Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miscok
2. okt 2013

@bimba8 Dam ti do IP hodnoty 😉

bimba8
2. okt 2013

@miscok dakujem 🙂

gaga83
2. okt 2013

@miscok ahoj ja som tiez mala podrinky z fraxika 😀 len keby tie ihli neboli take tupe☹☹☹

miscok
2. okt 2013

@gaga83 Neviem co ich take tupe robia,vsak ostatne injekcie su v pohode.No tak uz len vydrzat.A ty ako,co nove?

gaga83
2. okt 2013

@miscok nic nove zatial cakam kym pojdem na tu hysteroskopiu. Uz aby to bolo😀😀 . Uz som si aj lieky bola pytat u dokyho aby som potom nemusela stresovat😀😀😀. A tebe , vam 😀😀😀 sa ako dari?

miscok
2. okt 2013

@gaga83 No jasne,treba byt pripraveny 😉 A kedy mas termin na hystero? Ja sa mam troska lepsie-sa zmensuje ten balon.V piatok idem na kontrolu,tak sa uvidi co a ako dalej.Uz teraz ma ale mrle zeru!

gaga83
2. okt 2013

@miscok 16 ak sa nic nestane, len teraz je take sproste obchobie ze rychlo mozes ochoriet. V piatok som chytila nejaku crevnu chripku hnacka a zvracala som cely den i cele telo ma bolelo. V sobotu som este bola nepouzitelna;););) Tak dufam ze uz ma nic nechyti. To je dobre ze uz sa straca ten balonik😀😀 Potom daj vediet ako v piatok dopadnete

argenti
2. okt 2013

@bubo780 Aj ja by som bola rada keby ste mi dali vedieť na čo sa mám ohľadom refundácie pripraviť. Všetky doklady ste mali v CZK alebo môžu byť aj v EUR.

miscok
2. okt 2013

@gaga83 Dam dam 🙂 Ty davaj pozor na bacily,dopuj sa cajmi s medom a bude dobre.16teho je tu ani sa nenazdas 😉

manita
2. okt 2013

@tlucka
@sarasota
babule, ďakujem vám za tip, pozisťujem si to, spomínaného dr. poznám

manita
2. okt 2013
bubo780
2. okt 2013

@miscok tak to je super.. ja som sa velmi bala, ze pri takom zlom spg to nepojde vobec..

bubo780
2. okt 2013

@argenti my sme este na IVF neboli, takze skusenosti nemam.. dievcata tu pisu, ze je potrebna orig faktura, sprava od dr, blocky od liekov

falin
3. okt 2013

@miscok - inac mne moj mm tiez nechcel pichat injekcie, ze mi nechce ublizovat 😀. Raz som ho ukecala a to bolo aj naposledy, normalne bolo vidno ze sa toho boji. Treba vydrzat, co pre babo nespravime, vsakze? A ako pise Mel, ked budes vo vyssom stadiu tehu, tak pichat bud do ramena alebo do stehna

falin
3. okt 2013

@annetty - ahoj anetty 😉 , ako sa mas po operacii?

@yasminne - aj mne clostyl znizujem sliznicu. Teda ale u teb to malo ozaj rychly priebeh 😖 . Ako si vcera dopadla, spravili ti vklad?

speranza1
3. okt 2013

@falin ahojky ...a ty ked pichas, tak pichas do bruska? lebo mne to uz teraz vyhovuje viac do stehna...

falin
3. okt 2013

@speranza1 - ja som pichavala do bruska, do stehna som skusila raz a mi to islo hosrie pichnut a viac to bolelo, ale asi je to otazka zvyku a treningu. Len mne Marcel hovoril ze fraxik az ked sa potvrdi tehu. A vela bab pise ze uz pred et, ze napomaha uniezdovaniu. Tak neviem ci robim dobre 😖 . Ci splni anopyrin tu istu funkciu?

nelly3
3. okt 2013

dobre ranko, dneska opat volam o vysledky, nech uz su, ja chcem ist stimulovat, ale uz s uspesnym koncom 😵

nelly3
3. okt 2013

@falin
ten anopyrin to je to iste asi ako aspirin, lebo mne drakulova povedala, nech si davam len tak aspirin, ale po neuspesnom softe teraz som uplne, ze vsetko vysadila, len kys.listovu beriem lebo som ju mala pod normu.

speranza1
3. okt 2013

@falin robis dobre.... riadila si sa radami lekara, takze nepochybuj 😉 🙂

melisska
3. okt 2013

Dobre ranko 🙂
@nelly3 výsledky budu v pravý cas 🙂 možno aj dnes 🙂
@speranza1 aj ja som pichala najradsej do bruska,ale potom sa už beda chytiť rossa, aspoň mne 🙂 tak mm do ruky, lebo clexane je väčšia a sama si ju do ruky nepichnem, tiez ma s tým problém a viackrát chcel prestať😀 a na rukách mám uz modriny aj hrcky, tak ich nechám vyliečit a picham do stehien, kde som sa tiez bála , ale ide to 🙂 niekedy stipe, niekedy necítim nic 🙂
@falin speri ma pravdu, ja som teraz nic nebrala a inj. Som začala pichať až v 9 tt🙂 proste ked to ma prísť. príde 🙂))

speranza1
3. okt 2013

@melisska krasne ranko mel.... cela ziaris... vyzaruje z teba taka spokojnost, stastie, entuziazmus... to som velmi rada 😵 😵 😵 🙂

sarasota
3. okt 2013

dobre ranko slniecka 🙂 🙂 🙂

falin
3. okt 2013

@nelly3 - to este nemas vysledky? Dufam ze dnes budu.
Ano, anopyrin a aspirin je to iste

@melisska @speranza1 - vdaka baby 😉

falin
3. okt 2013

@sarasota dobre ranko, uz sa citis lepsie?

sarasota
3. okt 2013

@falin uz je lepsie len zase na manzela nieco lezie -zeby ta 85 rocna suseda @ria191 😀

ria191
3. okt 2013

@sarasota tá môže tá je určo neškodná 😀 😕

nelly3
3. okt 2013

@falin
nemam, ze to trva dlhsie na ten amh, aj baby mi to minule pisali, ze cca 2 tyzdne. potom sup na utz a idem do rf osobne dohodnut co dalej.

speranza1
3. okt 2013

@sarasota krasne ranko tehulka...ako sa mate?

speranza1
3. okt 2013

@nelly3
@ria191 ahojte zienky..tak ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre