Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
16. okt 2013

@ria191 - rius ako pise @lienka_1 , ani na mna nemal anopyrin taky ucinok, brala som ho 6t pred stimulkou

@kacenkab - drzim palce aby to dopadlo ako u kamosky 😉

ria191
16. okt 2013

@miscok nóóó občas inak som slušná skoro nudná ako lienočka
@lienka_1 😀 😀 😀

ria191
16. okt 2013

@lienka_1 chudák Migel 😀 😀 😀

ria191
16. okt 2013

@falin asi som nejaká "čudná" copaňa dúfam, že nebudem mať úraz lebo to by bol môj koniec 😝 😝 😝 😝

speranza1
16. okt 2013

@ria191 😀 😀

lienka_1
16. okt 2013

@ria191 Veriiiime-veriiime....ze slusna a skoro nudna(ale som sa z chuti zasmiala)....tato funkcia uz je nastalo obsadena mnou 😀
A co ty vies, mozno by sa mu to aj pacilo 😀 😀

lusipe
16. okt 2013

Ahojte kocky,tak sme doma....vysledok je 30 oocytov a 23 vajiciek....teraz uz len cakat ako dopadnu,dali sme si vsetky icsi....velmi pekne dakujem ze podporu 😉

lienka_1
16. okt 2013

@lusipe Paradna uroda! Drzim palce 🙂 Stretli ste sa so Sasou? 🙂

speranza1
16. okt 2013

@lusipe fiiiiiiha.. tak tolko vajec som ja v zivote nevyprodukovala naraz... ty mas aky AMH?.. tfuj tfuj nech sa vam pekne oplodnia a vyvíjaju tak ako maju... 🙂 😉 😵

lusipe
16. okt 2013

@lienka_1 nestretla som ju,ja uz som bola na sale a ona na inej izbe..ale muz vravel ze ju videl ked prisli 😉 ....stelcl bol tiez prekvapeny,ze som takto reagovala 😉

lusipe
16. okt 2013

@speranza1 moooc dakujem ,neviem tusim 4,2...ale nie som si ista 😉

tinna13
16. okt 2013

@lusipe no teda aka si ty nosnica 🙂 , ja som mala tolko z 3 stimuliek. Hlavne nech sa teraz pekne oplodnia. Nehrozi ti ohss?

lienka_1
16. okt 2013

@lusipe Teraz vela oddychuj, aby si o 5 dni bola pripravena na volrelca-votrelcov 🙂 Pi vela vody a jedz vela bielkovin, aby nebol ohss.

lusipe
16. okt 2013

@tinna13
@lienka_1 uz som si nacapovala dzban vody a dam si kozie mlieko 😉 asi by mi aj hrozil,ale v
Stelcl vravel ze mi dal ten decapeptyl a ten to zastavil....vraj keby dal pregnýl tak by to aj hrozilo....tak snad uz nepride....

melisska
16. okt 2013

@tinna13 áno, cisársky

melisska
16. okt 2013

@little_miracle
@kacenkab 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

melisska
16. okt 2013

@lusipe waaaaaaaaaaaaaaaau, nech sa peken delia 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kacenkab
16. okt 2013

@melisska dakujem, supeeeer 🙂

speranza1
16. okt 2013

dievcata... mam taku otazocku.... voda sa ma pit pri stimulke obycajna..alebo mineralky??? pretoze mne vsade nakazali pit cistu vodu a nie mineralky..ale casto tu vidim, ze sa maju pit praaave tie mineralne vody... tak ja uz neviem.... 😲

kacenkab
16. okt 2013

@ria191 naaaahodou, je to super grcka

lusipe
16. okt 2013

@melisska si mila,velmi pekne dakujem za podporu a aj grcku 😉

ria191
16. okt 2013

@lusipe uff čo budete robiť s toľkými deťmi ??? 😀 😀 😀

lusipe
16. okt 2013

@ria191 sa muz smial ze budem ako maria terezia 😉

ria191
16. okt 2013

@speranza1 počúvaj jednoduché riešenie pi aj aj a nič tým nepokazíš 😀 😀 😀

kacenkab
16. okt 2013

@ikuska jaaaaj dakujem, zavalilo ma grckami a virusikmi.... 😀

ria191
16. okt 2013

@lusipe to vystihol 😀

ria191
16. okt 2013

@kacenkab myslíš mňam 😀 😀 😀

kacenkab
16. okt 2013

@little_miracle a kukni na mna ja furt mam negativny test, vkladali mi 6bunkaca pred 16dnami a isla som radsej na krv, kdesi som citala za babam zacal pozitivny test ukazovat az po 6 tyzdnoch, pisala som tu aj o mojej kamaratke, ktora ma po negativnych testoch 3rocnu Zuzanku. Ono to chce trpezlivost a ist radsej asi na krv, vsak jasne nemusi to pozitivne dopadnut, ale ta krv je istejsia

kacenkab
16. okt 2013

@ria191 luxusnaaaa 😀 😀 😀

tlucka
16. okt 2013

@lusipe super, držím palce aby sa pekne oplodnili a delili 😉
Ja budem rada, keď budem mať aspoň 2. Dnes som 6 DC a zatiaľ vôbec nič necítim, tak neviem, či sa tam niečo vôbec deje...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre