Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

manita
5. okt 2013

@sally2401 ja som čítala, že tie embryjká, čo idú v RF na mrazenie, to sú úplne špičkoví šampióni (o tom, čo vkladajú po PK na 5. deň ani netušíme, či taký je), oni mrazia len najvyššiu kvalitu, silákov, čo v tom životadarnom roztoku sa krásne rozvíjali najdlhšie zo všetkých, preto je veľmi vysoká pravdepodobnosť, že KET bude úspešný (na Slovensku mrazia hocičo, všetko, čo zostane, v tom Brne si na tom dávajú extra záležať, aj keď sú dievčatá často smutné, že zamrazili len 1, 2, alebo 3). Takto sa to robí aj v zahraničí, preto je tam vysoká úspešnosť KET-ov. (Ale ty ho, verme, využiješ až ako súrodenca. Držíme palce.)

manita
5. okt 2013

@bergalm vyzerá to dobre, zabehni v pondelok ráno na krv a budeš v pohode, budeme sa tešiť aj my

manita
5. okt 2013

@lusipe napíš mu v skratke, že si začala so stimuláciou a zároveň sa hneď objednaj na kontrolné sono 8. DC

sally2401
5. okt 2013

@manita ja viem že mrazia len kvalitu, už som raz mala 1 u nich zamrazené minulý rok, a tento rok v apríli mi ho vkladali a bola som tehotná, len bohužial prestalo sa vyvíjať a bol zamlklý potrat.

bergalm
5. okt 2013

@sally2401 NEBOJ bude to dobre a ten test si nerob dnes skus vydrzat i ked ja som nevydrzala rano sme vstali a mm ,ze ides do toho?ja ,ze hej skusim a ked nic tak mam este cas ,ja som tiez prisla min.rok v 8tt o babo ale teraz verim,ze zabojujeme a bude vsetko o.k.sama uvidim v Utorok ci to je na dobrej ceste

bergalm
5. okt 2013

baby inac dakujem Vam vsetkym co ma povzbudzujete 😉

ikuska
5. okt 2013

@bergalm tisko gratulujem ... 🙂 🙂 🙂 ja skusim v pondelok, to budem 8.den

bergalm
5. okt 2013

@ikuska dakujem moc tiez este testnem tak ako mam v papieroch snad to bude silniet a budem mysliet na Teba a aj na Sally 🙂

lusipe
5. okt 2013

@manita a nevadi ze mi vychadza kontrola na nedelu?robia to normalne?

ikuska
5. okt 2013

@bergalm ja mam testovat podla papierov az 12.10., tak to sa este nacakam ....

miscok
5. okt 2013

@lusipe Na kontrolu pojdes k svojmu lekarovi alebo do RF?Kazdopadne ti to v nedelu nespravia asi nikde,pojdes v pondelok 🙂 Ak babam vychadza sono na sobotu,idu v piatok.

lusipe
5. okt 2013

@miscok ma sme chceli ist na kontrolu do brna nie tu v ba.....takze v nedelu nerobia hej?tak potom asi v pondelok ale to uz bude 10 den,nevadi to?

dalida
5. okt 2013

Ahojte, dievcata. Ja len tolko, ze to nevyslo. Hcg bolo 2. Islo o biochemicke tehotenstvo ☹

miscok
5. okt 2013

@lusipe Ako to,ze v pondelok ti vychadza 10.den?Ved prve sono sa robi na 8.den,tak by ti to vychadzalo na sobotu a tym padom by si sla v piatok na 7.den.Nejak tomu nerozumiem 😕

miscok
5. okt 2013

@dalida To je skoda,mrzi ma to.Mas mrazacikov alebo musis odznova ?

lusipe
5. okt 2013

@miscok presne ako pises.len ci to nie je skoro 7 den zase....aby tak uz nieco bolo vidiet.....

nelly3
5. okt 2013

@lusipe
na 10 den je uz neskoro, mne tak vyslo presne ako tebe, bud pojdes v piatok - 7DC alebo v sobotu 8DC 😉

nelly3
5. okt 2013

@lusipe
skoro nie je, ale vacsinou ta poslu este na jedno sono potom, takze asi 2x pojdes na utz.

tinna13
5. okt 2013

@lusipe na kontrolne sono sa chodi na 8 den cyklu. Kedze si dnes dostala menstruaciu si prvy den a 8 den budes mat na buducu sobotu. V Rf robia aj soboty, nedele.

lusipe
5. okt 2013

@tinna13 super,tak tam zavolam v pondelok a dohodnem sa s nimi...velmi pekne dakujem za info
@nelly3 dakujem

tinna13
5. okt 2013

@lusipe ano v pondelok zavolaj na recepciu, povedz im, ze 8 den ti vychadza na sobotu a ani ta uz objednaju na presnu hodinu. Ak budes mat foliky pekne a budes dobre reagovat na liecbu tak staci iba jedno sono.

lusipe
5. okt 2013

@tinna13 som vdacna za info....ideme po prvykrat tak neviem co ma uplne caka...a opu byva kedy potom?

ikuska
5. okt 2013

@lusipe ja som to mala tak ako ty, MS som mala v sobotu, v nedelu som zacala pichat merional a uzivat clostyl a v pondelok som volala a objednala ma na piatok a potom som uz nesla na dalsie sono, az na OPU to som mala na 12.den, ale je to individualne 🙂 drzkam palceky

tinna13
5. okt 2013

@lusipe vacsinou byva na 12-13 den

miscok
5. okt 2013

@lusipe Ako pise @tinna13,niekedy staci iba jedno sono.Aj ja som mala jedno na 8 DC a OPU na 11 den.Niekto chodi na 12 den aj neskor.Zavisi od folikov.Ale to ti povedia,oni uz vidia a vedia ako sa vyvijaju.

tomka12
5. okt 2013

@tinna13 velmi pekne ti dakujem 🙂 si ma potesila, ze iba raz staci ist...este raz vdaka 🙂

melisska
5. okt 2013

@falin moja:( kolky den po?

melisska
5. okt 2013

@bergalm je to taaaam jupiiiiiiiiiiiii 😀

melisska
5. okt 2013

@dalida nieee :(

bergalm
5. okt 2013

@ikuska no my hovor toto cakanie je asi najhorsie na vsetkom....stale verit ze to bude dobre,nic ine nam neostava 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre