Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
23. aug 2013

@mimika1973 ☹ ☹ ☹ ajjajajaj to všetky sme si mysleli, že na šupu sa nám to podarí, ale život je tažký a treba bojovať ďalej. Teraz je to možno veľmi veľmi ťažké, ale to prejde a určite dostaneš chuť ísť opäť do toho. Zlatíčko ty to veru nevzdáš my sa o to postaráme 😀 😀 😀

holly74
23. aug 2013

@mimika1973 to ma mrzí...my sme na to tak isto, žiadne embryo sa nikdy neuchytilo, veľa (asi 30!!!) skončilo už v miskách, a ani v RF sa zázrak nestal...štyridsiatka pomaly ale iste na krku....Marcel vám nenavrhuje darované vajká?

mimika1973
23. aug 2013

@ria191 Ja uz bojujem 7 rokov a prestava ma to bavit, urcite je u nas a v tomto vsetkom daky problem co zabranuje tehulkovaniu, ale ktory?! 🙄
Ani ivf soft nepomohol, takze o kvalite tiez je pochybnost teraz, a marcelko bude urcite tlacit do darcovstva, napriek mojmu veku....ja neviem ale nadej uz velku nemam asi....ved som mala len embryjka znamky dva, urcite boli slabe.

stastenka42
23. aug 2013

@mimika1973 .:'(:'(:'(:'(dievca nevzdavaj to hned ,hlavne sa neopustaj,pozri na nas ostatne ako bojujeme🙂🙂🙂tak nevesaj hlavu a sup do boja...aj na teba urcite caka tam hore miminecko...

mimika1973
23. aug 2013

@holly74 diky, neviem mozno navrhne aj ked mam este svoju rezervu ale mozno uz nie dobrej kvality, vam co povedal?

nikaaaaa
23. aug 2013

Ahojte chcela by som sa spýta či platí zdravotná poistovna v ČR

holly74
23. aug 2013

@mimika1973 Ja chodím ku Koudelkovi, a on si myslí že mám nekvalitné vajíčka, i ked ich mám tiež ešte dosť a dobre reagujem na stimulku... nepovedal ale zatiaľ úplne otvorene, že jediná šanca sú darované....ale v zásade k tomu myslím že smerujeme

ria191
23. aug 2013

@mimika1973 ja viem aké to je ťažké, ale ver, že keby neboli kvalitné (to nevadí že mali známku 2) tak by k ET ani neprišlo. Mnohé z nás si už otázku prečo? už ani nekladú lebo na toto ti nikdy nikto neodpovie všetko sú len dohady. Možno je to o šťastí, možno je tá naša cesta ťažšia a tŕnistejšia ako majú ostatné, ale mnohé z nás chcú bojovať ďalej a ja verím, že aj ty pozbieraš možno posledné sily a budeš bojovať.

annetty
23. aug 2013

@mimika1973 fuu, je mi to strasne luto ☹ ☹ ☹
@staga krasne 🙂 Neuveritelne, ze ake nadherne dieta sa moze narodit z Petriho misky 😵
@ria191 tak zatial sa im dari, ale nedela je este daleko 🙂 A ako vidim, ci chces ci nechces, v octobri mas deadline na KET 😀 😀 😀 Uz aj RF ta upozornuje....ze halooo???? A kolko mrazacikov mas?

nelly3
23. aug 2013

@nikaaaaa
ahoj, neplati.

nelly3
23. aug 2013

@ria191
no niektore to proste nemozeme mat take lahke, presne ako pises, ale zase my to nevzdame a bojujeme dalej, vsakze, je tu vela bab, ktore to nevzdali a nakoniec sa dockali a dockame sa aj my, kazda jedna 😵

bimba8
23. aug 2013

@mimika1973 ☹ to mi je luto.Uvidis,ze nieco s Marcelom vydumate!

gaga83
23. aug 2013

Baby tak dnes som začala stimulku s malou dušičkou. Ráno som utekala k zubárke nech mi niečo spraví s miestom kde mi trhala zub. Tak som si doslova poplakala od bolesti ked mi to čistila. Našťastie Otevrel mi povolil ibalgin od bolesti inak by som sa zbláznila. Dúfam že stimulku nejako dotiahnem do konca. Som s toho všetkého zúfalá ☹

vrabcek24
23. aug 2013

@mimika1973 ☹ je mi to ľúto, ja som momentálne trochu pribrzdila, bojujem už 12 rokov a ani raz ani ťuk, môj doki mi povedal, že my nemáme šancu, keďže nikdy sa nič nechytilo ani mrazáčikovia neboli, ale ja mu chcem vytrieť zrak, že aha zázraky sa dejú, len majú svoju vlastnú logiku 😎

vrabcek24
23. aug 2013

@gaga83 nezúfaj, veď si na začiatku a tam je tá nádej, hlavu hore, držím ti všetky palce 😵

loisza
23. aug 2013

ahojte dievcatá, mám celý balík decapeptila ex. 2014, ked chce niekto tak sa ozve

mimika1973
23. aug 2013

dakujem babenky za vase mile slova a povzbudenia, ste zlate, aj ked toto cakanie do nekonecna za babetkom je fakt tazke, a este som aj u nasich do zajtra na sk tak preto som taaak dnes smutna a aj kvoli tomuto neuspechu ...no a potom naspat ideme uz veru.
Mrcha tu este nie je lebo som si dala rano jeden 200mg utros reku zablokovat trosku tu mrchu na zajtrajsiu cestu autom, inac by to boli velke muky asi, tak ho vysadim len v nedelu asi len.
No a testla som nie RF testik ale taky z netu, 10tkovy skory, len bol biely. No a aj tak podbusko ako na mrchu ma uz bolelo par dni tak asi tak....

lienka_1
23. aug 2013

@mimika1973 Mimi, drz sa, dievca! Je mi to velmi luto! 😔

melisska
23. aug 2013

@mimika1973 moja podarí sa to moja, ja tomu verím, aj ked viem, ako sa teraz cítis.... ☹

mimika1973
23. aug 2013

@lienka_1 dakujem lenuska, tieto neuspechy tak ubijaju, ze? 😔
Drzim palec na konzultaciu, reku co vam navrhne na dalsi pokusik.
Do zadku, ked uz ani blasta sa nevedia uchytit, co este treba urobit aby to raz uz vyslo?! 😒
Pisala som uz marcelkovi mail akurat, lenze asi ma dovosku este, uvidim teda na buduci tyzden ci sa ozve a co povie.
Mame inac nanuky spemose v zasobe, tak ja ak nebudem robit, mozem este dobehnut na SK, ale nadej uz velku asi nemame, kedze s cerstvymi to nevyslo teraz...ci mrazakove budu dobrej kvality vobec?
A mozme opat setrit peniazky, samoplatcovia! ak vobec do toho este sa odhodlam ist, naposledy.... 😕

mimika1973
23. aug 2013

@melisska dakujem mojka, lenze sa bojim, ze mi kvalitovo sme na tom nie dobre, inac by to vyslo pri PK, ci?
Na druhy den po vklade som mala taku brusnu krizu, ze som bola zohnuta na dve polovice, ucite to nebolo dobre znamenie, musela som dat ibalgin a navyse som bola v meste a nie u seba, mohlo to mat vplyv myslis? 😕

melisska
23. aug 2013

@mimika1973 nieje pravidlo , ze po pk musi vyjsť, ja som bola 13 x a vždy bolo pk a vyšlo 2x, no neviem ako ta bolelo brusko, ale mohlo to byt uhniezdovanie, takému maličkému embryjku môže ublížiť všeličo, ale myslím si keby to malo byť teraz tak to je . V žiadnom prípade to nevzdas, ideme dalej, je nás tu veľa, jedna veľká rodina a spolu zvládneme vsetko 😉

mimika1973
23. aug 2013

@melisska 😵 dakujem mojka, vy sa ako drzkate? 😉

gaga83
23. aug 2013

@mimika1973 je mi to luto, treba bojovat dalej, raz sa to musi podarit;)

lienka_1
23. aug 2013

@mimika1973 Mohla by som napisat knihu o tom ako boli taky neuspech......Ale to, co uz bolo, to nemozeme zmenit, mozeme ist dalej a verit v zazrak.....snad sa udeje aj u nas aj u vas 😉
A veru aj ja som velmi zvedava na to, co nam Koudak povie......ale dopredu viem, ze ziadne sladke reci neberiem....chcem realitu....aj keby bola aka tvrda....chudak, bude mat tazky zaciatok tyzdna 😀

gaga83
23. aug 2013

@vrabcek24 Dakujem za povzbudenie si zlata;)

mimika1973
23. aug 2013

@lienka_1 no veru uvidime 😉
Keby som tak mala aspon o 5 rokov menej, ach jaj 😔

lienka_1
23. aug 2013

@mimika1973 Vobec sa takymi vecami nezaoberaj a nestresuj.....aj @melisska mala pre 5 rokmi menej a pozri, tento rocnik bol ten vitazny. Nas bude mozno ten buduci 😉

melisska
23. aug 2013

@mimika1973 my sme zdravucky a mamka sa na chlapčeka veeeeelmi teší, lebo ho ľúbi naaaajviac na celom svete 😵

melisska
23. aug 2013

@mimika1973 mne vyšiel práve KET 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre