Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

yanka1
29. aug 2013

@gaga83 tak drzim silno palce aby zafungovali ... tentokrat to uz urcite vyjde 🙂

mimika1973
29. aug 2013

@gaga83 mala si clostyl ci len pich pich merional alebo menopur? to je na dobrej ceste tie vajka🙂
aj velkost vies? ci len pocet ti povedal?nesmely kozumplicek? 😀

mimika1973
29. aug 2013

@gaga83 infuzky ti navrhol doki v RF ci tvoj?

mimika1973
29. aug 2013

@gaga83 ty si zo ZV ze? a bola si nakoniec na utz vajok v brne? tak je?

miscok
29. aug 2013

Baby,buduci tyzden budem potrebovat spravit UTZ ohladom folikulov,ale lekara nemam v Ba a tam by mi to vyhovovalo kvoli praci.Da sa to,aby mi ho nerobil moj lekar,ale iny,ktoremu za to predpokladam zaplatim?Nemate nejaky tip,kde mi ho zodpovedne spravili?

gaga83
29. aug 2013

@yanka1 bodaj by si mala pravdu;);)

sarasota
29. aug 2013

@nelly3 pockam do pondelka mozno sa ozve a potom dam ponuku na mam -nemam lieky na IVF 😉

gaga83
29. aug 2013

@bergalm glostyl, 3 krat 1, fostimon 1 ampulku, este beriem predison

gaga83
29. aug 2013

@mimika1973 infuzky mi navrhol doky z rf, som so zo zvolena ,cesta trvala 4 hodky tam😀😀😀. Velkost neviem len pocet

sarasota
29. aug 2013

@melisska ja viem ze bude 🙂

sarasota
29. aug 2013

@gaga83 a sliznicu mas kolko?

mimika1973
29. aug 2013

@gaga83 tak to potom dobre reagujes s 1 ampulkou ;)
ja som mala len 4 vajka, 3 zrele z takejto stimulky, tak chceme zvysit nabuduce o jednu viac uvidime ci to pomoze, lebo nemame ani nanucikov, musime odznova zase zacinat, ach jaj veru 😒

mimika1973
29. aug 2013

@gaga83 chodite starou cestou na sturec? ci dialnicou do blavy a tak?

mimika1973
29. aug 2013

@gaga83 coo? to ti ani nepovedal ich velkost? fuha, to ja vzdy viem, musim! 😀

gaga83
29. aug 2013

@sarasota to mi nepovedal☹☹☹ len kolko ich mam. No mohla som sa spytat ani ma to nenapadlo:(:(

gaga83
29. aug 2013

@mimika1973 chodime cez Ziar, Prievidzu , Trencin. Ale teraz najblisie chceme ist cez Ba

lubicaligocka
29. aug 2013

@mimika1973 tej vody asi vela nepijem. Ja som nikdy nebola dobra v dodrziavani pitneho rezimu. Zajtra si napustim 2.5l a uvidim ako rychlo to vypijem.

lubicaligocka
29. aug 2013

@miscok prvy UTZ si mozes dat spravit hocikde. Musis si ale dopredu zavolat a obnednat sa aby o tebe vedeli a tak isto je na to treba internal utz. Takze je lepsie sa telefonicky inf ci ti to spravia.

melisska
30. aug 2013

@lubicaligocka najlepsie je mat napr. 2dcl vody a pocitaj kolko poharov vypijes-kazdu hodinu si priprav jeden a vypi 😉

nelly3
30. aug 2013

dobre ranko, zase opat pracovne, co uz, zajtra smer brno jupiiii, sme si naplanovali popozerat trosku aj mesto nie len shopping 😵 moja sestricka (manzelik) sa nejako kazi v pichani, uz druhy den ma to tak zaboli auuuuu, vcera viem, ze sme pichli do modriny, rano sme este slepi ked pichame he-he a dneska ma to opat tak bolelo, ale jasne, ze vydrzim pre babo uplne, ze vsetko 😉

gaga83
30. aug 2013

@nelly3 som zvedava kolko vajok budes mat. Na ake miesta sa do chodit po Brne? Tiez som sa chcela ist niekde pokukat;);) inac ako sa citis okrem tych bolaciek?

nelly3
30. aug 2013

@gaga83
citim sa celkom oki, beriem aj prednison, toho som sa obavala, ale zatial nic klop-klop, som zvedava aj ja na vajka nakolko minule som pichala len 75 jendotiek menopuru a az na 8DC sme zvysovali na 150 a mala som 5 vajok 🙂
Brno - špilberk zamok, petrov chram, namestie svobody, vytopna restaurant - je kusok od RF a obsluhuje ta tam vlacik🙂 tam chcem ist pozriet zajtra.

gaga83
30. aug 2013

@nelly3 ty so skade ked ides na sono bo brna, mas to ako daleko?

nelly3
30. aug 2013

@gaga83
idem z trnavy, cca 2,5 hod. cesta jedna, chcela som ist k svojmu gyn., ale dneska nerobi a vcera bol sviatok a v pondelok to som 10DC a to uz je neskoro na utz.

lubicaligocka
30. aug 2013

@melisska kazdu hodinu? No musim sa polepsit.Vcera som sa snazim snazila. Aj v noci som pila vodu 2x. A nadranom som sa veru uz nezobudila na bolest.

nelly3
30. aug 2013

@lubicaligocka
a kedy testujes? kolky den si po vklade?

lubicaligocka
30. aug 2013

@melisska uz mam len taku normalnu v podbrusku ale okolo pupka uz nebolelo. Uz len 5 dniiii a testujem. Dufam, ze nebudem sklamana.

lubicaligocka
30. aug 2013

@nelly3 som 10den po vklade. Testovat budem az 4.9.

nelly3
30. aug 2013

@lubicaligocka
aha, mne kazali vzdy myslim na 12 den po vklade testovat 😉

lubicaligocka
30. aug 2013

@nelly3 aj mne ale odlietam az 4.9. Tak musim pockat. Nechcem testovat sama .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre