Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
28. jún 2013

Slniečko 🙂jupiiiii

ria191
28. jún 2013

@melisska nie je nič krajšie ako veselá tehuľka 😀 😀 😀 dúfam, že sa máš dobre malinký tiež a že si to veľmi ale veľmi užívate spolu 😀 .

ria191
28. jún 2013

@sarasota počúvaj to tvoje telo na telo dafče nejak uškodilo hm??? Kurňa kde je?????????? Už začínam mať o ňu strach ☹ ☹ ☹

ria191
28. jún 2013

@dafy dúfam, že žiješ 😀 😀 😀 . Nejak ťa to telo na telo zmohlo. Uff nesnažila si sa príliš hm???

ria191
28. jún 2013

kočule neserte ma ja som tu samáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

melisska
28. jún 2013

@ria191 užívame 🙂 už som aj ja tu🙂 ostatné asi dostali vysvedčenia a niekde oslavujú 😉 😀

Je to možné....svokra mi teraz pomáha a aj tak mi ide na nervy asi jej výrokmi ...ach jaj

melisska
28. jún 2013

Dafy asi odpadla a teraz spí 😀 asi boli aj iné polohy ako na macka , ked tak dlho vyspava 😀

ria191
28. jún 2013

@melisska veru aj ja pôjdem oslavovať, ale nie vysvedčenie 😀 😀 😀 😕 😕 😕 . Tak ani sa nečudujem, že tu nikto nie je veď vonku je tak krásne. Ty nechodíš von?

melisska
28. jún 2013

@ria191 no teraz som dovarila a uvidím o tretej, ma prísť teraz svokra umyť mi aspoň vpredu okná , uvidím,najhoršie , ze tu nemám moc ku komu chodiť, jedna kamoska chorá , druhé robia do štvrtej....svokru vidím stále, asi pôjdem ku nim...ja pochádzam zo stred. Sk tak tu nemám moc ľudí, čo nezavidia, aj ked kamarátov akože milión 😉 😀
Mm ma berie von v sobotu a nedeľu

ria191
28. jún 2013

@melisska to poznám ja mám síce dobrú svokru, ale s jej názormi sa ani trochu nestotožňujem. Pri mojich rodičoch som mala neskutočnú slobodu a pri nej som ju stratila. Šmíruje, kontroluje, ohovára fuj ako to ja neznášam. Ale inak je to dobrá osôbka len keby nežila s nami. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

melisska
28. jún 2013

@ria191 no moja nežije s nami , ale chodí teraz ku mne ,pomôcť....a už včera ze budeme ho kúpať....budeme ? Čo chce u nad spať? V žiadnom prípade

jahoda333
28. jún 2013

Ahojte baby takze mam len jedno vajicko som zvedava ci sa aj oplodni ☹

ria191
28. jún 2013

@melisska ono v tých bytoch to máte o niečo ťažšie takto v domčekoch je to super, pretože človek je permanentne vonku 😀 😀 😀 a robotky vyše hlavy ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ .

melisska
28. jún 2013

@jahoda333 ver mu🙂 aj my mu veríme 🙂
@ria191 toto, a dedina.....

ria191
28. jún 2013

@melisska toto sú aj moje slová kam sa trepe a strká hm??? Veď aj ona to už musela zabudnúť. Mne raz pán farár povedal, že si mám hneď na začiatku stanoviť pravidlá a aj keď budú tvrdé mám si za nimi stáť a tak som ho počúvla inak by som sa asi zbláznila veď ona vždy vie všetko najlepšie brrrrr.

ria191
28. jún 2013

@melisska áno a dedina 😀 😀 😀 to má svoje veľké čaro 😀 😀 😀

ria191
28. jún 2013

@jahoda333 presne ako píše melli treba veriť do poslednej chvíľky 😀 😀 😀

sarasota
28. jún 2013

@ria191 dafca to asi v noci poriadne roztocila a teraz sa nevie z toho spamätat je dezorientovana a hlada pocitac 😀 😀 😀 😀

sarasota
28. jún 2013

@jahoda333 verime mu vsetky 🙂

ria191
28. jún 2013

@sarasota počítam, že má svalovicu v trieslach a určite necvičila jillian Michaels 😀 😀 😀 musí to byť riadne sexuálne dynamo 😀 😀 😀 (to u nás sa tak hovorí 😀 😀 😀 )

ria191
28. jún 2013

mačičky aj tie východzniarske šelmičky prajem vám krásny slnečný víkendík a ja letím oslavovať 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 majte sa tu krásne a zase v pondelok. @dafy dúfam, že sa cez víkendík vyliečiš, lebo mi tu veľmi ale veľmi chýbaš a verím, že aj ostatným kočkám. Zostaň radšej pri tom zázvorovom čajíčku cmuk 😀 😀 😀

pufa
28. jún 2013

@jahoda333 drzim palce nech sa pekne oplodni. soft je prave o tom, ze ich je malo. ja som mala dve a vyslo to. 🙂

lienka_1
28. jún 2013

@ria191 Rius, tak vsetko najlepsie k narodeninam! A hlavne aby dalsie narodky si uz nestihala oslavovat, lebo budes mat doma take male ruzove, co Ti nedovoli spat 🙂

lienka_1
28. jún 2013

@jahoda333 Ja som mala 7 a nic, baba vedla jedno a je tehulka 🙂 V rf sa zazraky deju 🙂 Drzim palce!

martinusa22
28. jún 2013

@lienka_1 veru jedno a to nie ani takej kvality ako boli predtým a nakoniec sa ujalo🙂)a som uz v 9 týždni

melisska
28. jún 2013

@ria191 aj ja tak robím, pomaly už,od teraz, aj cíti....zatiaľ je to ok

lienka_1
28. jún 2013

@martinusa22 Super! A aj pracujes? Ja sa uz pomalicky chystam ja KET.

dafy
28. jún 2013

ahojte dievčatká dnes som nestíhala mala som toho vela na vybavovanie 🙂 🙂 🙂
a vcera telo na telo nebolo uplne som na to zabudla 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

melisska
28. jún 2013

@dafy ako sa nato dá zabudnúť ? 😀 my nic od vkladu....do neviem kedy

jahoda333
28. jún 2013

Babenky ste strasne zlate ved ine mi nezostava len verit kedze ja viac vajok nevyprodukujem ale snad sa zadari velmi by som sa potesila 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre