Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
23. okt 2013

@manita ahoj moja,robis to uplne super....presne tak,ani ja sa nepozorujem a je vlastne strasne skoro 😉 len spavam 12 hodin a este aj by som cez spala a lezim,dnes som chcela ist do prace ale normalne som spala do 10 😉
A testovat budem az 12.11.ako mi kazali...jezis ja neviem ci si dokazem urobit test.po tych negativnych stale...aj ja citam jo nesba teraz,tiez hladam vraha 😉 a ty si ktory den cyklu teraz?

jalaura
23. okt 2013

@horlenka ahoj..prepac ze az teraz odpisujem.
Este stale rozmyslam ako dam tu ziadost. Ziadost musis mat schvalenu zo slovenskeho CAR. ano musi to byt schvalene este pred zacatim stimulky.

jalaura
23. okt 2013

@maxag no vidis, to ma nenapadlo. daj vediet ako si dopadla...ja sa stale odhodlavam zavolat do slovenskeho CAR. neviem ci je vobec mala sanca ze mi to podpisu. uz to tu niekto skusil?

jalaura
23. okt 2013

@lusipe D3? To je na co dobre?

mimika1973
23. okt 2013

@melisska drz sa melisska! 😵 😵

lusipe
23. okt 2013

@jalaura na kvalitu vajiciek 😉 a ja som ich teda mala kvalitne teda neviem ci vdaka tomu ale asi neuskodil 😉

mimika1973
23. okt 2013

@sona_fit ahoj a kde si ubytovana v brne? hotel ci penzion?
Drzim palce! 😉

buba08
23. okt 2013

@manita ahoj, preco si prosim ta pisala yanke, ze dobre urobila, ze vysadila kasicku?
Ja som dnes bola kupit, mam amh 4,89 ale mam casto anovulaky, tak preto som chcela uzivat kasicku

jalaura
23. okt 2013

@buba08 a preco ti navrhli darcovske spermie ak mozes povedat?

jalaura
23. okt 2013

@lusipe super dakujem za tip...idem kupovat...

mimika1973
23. okt 2013

@miscok mojka no musis to dako vydrzat este tie grcky, neskor uz bude lepsie byvat 🙂

buba08
23. okt 2013

@jalaura nemylis si ma s niekym? 🙂, nam nenavrhli darcovske spermie, nam pri ivf v MT neprezilo ani jedno embryko na ET, tak Stelcl povedal, ze mame skusit u nich 1 - 2 ivf a ked to bude tak isto, tak potom darcovske vajicka

melisska
23. okt 2013

@mimika1973 ďakujem moja, drziiime sa 😵

mimika1973
23. okt 2013

@melisska 😵 😵 🙂 🙂

nelly3
23. okt 2013

@buba08
a to je zle ta hodnota amh co mas? lebo ja mam 4,2 a je to v poriadku.

nelly3
23. okt 2013

@jalaura
ja si to pojdem po starom dat preplatit.

buba08
23. okt 2013

@nelly3 nie, hodnota je dobra, ale kvalita asi nie, preto chcem zacat uzivat kasicku, len neviem preco @manita pisala, ze @yanka urobila dobre, ze vysadila kasicku, ked ma tiez dost vysoke amh, dufam, ze som to cele nepoplietla s tymi menami bab 🙂

nelly3
23. okt 2013

@buba08
a ako vies, ze kvalita nie hmmm?

buba08
23. okt 2013

@nelly3 lebo sme pri ivf nedosli ani k et

jahoda333
23. okt 2013

@vlasatica nie staci ked pojdes svojmu gynekologovi a odoberie ti krv na hcg a potom zavolas vysledok do Brna 🙂

nelly3
23. okt 2013

@buba08
ved ani ja teraz naposledy mesiac dozadu, predtym v pohode minuly rok v rf a aj na sk 😕 neviem co sa mohlo stat.

sona_fit
23. okt 2013

@mimika1973
Ahoj, prespali sme v penzióne "na Kytnerce" . Boli sme spokojný, dolu je síce typická česká hospoda aj s reštikou ale veľmi pekná a čistá a hore na izbách to nepočuť vôbec. Izba fakt čistučka so socialkou , zakúrené, televízor... Cena na Brno najlacnejšia co som našla. Odporúčam.

buba08
23. okt 2013

@nelly3 viem, pamatam si to, ale nam sa aj zle oplodnovali, fakt tiez nevieme co sa stalo a v MT ich to zjavne velmi netrapilo ☹

sona_fit
23. okt 2013

@monikak1
@tlucka
Zdravím vás dievčatá, vďaka že ste na mna mysleli, už som doma 🙂 Výsledok je veľmi pekný, 6 zrelych vajok, vraj je to veľmi pekne na stimuláciu clostylnegitom. Tak snáď sa im bude dariť ďalej, na transfer by som mala ísť v pondelok.
Držím Vám veľmi palce nech to aj u vás dobre dopadne a už nech mame bublinky v sebe 😉
Dajte vedieť co a ako, budem čakať 🙂

lusipe
23. okt 2013

@sona_fit super,skvele gratulujem a drzim palceky 😉

manita
23. okt 2013

@lusipe vidíš, neviem, však som písala, že to nepočítam, ale okolo 20.DC som niekde 😀 😀 😀
ty až 12. 11. testuješ? však to je až o 3 týždne... 😲 😲 😲

@buba08 materská kašička je na dobré vajíčka, mne zvýšila moje úbohé AMH o 300%, z čoho sa nesmierne teším... ale ja neviem, ako ovplyvní AMH kočkám, čo majú AMH vysoké (ja som z medirexu dostala, že ideálna je norma 1,0 - 3,0), yanka skonštatovala, že radšej vysadí, lebo má vysoké a nevie, či by jej ešte nezvýšilo, ja som napísala súhlas,... človek nikdy nevie, o tom som sa s mojím dr. nerozprávala, ja bojujem s nízkym AMH, a na to mi doktor dobre poradil materskú kašičku, o opaku ale neviem nič, len to, že tam je už nábeh na PCO a vtedy je lepší Infolic). 😉

buba08
23. okt 2013

@manita no do kelu, tak co teraz, ja mam amh 4,89 teraz neviem co mam robit, asi som mala radsej kupit tu pre deti, tam je mnozstvo 500 mg a pre dospelych je 1 500 mg, no skusim to zajtra vymenit, ale neviem ci v lekarni budu ochotne ☹

buba08
23. okt 2013

@manita ked budes hovorit so svojim doktorom, mohla by si sa ho opytat, ci sa moze ked je amh skoro 5 ? dakujem krasne, moj o tom nic nevie...

lusipe
23. okt 2013

@manita no vidis ja som to prehliadla 😉 jejda a este pisem hluposti 😉 jasne ze skor 2.11. 😀 ale neviem ci naberiem odvahu aj na to 😉

tlucka
23. okt 2013

@sona_fit Super, na stimuláciu len Clostilbegytom veľmi pekný výsledok 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre