Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

megan5
13. feb 2014

ahojte dievčata.potrebovala by som poradiť.bola som na IVF,ale na Slovensku.zial neúspešne..mám ešte zmrazené embryjká,no som sa rozhodla,že to ešte nechám tak.no preventívne mi dali prednison..ale chcela by som íst ešte na nejaké vyšetrenia,hematologiu alebo imunologiu.neviete či by ma tam mal poslať na tieto vyšetrenia môj gynekolog alebo kto?dakujem za odpoved..

nelly3
13. feb 2014

@haimi
myslis to prve volne policko na druhe strane ziadosti? no to mi napise moj gynekolog, som zvedava co napise 😉

megan5
13. feb 2014

nejak sa nevieme posunuť dalej..nemám už velmi dôveru v centre kde chodíme..partner má dobrý spermiogram,mne robili len priechodnosť vajcovodov a to som mala v poriadku,hormonálny profil tiež ok.len sa nám nedarí..príde mi to niekedy postavené na hlavu.že neurobia všetky potrebné testy pred ivf a až po výsledku povedia že vy máte asi protilátky.a to nehovorím kolko penazí človek do toho vloží a verí im a potom sklamanie..

buba08
13. feb 2014

@nelly3 no ta adminka z ceskeho konika napisala, ze temu mam - nemam lieky na ivf uzamyka a po mesiaci ju zmaze uplne, pozri si to tam, pisala to dnes okolo 17:20, ☹

bergalm
13. feb 2014

@lienka_1 veru bolo to hrozne, cakanie sa dalo ,ale dnesna cesta a cakanie kym nas zavolaju to bol des 😖 taky obrovsky strach sa neda ani opysat,ale je to za nama jupiii

lusipe
13. feb 2014

@bergalm juj moc sa tesim s tebou...skvela informacia...a teraz uz len pekne uzivaj🙂

tinkatinulka
13. feb 2014

@bergalm gratulujem konecne sa možete tesit naplno chystat pripravovat vsetko pre malinku juj tesim sa moooc.ja som jej verila..

zuzi20
13. feb 2014

@megan5 ahoj, ja som takisto po neuspesnom pokuse v GF a bola som tento tyzden po dlhom case u svojho gynekologa na preventivku a hned som mu povedala, ci by ma nemohol niekde poslat na nejake vysetrenia, ktore by mohli vylucit moju chybu. Tak ma poslal na hematologiu (na trombofilne stavy) a stitnu zlazu. Tak uvidime.

megan5
13. feb 2014

@zuzi20 no,ja som dnes tiež bola po dlhej dobe u svojej gynekologičke a myslela som že práve ona mi pomože,ale nič z toho..povedala mi že ona by ma na vyšetrenie niekam poslala,ked by si to oni vyžiadali.tiež chodim do GF.no neviem čo dalej.a na štitnu žlazu mám výmenný listok od mojej obvodnej.už ma to prestáva baviť,to aby sa normálne človek prosil, aby mu zistili čo mu je a aby urobili poriadne vyšetrenia

megan5
13. feb 2014

@zuzi20 možno by som mala zmeniť aj gynekologičku..a ty už GF neriešiš?ja tam mám len 2 embryjká a silne pochybujem,že sa odmrazia.aký máte vy problém?môj mm je momentálne v rakúzku a overenie,tam stojí 56 eur a potom mi nakoniec povedia, že embryjka neprežili,tak to by boli zbytočne vyhodene peniaze.tak radšej počkáme

miscok
13. feb 2014

@bergalm To je krasna sprava.Mozete si konecne vydychnut.Uz si tehotenstvo len a len uzivaj 🙂

mimi_2
13. feb 2014

Kočky ahojte, prosím Vás ktorá ste stimulovala Merionalom a Clostylom? Ja začínam obidva súčasne v jeden deň ráno obidva lieky, môžem clostyl užiť a hneď si pichnúť Merional? Ďakujem za radu 🙂

jomini
13. feb 2014

@bergalm
@melisska
@sarasota
@ludinka a ostatne 🙂 zajtra sa chystam spravit test, sice o den skor. Chcem sa opytat nakolko je ten rf test spolahlivy, ukazal vam peknu ciarocku? Kedy ste testovali?

jomini
13. feb 2014
haimi
13. feb 2014

@nelly3 hej to prve 🙂

ludinka
13. feb 2014

@jomini ja som testovala o den skor a ciarka bola taka ista ako na ten ich testovaci den mozem porovnat lebo som mala tie rf testy 2 🙂 drzim palce

jomini
13. feb 2014

@ludinka dakujem 🙂 cize je spolahlivy, zajtra uvidim ortiel, normalne nemam chut testovat sa.. este otazka, robila si ranny test, ci kedy?

lubanka
13. feb 2014

@bergalm som rada, že malinká je zdravučká 😵 parádna správa, teším sa s tebou 😵

zuzi20
13. feb 2014

@megan5 ja uz som v GF skoncila po jednom et a jednom ket - oboch neuspesnych. Aj ja som mala len dve zamrazene embrijka po PK a rozmrazili sa obe, neboj. Problem mame v mm - zly spg. Vy mate aky? Teraz si chcem porobit tieto vysetrenia, dat sa trochu dokopy a hor sa na druhe IVF. Chcela som Brno, ale ked vidim tie vybavovacky s poistovnou, tak rozmyslame, ze dame sancu FC. Tak uvidime...

luly3
13. feb 2014

kočky náš reprofitáček 😀
naša cesta bola dlhá a raz mi niekto povedal: ak vydržite budete držať svoj uzlíček štastia 😉 😉 😉 😉
nevzdávajte to

bergalm
13. feb 2014

@jomini ja som s tym testom skusila uz na 8den po ET a ukazal mi zo zaciatku ducha a po chvilke to zosilnelo ,mala som este 1 taky co mi ostal po IUI a ten som spravila na 11den a ukazal 2ciarky vid foto v albume bol viditelnejsi ako mamatesty,ale u kazdej je to ine si myslim

dafy
13. feb 2014

@bergalm juuj teším sa ale ja som vedela ze to bude planý poplach 😉 😀

dafy
13. feb 2014

@ria191 takže uz nastal ten deň? 😝 silno držím palce nech to dopadne fajn 😉

melisska
14. feb 2014

@jomini mne ukázal peknú 🙂 na12 den pi vklade, držíme siiilne palceky 🙂
@ria191aj my silne držíme 🙂
@dafy :-*

jomini
14. feb 2014

@melisska dakujem 🙂 no dnes opat nemam odvahu, asi pockam do zajtra :D

bergalm
14. feb 2014

@dafy dakujem Teba som tu davno nevidela ako sa mate?

lienka_1
14. feb 2014

Zienky Kosicanky a Vychodniarky, ak zhanate podkozne ihly, maju ich v zdravotnickych potrebach oproti SPLNu v budove Jumbo centra. Personal bol velmi ochotny a objednali ich kvoli mne, hoci potrebujem iba zopar kusov. Obehala som polku lekarni a mavaju iba hrubsie a dlhe.

melisska
14. feb 2014

@sarasota áno moja 🙂 rastie ako z vody

gaga83
14. feb 2014

@bergalm krasna spravicka tesim sa s vami 😀

jomini
14. feb 2014

@lusipe
@melisska
@gaga83 baby, 11 den po et je test negativny, mozem vydadit lieky?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre