Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
10. sep 2013

@nelly3 varím, riadim,zavaram 🙂

jalaura
10. sep 2013

@zibi no 32...vo stvrok som mala dostat mrchu...chodi mi vzdy presne a nic...dnes som si mala testnu...tak povedali v reprofite

jjajka
10. sep 2013

Prosim vas ako sa hodnotia tie embryjka? Citam same skratky CM, CM+...., ale neviem, co je dobre a co zle.

jalaura
10. sep 2013

baby posielam fotecku...myslite ze sa mozem tesit? test je z toho Reprofitu...

jalaura
10. sep 2013

@speranza1 testik je na svete

jalaura
10. sep 2013

@jjajka dakujem🙂..aj ked naplno sa budem tesit az ked mi to potvrdi krvicka

jalaura
10. sep 2013

@jjajka mne velmi pomohol tento prehlad..mas tam vsetko podrobne vysvetlene a aj skratky. a ako by sa to malo v ktory den vyvijat....nejde mi to ale otocit☹
Dufam ze to bude dobre vidiet....lepsie sa to odfotit nedalo
To nam dali v Reprofite...uplne super prehladne

melisska
10. sep 2013

@jalaura mozes potichucky 😵 😵 😵 😵 blahozelame 😵 🤐

jalaura
10. sep 2013

@melisska dakujeeem ale zatial len potichucky🙂

bergalm
10. sep 2013

caute baby chcem sa spytat na refundaciu zo vseob.zdrav.poistovne su tlaciva Ziadost o uhradu vykonu IVF na zaklade verejneho zdravot.poistenia? a Cestne prehlasenie k Ziadosti o uhradu vykonu IVF na zaklade verej.zdrav.poistenia??? su toto tie spravne tlaciva?dik za odpoved 😀.................................gratulujem vsetkym tehu 🙂 🙂 🙂

jjajka
10. sep 2013

@jalaura ten test je uplne jednoznacky 🙂
a dakujem za ten prehlad, nastudujem

gaga83
10. sep 2013

@bergalm podľa mňa je to toto keďže si v českom centre https://www.vszp.sk/poistenci/zdravotna-starost...

Žiadosť o refundáciu platby v hotovosti za vecné dávky poskytnuté v EÚ

miscok
10. sep 2013

@jjajka Ahoj 🙂 Ja chodim k Dr. Pospisilovej.Uplna spokojnost.Myslim,ze v RF nemusis riesit ku komu pojdes a cije lepsi alebo horsi.Mam skusenost s Pospisilovou,Kozumplikom a Kurecovou a zakazdym to bolo o milom pristupe a odbornosti 😉

miscok
10. sep 2013

@jalaura Tfuj tfuj 😉

bergalm
10. sep 2013

@gaga83 dakujem ale asi vyplnim vsetko a uvidim co si z toho vyberu na poistovni pojdem tam osobne 🙂

gaga83
10. sep 2013

@bergalm a kedy sa tam chystas? Potom mi daj vediet co vsetko chceli a co si tam vypisovala. Ja si pojdem tiez podat za par dni. Teraz sa do piatku ani nepohnem z domu😀😀😀

izzie27
10. sep 2013

@jalaura gratulujem 🙂

bergalm
10. sep 2013

@gaga83 ja este neviem ale tlaciva som si dnes vytlacila u kamosky nemam tlaciaren 😒 cakala som dnes mrchu,aby som zacala stimulku ale nedosla ☹ tak uvidim jasne dam Ti vediet ked uz budem mat po vsetkom a budem tehulkovat 😀 😀 😀 😀 aj tak toho vela nenarobim ako poznam svojho muza nenecha ma nic robit 🙂 🙂 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimika1973
10. sep 2013

@jalaura jasne, ze ano! mozes sa tesit, ze vahas! taka krasna ciarocka, co by som bola rada mala aj ja, ale co uz, ideme dalej... 🙂
Gratulka tehulka, je to len na dobrej ceste, drzkaj sa! 😵

jalaura
10. sep 2013

@mimika1973 a ty si kedy skusala? V akom stadiu si ty?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jalaura
10. sep 2013

@zibi no to spinenie moze byt dobre znamenie aj ked ja som nic nemala..
Citim sa uplne super...do dnesneho dna mi nic nebolo ....az som mala pochybnosti ci to vyslo....ale dnes ma picha tam v podbrusku...take divne pichane...ale to je asi normalne...
Stale tomu nemozem uverit...velmi som po tom tuzila az tak ze teraz ked sa to stava realitou tak sa bojim tomu uverit. Rano som sa uplne rozplakala ked som videla ten testik
prajem to kazduckej jednej babenke tu.... ten pocit je krasny...neviem sa dockat sona🙂...ale to este predbieham

jalaura
10. sep 2013

@zibi daj fotecku testiku🙂

zibi
10. sep 2013

@jalaura moja nevidno nic nevidno na tej fotke lebo mam taky blby program na upravu fotiek ze mi na tom nejde nastavit jas a ani kontrast 🙂 skusim zajtra ked dufam ze bude silnejsia

zibi
10. sep 2013

@jalaura super moja blahozelam..dufam ze aj ja som tam kde si ty len este musim par dni pockat 🙂

mimika1973
10. sep 2013

@jalaura v auguste som bola, teraz zas cakam co na to doki a kedy ist odznovu 😉

buba08
10. sep 2013

@jalaura krasny testik, blahozelam 🙂

miscok
11. sep 2013

Baby som vyplasena,ci nemam nahodou OHSS.Moze byt aj po softe? V noci som sa zobudila na to,ze ma boli cele podbrusko,take natahovanie,na bruchu som nemohla byt vobec a krce az ku konecniku ☹ Musela som si dat Algifen kvapky,potom som horko tazko zaspala.Cez den ma to pobolievalo,ale to v noci sa nedalo vydrzat 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre