Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
3. júl 2013

@skaredekacatko Silni stiskam paste 🙂

mimika1973
3. júl 2013

@melisska kraaasna buduca mamicka, bambulko pekne rastie, to vidiet na brusku! 😵

skaredekacatko
3. júl 2013

@lienka_1 a vsetky ostatne dakujem.

dafy
3. júl 2013

@skaredekacatko tak nech už su v brušku a pekne rastu 🙂 🙂

melisska
3. júl 2013

@mimika1973 dakujem moja, aj ty budeš taká 🙂

skaredekacatko
3. júl 2013

@dafy dakujem

katarinas99
3. júl 2013

Dievcata, viete mi poradit, aky formular pouzit pre VZP na refundaciu nakladov IVF absolvovanom v Cechach so slovenskym poistenim (VZP)?
V Prahe mi povedali, ze pre ludi bez ceskeho poistenia maju ovela drahsi cennik.... a ja neviem, ci mi ten drahsi cennik budu chciet na Slovensku preplatit.. Ake su vase rady/ skusenosti?
Dakujem! 🙂

pufa
3. júl 2013

Jeeej, strana 2000. Sme minimálne take plodne v písaní ako plodeni 🙂 všetkým Vám prajem veľa veľa šťastia a krásne deticky čo najskôr 🙂

melisska
4. júl 2013

Dobré ranko 🙂 pápapapapapapá pápapapapapá 😀 😀 😀

lubica1979
4. júl 2013

@melisska Dobré ránko. Ako sa máte? Krásna tehulka.

buba08
4. júl 2013

ahojte, tak od vcera som reprofitacka uz aj ja, Marcelko mi sice nedal moc dobre spravy co sa tyka prognozy do buducna, vyjadril sa, ze v mojom pripade bude ivf naozaj iba pokus ako sa budu vajka spravat, este teraz to cele spracovavam, aj som si uz poplakala. Povedal, ze ma nevie zaradit ani do nejakej "ich" kategorie, vraj nezapadam ani do jednej a bude to pomerne cele tazke...

melisska
4. júl 2013

@lubica1979 Neprehanejte to 😉 Máme sa vyborne 🙂 a ty?

melisska
4. júl 2013

@buba08 zázraky sa stávajú 🙂 treba veriť a stane sa 🙂 silne držím palceky 😵

emma30
4. júl 2013

ahojte kočule tak test negatívny vysádzam utroš, špiním tretí den a ide sa na ket, vám ostatným tehulkám prajem krásne tehulkovanie a čakateľkám krásne uhniezdovanie........

ria191
4. júl 2013

@buba08 fíha oni majú aj nejaké kategórie 😕 😕 😕 sakra ktohovie do akej patrím ja ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ , ale ja to radšej ani nechcem vedieť. A ako píše melča tak zázraky sa stávajú 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ria191
4. júl 2013

@melisska aj ja by som si vyspevovala pápapapapapapapapa keby som hentak vyzerala 😀 😀 😀 ani sa nečudujem, že si taká spokojná máš byť prečo. Aj ja chcem byť taká krásna tehuľa už konečne 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 počuje ma niekto ???????????????????????????????? myslím tam hore

ria191
4. júl 2013

@dafy ty sa so mnou nebavíš či čo??? zostala si namyslená hm ?????????????????????? 😕 😕 😕 😔 😔 😔 😔

ria191
4. júl 2013

@skaredekacatko tfuj tfuj tfuj veľa šťastia 😀 😀 😀

ria191
4. júl 2013

@emma30 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ škoda

ria191
4. júl 2013

@amali jéééééj keby ste nás častejšie potešili takýmito fotkami. Nevyzerá to, že by si mala veľké bruško ešte by si nemala mať problém zohnať šaty hm?????????

ria191
4. júl 2013

@sarasota ty to máš super naplánované. Pekne si to užite veru Makarská je perfektná voľba a potom šup do boja 😝 😝 😝

ria191
4. júl 2013

@speranza1 máme ešte jedného nanuka našťastie nechcelo by sa mi teraz pichať v tom horku 😔 😔 😔 . A kde sa furt ponáhľaš hm?????? @dafy dafča na mňa serie ty tiež hm ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

buba08
4. júl 2013

@ria191 no uz to tak vyzera, ze vsetky ste v nejakej kategorii, len ja do ziadne nezapadam 😀

ria191
4. júl 2013

@lienka_1 my dve sme zatiaľ iba očumovateľky že??????? Keby ma uspali na tie dva týždne tak idem hneď, ale takto to budem odkladááááááááááááť do neviem kedy a hlavne Marcelko nebol ku mne bohvieako jemný, tak sa mi veru na KET ešte nechce. Som srab ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

tinkatinulka
4. júl 2013

@ria191 myslíš že majú kategórie aj na "nás "??? 😀 😀 😀 no mne Macháč uz naznačoval dačo..ale nedáme sa že! jesen bude plodnááááááááá juhuuu
tehulky inak nádherné brušká 😉

buba08
4. júl 2013

ach mala som za Mrcelkom ist radsej az na konci prazdnin, teraz mam z toho celeho nervy na dranc a ako sa poznam aj na dovolenke budem na to cele mysliet, dofrasa

ria191
4. júl 2013

@buba08 no hádam ti nejakú nájdu alebo vymyslia hlavne s úspešným koncom 😀 😀 😀

buba08
4. júl 2013

@ria191 nebol k tebe jemny? 😀, to ako myslis? 😀

ria191
4. júl 2013

@tinkatinulka jafné, že sa nedáme veď sme nejaké bojovnice a ja potrebujem svojmu gynďákovi vytrieť zrak, lebo ten je skeptický voči mne, ale v Prahe nebol takže mám všetkých na saláme 😀 😀 😀 . Ja sa veru len tak nevzdám a € zoženiem aj keby tanky padali. Kľudne budem umývať aj záchody v Tescu po nociach 😀 😀 😀

buba08
4. júl 2013

@ria191 tak to dufam, aj ked vcera po konzultacii to tak nevyzeralo, hlavne ked mi povedal, ze moje ivf budeme robit nie za ucelom otehotnenia, ale za ucelom ako sa budu spravat vajka a ci vobec z nich budu nejake embryjka, takze asi tak. Takyto verdikt som teda ani vo sne necakala. Vcera som este bola celkom v poho, ale dnes ked som sa na to vyspala, tak mi to dochadza a teda nie je mi vsetko jedno.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre