1979
14. jún 2013

dievčatá mala niektorá z Vás počas tehotenstva hematón?

mimika1973
14. jún 2013

@lubica1979 krasa! toto bolo to spravne, aj ked jedine ale prave! 😉
Ku stastiu staci aj to jedno vyvolene embryjko! este raz gratulka, drzkajte sa! 😵

mimika1973
14. jún 2013

@lienka_1 no ved to, upratat po peceni ten neporiadok! 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre