Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

bimba8
21. jan 2014

@miskanr1 je mi ľúto, ze to nevyšlo,ale podla mna je to len o trpezlivosti. Niekto ma šťastie a na prvýkrát motyka vystreli a niekto si musí par pokusmi preskakat.

ludinka
21. jan 2014

@miskanr1 tazke sa rozhodnut...mozno bude toto ten spravny cyklus a zadari sa 😉

ludinka
21. jan 2014

@lusipe vdaka 🙂

lusipe
21. jan 2014

@miskanr1 super, tak pekne len teraz normalne uzivaj....a potom prides pre dalsie babusko 😉 do tretice vsetko dobre 😉

wiwiennn
21. jan 2014

ahojte....som 8.den po transfere embrijka z darovanymi vajickami, od druheho dna po ET ma zacalo boliet podbrusko, na stvrty den aj bradavky a citim aj pobolievanie v krizoch citim sa unavena trva to dodnes je to bezne po ET alebo sa mam obavat. ze nieco nie je v poriadku? Uzivam estrimax 2x1 a utrogestan2x2...zatial nespinim....Viete mi poradit tie co mali taketo priznaky? Dakujem.

miskanr1
21. jan 2014

@wiwiennn Ahoj Tak to vyzerá nádejne na tehotenstvo. Skús si zajtra ráno urobiť 10 tkovi test. Už by mohlo byť vidieť // 🙂 Držím palce

motiv
21. jan 2014

ahojte,
buduci tyzden ma termin u Dr. Kuřecovej, chodite k nej niektora? Pri prvej navsteve sa uz aj plati nieco? Resp. ako u nich prebieha prva navsteva? Dakujem za kazdu info!

mimika1973
21. jan 2014

@ikuska bingo! ja som tiez na Peg Perego! 🙂 😀 To myslis tu verziu rok 2014 ci starsi model?
Trosku ma to zmiatlo tie druhy u nich, podvozky su variantne, bud rukovate zvlast alebo Rovno cela plna rukovat, four, sportivo, completo, book, pokial som to vsetko rozoznala ake rozdiely su medzi nimi, fuuha...
A cenovo kolko stoji na SK cely komplet? vanicka, sportak, taska, a myslim, ze aj autosedacka k tomu?
Na nete som mrkla okolo 700-800€ ! Dost, ale zas prve babo, preco by nemalo byt v poriadnom a novom, no nie? 😵 Potom mi povies, ako vyzera nazivo ten kocik, este som nebola ani ja mrknut na zivo veru...

mimika1973
21. jan 2014

@miskanr1 mudra rec! 🙂 veru este vas caka nadejny nanucik, tak sup s nim do tepla! Tento bude ten spravny, urcite! 😉

mimika1973
21. jan 2014

@lusipe aha ok, tu sa to vola prve oficialne sono 12tt 🙂 tak preto som nepoznala ten nazov.
Ano meraju mu vzadu za krkom, pozru ako je stavany, ci ma rucicky nozicky, trup, hlavicku a srdiecko. Mali by merat aj femur (stehno?). Berie sa aj krv na ten Downov a vypocitaju potom ake je riziko. A beru ohlad aj na vek matky v tom.
To sme mali v decembri, malo by to byt v poriadku. Riadne detailne sono mame o mesiac, tam sa uvidi ako je vsetko vytvorene u drobceka.
Ty mas kedy ten scrining? o tyzden v 12tt?

mimika1973
21. jan 2014

@bimba8 aj ja som bola milo prekvapena teda, lebo na prvom IVF u nich tiez boli EB ale 2. Teraz medzi 1 a 2.
ale malinke zabojovalo, asi sa mu u mna pacilo 🙂
Vies, myslim, ze kazde embryjko ma svoju sancu a potencial! 😉
Lebo aj CM mozu dat babetko, to uz tiez som videla...myslim, ze Bibi ma aj dvojicky z CMiek.
À le uz ju tu nevidim pisat na MK...
Takze treba vzdy verit, a nevzdavat sa, raz to musi vyjst... 🙂

mimika1973
21. jan 2014

@ludinka aj ja ta grckammmm tehu virusikmi!!! 🙂 😵 😵

mimika1973
21. jan 2014

@tinkatinulka ahoj uz ides do stimulky? 😉

tinkatinulka
21. jan 2014

@mimika1973 odkladam pokial sa to len da..teraz hodne prace tak ratam že najskor na jar..

mimika1973
21. jan 2014

@tinkatinulka Ano jar je krasne obdobie! renesancia pre telo aj dusu 🙂
a ze vraj aj kvalita vajok ci spermijkov je potom ina, to som uz tiez pocula...tak drzim palce, vsak cochvila je to uz tu! a ides stimulovat s tym Gonalom nakoniec?

tinkatinulka
21. jan 2014

@mimika1973 posunula som ho dalej pretože som si nie isty ci by som to stihla s expiraciou, ale potesil jednu sialenu vychodnarku 🙂 k x-ty pokus

tinkatinulka
21. jan 2014

@mimika1973 ja by som sla do toho aj hned ale o dvy tyzdne by ma už na psychiatrii asi nasli.. 😢

lusipe
21. jan 2014

@mimika1973 ano je to presne to iste 😉 tak to sa tesim ze ste uplne ok.nas to caka presne o tyzden.ale nepripustam nic ine 😉 uz sa neviem dockat ako ho uvidim 😉 a ty si v ktorom tyzdni?uz mas brusko? 😉

ikuska
21. jan 2014

@mimika1973 na www.kociky.sk je najlacnejsi a ja chcem sportivo, ten ma len jeden nanoznik, completo ma aj na vanicku aj na sportovy zvlast, a podvozok asi mozno ten four lebo sa mi pacia golface, ale uvidime namieste, chcem ist do kindercentra v Ziline tak ti napisem co som zistila .... a ja nechcem vajicko lebo ta vanicka sa da pouzit ako autosedacka, ale babo tam lezi a mam autosedacku po sestre od 0-18 kg a kupila som vlozku do toho tak by to malo byt o.k.

amali
21. jan 2014

ahojte baby.....trošku vás musíme navnadiť 😉 , reprofitáci

lienka_1
21. jan 2014

@amali Ti su ale zlatucki! 🙂 🙂 V tom Reprofite vedia krasne babatka stvorit 🙂

mimika1973
21. jan 2014

@lusipe 17tt, no mam mam 😉 ale este take nic zvlastne zatial necitim, tak dufam, coskoro! 😵

melisska
21. jan 2014

Moj muž je nervózny, radsej spava v obývačke ako s nami, vraj chce mať pokoj, nechápem ho...asi od neho odídem

melisska
21. jan 2014

Ze mu ja nedam pokoj....a on sa chce vyspať...nerozumiem mu...bože pomôž

rienok
21. jan 2014

@melisska hlavne klud, muzi su v tomto s prepacenim sracky...prd vydrzia. teda moj spi v obyvacke len ked sa k nam uz nevojde 😀 vzdy si len povedz, ze oni to nemaju zakodovane a naozaj ich to viac vycerpava ako nas.... my mame "matersky hormon" oni nie.... oni sa bud premozu alebo nie
nezufaj, ono sa to upravi 🙂

stastenka42
21. jan 2014

@melisska kasli na neho...vela muzom dlhsie trva co sa vlastne okolo nich deje a hlavne ked im drobcek narusi ich zivot...mme uz moj kupil pohovku do detskej izby aby sme ho nerusili ked on bude spat...oni su vsetci rovnaky...

stastenka42
21. jan 2014

@amali su nadherní 🙂

dafy
21. jan 2014

@mimika1973 ako to ze mne ušlo to ze ty si tehula ???? 😲 😲 😲 😲 😲 😲 booože ja som to prespala???? ci toho 😕

13nika13
22. jan 2014

@mimika1973
Jejda 🙂 Držím palčeky... ešte v auguste sme si písali, ešte si nebola v tom.. teším sa 🙂

speranza1
22. jan 2014

Prajem vsetkym krasne ranko 😉 🙂
dievcence @ria191, @nelly3, @tinkatinulka, @falin..... Vas pozdravujem osobitne 😀 😉 🙂
(ach ta protekcia) 😀 😀 😀

@melisska presne toto muzi robia aj ked si veeeeelmi priali babatko... oni si nevedeli ani predstavit pred tym nez sa dietatko narodi, ze to bude naozaj tazke.... nezufaj.... uvidis, vsetko chce svoj cas a aj tvoj manzel k tomu bude pristupovat inak ... posielam pusinku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre