Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
29. júl 2013

@melisska dakujeme mojko 🙂 😵 chytam a samozrejme ze necham aj spolubojovnickam 🙂

falin
29. júl 2013

@melisska - tak sa to supne ze coskoro budes pestovat svoje 🙂 Meno uz mate vybrate?

stastenka42
29. júl 2013

@melisska vdaka meliska,tak si nas poplula tehuvirusikmi ze vysledky su Jasné uz teraz🙂🙂🙂🙂

falin
29. júl 2013

@andy175 ahoj andy. ako si dopadla? Ak je to 4 tyzden po ET, tak uz moze byt vidno, som zvedava na spravicky. Sme sa museli obist, lebo na utz ste isli zrejme hore dolava a my na vklad doprava. Zobral nas az okolo 9-tej

stastenka42
29. júl 2013

@falin dievca ved ty uz nepotrebujes mrazacikov,teraz mozes cakat aj dvojky ci trojky.....nikdy nevies🙂🙂🙂

tinna13
29. júl 2013

@vivianamk
@stastenka42 @falin baby silno drzim palce nech to uz vyjde

tinna13
29. júl 2013

Ja uz mam termin na Ket 8.8. Bude mat niekto podobny termin?

amali
29. júl 2013

@falin tehu vírusiky a hned dvojmo 😀 😀 😀 😀 😀 : 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

ria191
29. júl 2013

@falin 😀 😀 😀 pevne verím, že budeš nasledovať bibi HB nás tu veľmi ale veľmi sklamali ale tým CM dávam veľmi veľkú šancu musí to výjsť 😀 😀 😀

ria191
29. júl 2013

@falin kto ti robil vklad ? fešáčik môj veliký ???

nelly3
29. júl 2013

@falin
jej takze trojicky budu, super 😉 proste hovor si co chces, budes tehulka a hotovo, musis to zacat, ja idem za tebou, takze ma nesklam moja 😉

ria191
29. júl 2013

@melisska pevne verím, že to bude čoskoro 😕 😕 😕

nelly3
29. júl 2013

@tinna13
drzim moc palce, nech pribudne surodenec 😵 ty si mala bohatu urodicku ked este cerpas mrazacikov vsak, to je dobre 😉

andy175
29. júl 2013

@falin ahoj! no my sme išli veru vľavo a ty si bola určite vpravo. Na sone som bola u doktora Otevrela (hádam som nepoplietla meno) a kedy mi robil sono, tak sa ma pýtal kedy bol vklad. tak som povedala, že 2. júla. on že júla teda června ja že ano... no len kedy mi začal hovoriť, čo vidí, že nemá pre mňa dobrú správu. a potom som začala rozmýšľať nad tým mesiacom. no hovoril, že na to že bol vtedy vklad tak tam nie je toľko plodovej vody že vidí srdiečko ale že budeme musieť zopakovať sono o týždeň a potom mu hovorím. Reku pán doktor, myslím, že júl je červenec. a on že tak to je úplne v poriadku. Vypočítal, že som na začiatku 7. tt mám ešte dva týždne užívať utrogestan ale že ten posledný týždeň začať zmenšovať dávky, až ho nakoniec celkom vysadiť. A mám sa objednať môjmu doktorovi na kontrolu. tak som bola potom spokojná. Síce tlak som mala 300, ale ešte že to bolo nedorozumenie.

a ty ako? kto ti robil vklad? dala si si teda vložiť dve??? moc ti držím palce, nech všetko dobre dopadne.

tinna13
29. júl 2013

@nelly3 ano mala som 4 mrazacikov, cize este posledni dvaja zostali. A ty si uz zacala stimulku? tusim ides tiez v auguste? 2 tyzdne som necitala tak nie som v obraze 🙂

nelly3
29. júl 2013

@tinna13
ja az v auguste, ale az koncom 😉

falin
29. júl 2013

@tinna13 dakujem Tinka, krasny termin mas na vklad 🙂
@amali dakujem moja 🙂 😵
@ria191 bodaj by si mala pravdu 😉 . Samozrejme ze Marcelko, je oddychnuty po dovolenke, tak snad mal stastnu ruku. Hovoril ze uplne bez problemov bol transfer
@nelly3 - len sa moc na mna neuinaj, aj ked sm zatial pozitivne naladena, clovek nikdy nevie. Ale bude ako ma byt a ja verim ze najdem na teste kolajnice

@andy175 - eeeeej som rada ze bolo srdiecko 🙂 uprimne sa s tebou tesim. Ked som zacala citat ze nema pre teba dobre spravy, tak mi az mraz prebehol po chrbte, tak som rada ze je to ok. Inac nejako skoro ti kazal vysadit utros,nie? Ja som pri 1.tehu brala do konca 12tt, ci teraz je to uz inac?
Vklad mi robil stelcl a napokon sme vkladali 3, lebo mi hovoril ze pravdepodobne nebude vhodne na zmrazenie, tak co ho iba tak nechame?ved je nase, tak uvidim ako dopadneme. Drz sa, pohladkaj babulko odo mna 😉

melisska
29. júl 2013

@falin meno slovenske po tatikovi Janík 😀

sarasota
29. júl 2013

@nelly3 ahoj! Vysledky su v poriadku , ale pre istotu mi predpisala fraxiparin ze lepsie sa uhniezduje embryjko.Na to najdolezitejsie som vsak zabudla babenky od kedy si ho mam zacat pichat ked az v piatok sa dozviem ci je sliznica OK na KET?

sarasota
29. júl 2013

@falin silno budem drzat palceky a nech su krasne kolajnicky na teste 🙂

stastenka42
29. júl 2013

@sarasota Ahoj,aj ja som bola u Drakulovej,mne doporucuje 3dni pred vkladom minimalne,ale ja som mala mutaciu na trombózu tak som zacala 5dni pred vkladom...

vivianamk
29. júl 2013

@tinna13 aj my tebe 🙂 dakujeme 🙂 nech sa nam to podaríí

vivianamk
29. júl 2013

@falin aj ja tejto skvelej buducej mamičke, moc mi pomohla, dala podporu a rady. nech za to babatka sa držkaju a mamičke za pár mesiacov radosť robkaju 🙂

mimika1973
29. júl 2013

@falin super trojnasobna tehulka falinka!!! 😉 🙂 😵
Urcite v tomto triu sa najde ten pravy statocny bojovnicek, takze verime a verime a verime!!! 😵
Roztoc pekne toto kolo, nech sa my vsetky nasledujuce popripajeme za tebou! 😉 😀
Tfuj tfuj tfuj.....chceme pozitivny vysledok! 😉 😵 😵
Na kolky den cyklu si to mala vlastne OPU? 12-13....

bergalm
29. júl 2013

taak kontrolne sono sa blizi sa tesim a uz aby bolo aj IUI a 2ciarky som skromna co?? 😉 ale musim si to takto hovorit,lebo zase budem nervozna 😖 a to nechcem 😅

jalaura
29. júl 2013

@nelly3 tak mozno sa tam koncom augusta stretneme:} aj mne to tak bude vychadzat a neviem sa dockat

mirkakn1
29. júl 2013

@bimba8 tak co? jak dopadla konzulka? my uz zajtra rano odchadzame, spravime si taky mensi vylet, ja idem 31.7. uz sa neviem dockat. daj vediet, ako to prebiehalo a tak 😉

andy175
30. júl 2013

@andy175 veď mne sa to zdalo tiež nejako skoro. Niekde som čítala, že by sa mal utrogestan užívať aspoň do nejaké 10. týždna. Tak hádam sa nepomýlil :(

andy175
30. júl 2013

@falin veď mne sa to zdalo tiež nejako skoro. Niekde som čítala, že by sa mal utrogestan užívať aspoň do nejaké 10. týždna. Tak hádam sa nepomýlil :(

falin
30. júl 2013

dobre ranko
@melisska - pekne, mne sa paci ked sa davaju u nas slovenske mena 😉

@sarasota -dakujem 🙂 , drzim palceky, nech sliznica pekne narastie a prichysta sa na babulko 🙂

@vivianamk 🙂 😵 🙂 dakujem

@mimika1973 - vdaka mojka. Uz vcelickujes? Ako to ide?
OPU som mala na 13dc. Uz len zostava verit 😎

@bergalm @mirkakn1 - dievcence drzim palceky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre