Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
9. aug 2013

dievčatá, v nedeľu ráno o 8h. mám odber, dúfam, že budeme úspešní 🙂

tinna13
9. aug 2013

@falin chapem, ale treba verit do poslednej chvile, ze to vyslo. Velmi ti to prajem, tak vela stastia na zajtra 🙂

nelly3
9. aug 2013

@falin kolko si doplacala za pregnyl? dal ti ho nas gyn. na recept vsak?

stastenka42
9. aug 2013

@dafy ja som tiež papala estrimax a aj ho dalej papam a k tomu aj utrogestan...takze nic sa nedeje,dokonca to prvykrat pocujem ze sa vysadza ked zacnes utrogestan...vsetko sa postupne vysadza medzi 10 az 12 tt..

melisska
9. aug 2013

@nomxxx je všetko vporiadku už teraz 🙂 držíme palceky 🙂
@stastenka42 no mne dr. nic nehovoril, tak som ho vysadila 😀

lienka_1
9. aug 2013

@dafy
@sarasota Dievcata, myslim na vas velmi silno. Nestiham, sefka mi neda zit.

melisska
9. aug 2013

Dafy už je pri tebe tvoj marcelko 😀 pfuj, pfuj , pfuj 🙂
Aj sarasotke pfuj, pfuj, pfuj, nech sa to pravé zahryzka už cestou domov 🙂

melisska
9. aug 2013

@lienka_1 vymeniť šéfku 😀

melisska
9. aug 2013

Cevab čiči, varene zemiaciky, cibuľka, horčica a zeleninovy salatik mňam 🙂

tinka9075
9. aug 2013

@falin dakujem no sú to taký drobci vytúžený ale aj ty budeš mat takých držím palce aby na testíku boli dve čiaročky pekné 🙂 🙂 ja som sa tiež cítila pred testom netehotno nič mi nebolo ani ceci neboleli len som bola presvedčená že som tehu ja som to aj Štelclovi povedala ked mi robil iui že budem tehotná a hotovo ja som mu tak velmi verila že mal presné ruky až velmi ked mám dvojičky 🙂 🙂

nomxxx
9. aug 2013

budete sa mi smiať, keď sa opýtam, ale musím, lebo volať do RF je horšie 😀 😀 ...v nedeľu máme odber, teda môj mm by mal mať koľkodňové spermie? Na Slovensku chceli do 3 dní. A ja mám dilemu, ak dnes neurobíme nič, tak ich bude mať v nedeľu 6 dní, ale ak dnes uvolníme 😝 , tak by boli vlastne len 1,5 dňa staré 😲 Poraďte prosííííím -)

manita
9. aug 2013

@nomxxx Lepšie týždňové ako jeden a pol dňové. 😉

lienka_1
9. aug 2013

@melisska November to isti. Dovtedy musim vydrzat hoci aj s kudlou v chrbte, makat a sporit, nech je na Reprofit 😉

lienka_1
9. aug 2013

@falin Falinka, vela stastia na zajtra! 😉

falin
9. aug 2013

@amali @stastenka42 - dakujem za povzbudenie

@nelly3 - ja viem 🙂 vdaka, viem ze mamatesty su najlepsie, ale mam iba ten rf test, ale ked testujem podla pokynov dr.tak by mal stacit, kebyze testujem skor, urcite by to bol mamatest 😉

falin
9. aug 2013

@nomxxx - bude uspesny, nic sa neboj, drzima palce 😉

falin
9. aug 2013

@tinna13 - dakujem, ved verim, verim, velmi silno verim, nevzdavam to, zajtra sa ukaze. Nadej zomiera posledna.

@nelly3 - ano dal mi ho nas, len si uz presne nepamätam,lebo som kupovala viac liekov. Ale okolo 11€ sa mi zda, ak budem mat doma blok , pozriem. Kedy ho ides pozriet?

@tinka9075 - ja tiez verim, len obcas taka potvorka pochybnost zahloda v hlave, ale snazim sa ju sup sup poslat prec

@lienka_1 dakujem moja 😵 . Budem ho veru potrebovat 😉

falin
9. aug 2013

Baby, vy ste take zlate ze na mna myslite 🙂 🙂 🙂 DAKUJEM

nelly3
9. aug 2013

@falin
idem tam v stredu, ide mi kuk tu moju kamosku cystu a uz si dam aj predpisat pregnyl, utros a prednison.

tinka9075
9. aug 2013

@falin ja som celý čas po iui verila tomu že som tehu a muž tiež tak ma ani neprekvapila jeho reakcia ked som mu oznámila že som tehotná to ešte spal tak som ho zobudila 🙂 🙂 a on takým rozospatým hlasom mi zahlásil že ja som vedel že test bude pozitívny a teraz ked vidím ako sa malinkým venuje jáj super pocit 🙂 🙂 tak pochybnosti vyhod z hlavy a naštartuj sa na to že si tehotná a nad iným ani nerozmýšlaj 🙂 🙂

melisska
9. aug 2013

@falin ja si pamätám marec, tak som neznášala testy, ze som ani nechcela robiť test, rovno som chcela napísať stelclovi, ze neg. a potom aaa urobím , čo sa mi stane nic, a bac 😀 nechápala som , tak aj tebe to vyjde , ze baaaac a // 🤐 😵

falin
9. aug 2013

@melisska - neprides ocikat moj test? 😎 😀

melisska
9. aug 2013

@falin jaaaj ani neviem či by boli // alebo /// 😀 pošli 😀

tinkatinulka
9. aug 2013

@nomxxx myslím že 6 už budu asi "prekvasene" 😝

timona
9. aug 2013

baby, kolko IVF ste uz podstupili?a ked vam to vyslo, na kolky den ste mali pozit. testy?

sarasota
9. aug 2013

ahojte kocule dakujem vam vsetkym ktore ste nam drzali palceky.Mame v brusku dvoch snehuliakov.Stelcl bol super najprv oplodnil 🙂 @dafy a potom som sla na radu ja.Aspon myslim ze to bola dafy.Tak cestu jej vobec nezavidim ta havarka na D2 bola katastrofa.Prepla som sa na pozitivnu vlnu a zacinam tehotniet .Tehulky poprosim tehu vyrusiky a velaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aby sa uslo kazdej jednej cakatelke na // ciarky. 🙂 🙂 🙂 🙂

sarasota
9. aug 2013

@falin budem na teba zajtra mysliet nech si tam najdes krasne kolajnice velmi ti to prajem. 🙂 😉

sarasota
9. aug 2013

@nomxxx drzim palce na nedelu vsetko bude v poriadku 😉

sarasota
9. aug 2013

a prosim tehu virusy s tvrdym Y nech maju gule 😀 😀 😀

stastenka42
9. aug 2013

@sarasota supeer,tak uz si dalsia tehulka🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre