Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimika1973
5. júl 2013

@lenka2013 aha, a ktoreho dokiho mas ty tam?
Som si prave myslela, ze PGD a pod. oni odmietaju robit, ze je to zbytocne vyhodenie penazi! hmmm, tak teraz uz ani veru neviem.... 😖
Urob testik o par dni este alebo krvicku! Tebe davali blastocystu jednotkovu?

mimika1973
5. júl 2013

@melisska joj, vyzera naozaj chutne! 🙂

dafy
5. júl 2013

takže hlásim poslušne dvihol mi to dr Otevrel tak sme si pokecali 😀 😀 😀 ...2su 9bunkové a ostatné 6až 8 bunkové na tretí den teším 😵 😵 😵 😵 😵

melisska
5. júl 2013

@dafy sikulky 🙂

lenka2013
5. júl 2013

@mimika1973 áno bola to blastocysta jednotková,mala asi aj ty test pozit.neskôr ako na ôsmy deň?

mimika1973
5. júl 2013

@dafy pekny rekord, pocuj! brala si aj nejake vitaminy, ci? 😀
Ty budes mat deti ako smeti! 😀 😀 😀 😵
Nech len takto pekne rastu, je to na skvelej ceste tentokrat!
Vklad bude v nedelu? date jedno ci dve? 😉 Pristala by si na male "twins"? 🙂

dafy
5. júl 2013

@mimika1973 no ešte keby sa to aj tak pekne uchytilo ešte nič neni vyhraté ale teším sa ze ostali všetky 🙂 aspoň bude na viac pokusov.....dve si dám vložiť na isto 😎 a tie najlepšie 😀 😀 beriem teraz femibion ale asi len také 4-5 dni??..no a prednison na zniženie imunity a fraxiparín no uvidíme to je na skušku či pomože 😕 😕 😕 kedze nikto nevie preco sa to nechce uchytit a pritom všetko je ok akurat ze vajcovody nemám

mimika1973
5. júl 2013

@dafy a spermo mate vy dobry?
Neboj, uchyti sa, prednison a fraxik k tomu dopomoze! 🙂

gooobi
5. júl 2013

@lenka2013 ja som mala prvy pozitivny az na 12 den, uz ma skoro 5 mesiaco 🙂

dafy
5. júl 2013

no ja ti ani neviem povedat vraj ho netreba riešiť pri odbere minule nám povedali že má 80mil.....a z toho 1percento živé ..to znamená ze 80tisíc ma dobré spermie 😝 😝
@mimika1973

mimika1973
5. júl 2013

@dafy su nejake opravy prace na cestach do Brna? ci v brne momentalne?

dafy
5. júl 2013

@mimika1973 my ked sme boli tak bez prekážok 😉

mimika1973
5. júl 2013

@dafy dakujem ti dafik, si zlata 🙂

lenka2013
5. júl 2013

@gooobi Ďakujem za povzbudenie,dúfam ,že sa aj ja dočkám.som ako na ihlách po toľkých sklamaniach.

amali
5. júl 2013

prečo detičky ešte nekopú.....už chcem niečo cítiť ☹

tancik
5. júl 2013

@dafy jeej to je moj doktor

makovicka53
5. júl 2013

kocky nemate niektora kontakt email na doktora Bobaka z tkaninovej banky v KE?

buba08
5. júl 2013

@manita ahoj, mne povedal, ze vo stvrtok a v piatok bude v praci, ale ma upozornil, ze bude mat toho vela a potom ten dalsi tyzden uz nebude az do 21.7.

melisska
6. júl 2013

@amali máš cas cítiť okolo 20 tt 😉

manita
6. júl 2013

@buba08 super, dík!

lenka2013
7. júl 2013

bože to je zufalstvo,ja som 10.den po ET a začaloa som krvácať,stalo sa vám to niektorej?Je to koniec ?Alebo je ešte nejaká nádej,že embryjko vo mne žije?

tinkatinulka
7. júl 2013

@lenka2013 nechcem ti brat nádej ale sprav test.

lenka2013
7. júl 2013

@tinkatinulka ja už mám tu nádej stratenu,len chcem vedieť či je niekto ,kto krvácal a 10 den po ET a predsa bola tehotná,doktor mi povedel,že 20 % žien po ET krváca ,len neviem ,či to už nie je neskoro na uhniezdovanie.

melisska
7. júl 2013

@dafy myslím na vás 😉 aj na lenku 😉

lienka_1
7. júl 2013

@melisska Dakujem! Uz sme v Brne a zajtra ideme na to 🙂

jania023
7. júl 2013

@lienka_1 a kde byvate ak mozem vediet?nejaky hotel?cena?

jania023
7. júl 2013

@lenka2013 a testik je biely?

lenka2013
7. júl 2013

@jania023 Ja sa ho bojím urobiť,povedala som si ,že zajtra ráno.Aj ty máš nejak´´u skusenosť s krvácanim po ET.Bol to 10 den?

jania023
7. júl 2013

@lenka2013 ja som natom horsie ani som ku ET nedosla.. Ale aj ja som krvacala ked som bola tehu, take slabe krvacanie..urob si test hned a zbytocne sa nestresuj ak bude pozitivny tak je to ok ale ak negativ tak neviem ale nadej umiera posledna

lenka2013
7. júl 2013

@jania023 Neboli embryjka kvalitné?Aj mne sa to už stalo ,že sme nemali ET.Je mi to ľuto,chápem ,čo prežívaš.Ako si krvácala ,lebo ja krvácam slabo,nie je to klasicky menzes,ale myslím si ,že 10 den je na uhnezdovanie pozde.Ja som strašná smoliarka.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre