Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nomxxx
16. aug 2013

ahojte, tak som doma, ležím na gauči a tehotniem 😀 ...keďže prežili všetky fazuľky vložil dr. Otevřel 2 EB, a čakáme do zajtra, či sa budú dať ostatné mraziť, dúfam, že áno 🙂 ...už utekám na ten tehu vlak 😀

melisska
16. aug 2013

@nomxxx supeeer, tehulkujte 😀

melisska
16. aug 2013

@tinna13 jasné // 🤐

sarasota
16. aug 2013

@tinna13 budem drzat palecky nech su tam krasne kolajnicky 🙂

sarasota
16. aug 2013

@nomxxx krasa takze dalsia cochvilu tehulka 😉

stastenka42
16. aug 2013

@nomxxx supeer,tak rychlo nasadaj🙂🙂🙂🙂este tu je miesta dost🙂🙂🙂🙂

nelly3
16. aug 2013

baby, buduci tyzden bude testovaci, tesim sa na same dobre spravicky od vas 😉

lubica1979
16. aug 2013

@sarasota ďakujeme a nemáš začo, myslíme na Teba, držíme všetky prsty a tešíme sa na krásne //

lubica1979
16. aug 2013

@nomxxx držíme prsty

nomxxx
16. aug 2013

@lubica1979
@stastenka42
ďakujem 🙂 ...verím, že to vyšlo 🙂

tinna13
16. aug 2013

@nomxxx kto ti robil vklad a ake ti vkladali?

nomxxx
16. aug 2013

@tinna13 vklad mi robil MUDr. Otevřel a vkladali sme 1XB a 1EB, tie najlepšie vraj, ďalšie tri sú trošku pomalšie, ale dúfam, že sa budú dať zamraziť 🙂

melisska
16. aug 2013

Prečo sa mi nechce spať ?

tinna13
17. aug 2013

Baby moje testiky 9 den po Ket 🙂 🙂 🙂

jahoda333
17. aug 2013

@tinna13 takze dalsia tehulkaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 😉

lubica1979
17. aug 2013

@tinna13 gratulujem, tešíme sa, ďalšia tehulka 🙂

melisska
17. aug 2013

@tinna13 jeeej ja som to tušila 😀 kraaaasne //, blahoželáme 🤐

monca2013
17. aug 2013

@lubica1979 ahoj prave si čitam čo si pišete same dobre spravy,gratulujem aj ja čakam som 3den po vklade nabuduci tyžden idem na krv dufam že aj mna čaka dobra spravička 🙂

nomxxx
17. aug 2013

@tinna13 skvelá správa 🙂 teším sa s tebou 🙂 ...obsaď mi miesto vo vlaku 😀

amali
17. aug 2013

@tinna13 gratulujem 😉

melisska
17. aug 2013

Jede,Jede masinka, kúri se ji z komínka, Jede, Jede do dáli, veze samí tehulky 😀

melisska
17. aug 2013

@amali ty spavas dobre v noci ?

amali
17. aug 2013

@melisska ahojky, ako kedy...ja mám tehotenskú nádchu tak mám zapchatý nos....tak si vieš predstaviť to spanie a ešte to cikanie no hrúza 😒

melisska
17. aug 2013

@amali no jo, ja som posledné dve noci prebdela, tak uvidíme dnes, potom mám očká ako angorak 😀 dám si okuliare 😎

amali
17. aug 2013

@melisska no nejak to prežijeme 😉 , ale ten upchatý nos mi ide riadne na nervy 😠

melisska
17. aug 2013

@amali to ti verim, ale čítala som tu, ze boli dievcata na krcnom a dávali si normálne kvapky, ja mavam sem tam zapchanu jednu dierku, ale ulavi sa mi, zatlacim silne medzi očami na dutiny a jazykom o podnebie asi 10 s a ulavi sa mi 😀

amali
17. aug 2013

@melisska tak to máš super...ja tiežužívam kvapky, keby som ich nebrala tak nefungujem vôbec...je to strašné ☹

melisska
17. aug 2013

@amali mám doma jedny kvapky keby niečo, ale este som ich nepoužila

amali
17. aug 2013

@melisska bud rada, ale pýtala som sa brata či možem kvapky užívať a on povedal že áno....vždy je lepšie mať voľný nos aj pre dieťa a pre mna ako sa trápiť s plným nosom

elienocka
17. aug 2013

@tinna13 gratulujem krasne kolajnicky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre