Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinusa16
29. júl 2013

ahojte, neviete mi poradiť, ak mám zistenú trombofilnú mutáciu, tak od ktorého týždňa tehotenstva sa pichajú injekcie na riedenie krvi a kto to rieší - gynekológ?
ďakujem

tinkatinulka
29. júl 2013

@tinusa16 ak mas trombofiliu tak pri IVF sa pichá ešte pred vkladom a cele tehu až do 6tt po porode. A ak este nepicháš tak čím skor bež na hematologiu.

buba08
29. júl 2013

@tinusa16 ja som pichala od zaciatku tehotenstva a pridali mi k tomu este aj anopyrin, ale aj mam okrem mutacii aj syndrom lepivych dosticiek, takze to je trosku zlozitejsie

melisska
29. júl 2013

@buba08 dakujem moja 😵 🤐

melisska
29. júl 2013

kde su vsetky herečky??????, 😕 😝

nelly3
29. júl 2013

ja som tu, bola som hned z rana u kadernicky a mam cely tyzden dovcu 😵

melisska
29. júl 2013

@nelly3 super🙂 oddychujes ci ideš na výjazd ? 🙂

nelly3
29. júl 2013

@melisska
nikam nejdem, do vecera budem doma zatvorena, ved je strasne teplo ufff, vcera sme boli na kupku o 15 hod. sme isli a strasne teplo, nejako mi zacina vadit to teplo, myslim taketo horuce az.

nelly3
29. júl 2013

@sarasota potom daj vediet ako si dopadla u drakulovej, ja idem v stredu po vysledky.
@falin drzim palce, uz asi aj mas v brusku babatka. kolko si si dala nakoniec vlozit?

annetty
29. júl 2013

@stastenka42 Teraz kukam, ze ty si bola v sobotu. My sme tam boli vcera, takze to si nemohla byt ty 😉 No a zial nie na vklade som bola.....mala som urgent pripad, tak Marcelko ma vysetril a zial mam stopnute cele ivf. Vsetko sa poondilo okolo mna....o ivf teraz mozem len snivat. Teraz cakam na jeho telefonat ze co dalej 😢
Ale tebe drzim moc moc moc palce, nech sa ti to podari, a nech sa bublinka poriadne ubytuje u teba na krasnych 9 mesiacov 🙂

ria191
29. júl 2013

@vivianamk
@stastenka42 veľa šťastia baby tfuj tfuj tfuj 😀 😀 😀

ria191
29. júl 2013

@melisska to je fakt krásne bruško aj mamina 😀 😀 😀

ria191
29. júl 2013

uff ťažký preťažký víkend kukám ako žaba z prachu ledva žijem, ale musím pracovať ozaj čo je s @falin falinkou ???

ria191
29. júl 2013

@nelly3 fúha tak celý týždeň doma jééééééj to by mi fakt bodlo ako si dopadla u kadery ??? čo ti vyčarovala hm???

nelly3
29. júl 2013

@ria191
zase som blondinka ako som aj bola 🙂 ja som to uz mala vyrastene+aj od mora, slnka vytahane, tak som si dala farbu a prestrihat a podstrihnut 😉 v stredu idem do ba - vysledky hematologie, vo stvrtok nam idu robit internet lebo nam konci zmluva s UPC a dali sme si teraz od orange, musim byt doma a v piatok by sme chceli ist do nedele do sturova.

melisska
29. júl 2013

@ria191 ďakujem, už sa teším na vás, ked budete take krásne 😉 😵

nelly3
29. júl 2013

@ria191
no dneska mala ist na vklad.

melisska
29. júl 2013

@nelly3 no pripravujes sa na tehu 🙂 tak ti horuce vadí 🙂 hormóny

melisska
29. júl 2013

Ni falinka je dnes šťastná 🙂

nelly3
29. júl 2013

@melisska
jasnacka, len uz nech je to tu, uz sa nato velmi tesim, a inac ako sa citis? teda okrem toho tepla ci u vas je celkom fajn?

melisska
29. júl 2013

@nelly3 cítim sa vyborne aj u nas je horúce, chladim sa studenou vodou a pivom 😀

lubicaligocka
29. júl 2013

@vivianamk Dakujem aj tebe 😉

jahoda333
29. júl 2013

Ahojte baby poradite mi mozem v tehotenstve brat selen s vitaminom E ?Moj gynekolog ma dovcu a stelc mi este neodpisal. 😉 Buduci tyz idem na sono uz bude vidiet srdiecko sa tesim 🙂

falin
29. júl 2013

@nelly3 dakjem nelus 😉
@ria191 - uz som tu , ved som si bola pre babuliatka 🙂

Ja uz som doma aj s babuliatkami v brusku. Mail sme 1x HB, 2xCM a 1 bolo uplne slabe. Vsetky vsak boli kvality 2. Dr. nam hovoril, ze na mrazanie z nich nebude ani jedno ☹ Dali sme si vlozit vsetky 3, tak uvidime, ako to bude dalej. Tentoraz to musi vyjst, lebo ani ""poistku v podobe ketka nemame
Drze palce dievcence a tehulky posielajte virusiky 😵 🙂 😎

falin
29. júl 2013

@melisska - jeeeej, ty si zlata 🙂

stastenka42
29. júl 2013

@falin super,tak zase spolu cakame?? Tak tentokrat mas obrovsku sancu🙂🙂🙂 Drzim palceky...

falin
29. júl 2013

@mimika1973 @nomxxx - dievcence uz je to tu 🙂 prajem uspesnu stimulku s krasnym vysledkom 😉

@melisska @sarasota - pekne fotecky ste pridali. Meli mas krasne brusko. Sarasotka tak tomu sa hovori pohodicka 🙂

@vivianamk @stastenka42 - silno drzim palce. Stasteka zas budeme spolu cakat na testik 😉

falin
29. júl 2013

@stastenka42 - dakujem, akurat som sa preklikala k tomu ze aj ty si bola na vklade? davali ste 2? Taktiez silno drzim palce 😉

melisska
29. júl 2013

@falin dakujem,
@stastenka42 @vivianamk 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tu sú 😉 tehu virusiky 🙂
@annetty co sas talo??? 😕

falin
29. júl 2013

@annetty - ahojky? co sa deje? endoska ta potrapila alebo nieco ine? Je mi to luto ze ti stopol stimulku ☹ , ake su vyhliadky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre