Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

skaredekacatko
7. máj 2014

@jankarep ja som mala et a ket 😒

dafy
7. máj 2014

@lienka_1
@ria191
opice bavíte sa na moj učet?? 😠 😠 😠
ale zaškoliť vás možem keby ste chceli pre vás všetko 😀 😀 😀 😀

dafy
7. máj 2014

@bradik dakujeme 🙂
fotky sme dali robiť v KE na Moldavskej 🙂

rebeka33
8. máj 2014

Prosim vas nemate mail na Kurecovu? Stelc tam v stredu nebude a chcem im poslat foto vajecnikov z folikulometrie. Mam sa vraj spojit s nou. Ona mi aj robila minule odber,ale maila nemam.Je teraz niekto v stimulke? Dakujem

donatela
8. máj 2014

@rebeka33 myslim, ze maju v RF standarizovany mail, staci vymenit meno a priezvisko. Kurecova je Barbora. Potvrdit by ti to mohla @motiv 🙂

cookienka
8. máj 2014

@rebeka33 barbora.kurecova@reprofit.cz ..... tak ako hovorila donatela🙂

zabka1124
8. máj 2014

@rebeka33 ahoj chcem sa ta opytat, to treba poslat foto vajecnikov???Pytam sa,lebo zacinam stimulku v juny a sono mi bude robit Dr.tu.Myslela som, ze staci len popis napr:lav.vajecnik-10vajok-a velkosti?!!!!!
Kazali ti poslat foto????Dakujem za info🙂!

lienka_1
8. máj 2014

@zabka1124 Ja som diktovala iba velkost folikulov, no ked mi dr preposlal aj obrazky zo sona, posielala som aj toto mailom. Ale nie je to nevyhnutne, pokial nie si takto dohodnuta s lekarom.

rebeka33
8. máj 2014

@zabka1124 nie nie je to nutne. Ja len pre istotu. Minule sme podla mna ostqli bez vkladu lebo bola vacsina nezrela, tak chcem dat viac info,aby to vedela lepsie vyhodnotit a nastavit. Tolko cestovat z ke je teraz tazsie ked mam SIMI. Predtym som chodila k nim. 😉

motiv
8. máj 2014

Ano mail je ok. @donatela

melisska
8. máj 2014

@dalida odovzdane 😵

donatela
9. máj 2014

Schvalenie z Vszp uz mam v ruke. Platnost do 31.12.2014. Este vydrzat 3 tyzdne a ideme na to! Velmi verim, ze tento raz budeme uspesni🙂🙂

donatela
9. máj 2014

@argenti ako na utz? Kedy bude Opu?

annavi
9. máj 2014

ahojte zienky...tak dnesne UTZ nedopadlo podla mojich predstav...clostil nezabrala dokonca ani merional co som pichala dva dnil...foliky su ale na 9 DC malinke...8 mm..volal mi Koudelka a vraj mam ist este na UTZ k mojmu Dr v utorok a napisat Koudovi e-mail....ale povedal ze aj tak ukoncime stimulku..a o tri tyzdne mam ist do Brna a nastavime inu stimulku..som z toho smutna ale tak co uz..inac baby chcem sa vas opytat...mam kopec folikulov...su malinke ale ak porastu co ak sa mi z nich spravia cysty??ja som predtym z clostilu cysty mavala...nemam si potom dat pichnut pregnyl nech mi to vsetko popraska?..co vy na to?

annavi
9. máj 2014

@donatela som rada ze ti to schvalili..aj mne doslo min. tyzden...s rovnakou platnostou.. 😉

annavi
9. máj 2014

baby ozaj, ma napadlo..neviete mi povedat aky je mail na koudelku? marcel.koudelka@reprofit.cz ??

kikappp
9. máj 2014

@annavi on je Marek 😀

annavi
9. máj 2014

@kikappp jaaaaj... 😀 som nejak mimo dnes...ze marek.koudelka@reprofit.cz ???

lienka_1
9. máj 2014

@annavi Jaaaj, ze Marcel Koudelka 🙂 🙂 Pekny hybrid 😀 😀 A ked mas strach z cyst pisni Koudelkovi, on Ti poradi najlepsie. Adresa je presne ako si napisala.

donatela
9. máj 2014

@annavi skoda, ze slabo reagujes... Ale lepsie, ze prerusis stimulku a vymyslia nieco ine, akoby si mala ist na opu a tam by ti povedali, ze nic z toho... Refundaciu mas schvalenu, tak v dalsom cykle pojdes znova a uz ti to daju inak. Tvoje 1.ivf? Este si nestimulovala predtym? A mail by mal byt ok.

donatela
9. máj 2014

@annavi a vravela si v Rf, ked ti urcovali stimulku, ze z clostilu mavas cysty? Mne tiez navrhoval stelcl clostil, ale som mu vravela, ze mi nerobi dobre. Ja sa po nom neskutocne potim, najma v noci. Normalne som bola mokra ako mys a aj hlava ma bolela.... :( tak mi ho nedal vobec. Mam iba merional...

zabka1124
9. máj 2014

@lienka_1 dakujem 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂!!No tak si teda vypytam fotku mojich vajecnikov a toho co tam bude 😀 😀 a spravim mobilom foto a poslem fesakovi MArcelovi🙂🙂!!Teen sa bude tesit 😉 😎 😀

zabka1124
9. máj 2014

@donatela my mame asi tak 4t , no uz sa tesim ako male dieta, normalne chodim a kukam na tie injekcie, ze kedy uz pojdu do mojho BRUCHAAAAA 😀

lienka_1
9. máj 2014

@zabka1124 Mne lekar posielal rovno e-mailom orginal zo svojho PC a ja som potom Koudakovi posielala 😀 😀 😀 Ale tam bol aj iny nalez, inak by som ho tym neotravovala....ja mu pisem aj tak dost casto 😀 😀 😀

donatela
9. máj 2014

@zabka1124 tak sa budeme povzbudzovat🙂 syncek je tiez made in RF? 😉

annavi
9. máj 2014

@donatela no hej hej hovorila som mu ze z clostilu mavam som mavala cysty ktore mi potom odstranili laparkou...na UTZ mam ist v utorok ale pojdem az v stredu lebo som na PN teraz a potom mu napisem.moznoze foliky porastu, moj Dr mi pichne pregnyl a mozme skusit posnazit prirodzene...ktohovie...moznoze motyka vystrelí... 😀 😀 😀 😀 😀 lebo ja ked tak spatne rozmyslam..tak my ked sme na IUI stimulovali clostilom tak som brala pol tabl. 2x denne...a na UTZ som isla az 13 -14 a mala som krasne vajka...a hned bol pichnuty pregnyl a potom IUI...
no a teraz mam vajka cca 10 mm..vajko denne vyrastie cca 2 mm tak to moznoze aj vyjde a v stredu na UTZ budu kraaasne jajinka...co myslis?samoska ze napisem aj Koudymuu ale mam mojmu gyn povedat nech pichneme pregnyl pre istotu aby neboli cysty z neprasknutych folikov??

jomini
9. máj 2014

@donatela tebe to schvalili? Ako si to prosim dokazala? 🙂

donatela
9. máj 2014

@jomini ja som vo VšZP, nie v dôvere... a vo všeobecnej to nie je problém 😉
všade na formulároch, aj v sprievodnom liste som zdôraznila, že mám záujem o soft protokol. a nemala som to potvrdené ani klinickým pracoviskom, len moja gyn a RF to potvrdilo a ja som podpísala. a doložila som všetko, čo doma mám z operácie, z 1.ivf, z potratu a od odborných lekárov (hemato, endokrin., zrážanlivosť, HP). revízna lekárka to schválila za 3 pracovné dni, teraz som už len čakala na doporučený list. takže to bolo expresné!
tebe to nebodaj neschválili?

donatela
9. máj 2014

@annavi
tak držím palce, nech môžete aspoň snažilkovať a nech tá motyka vystrelí! 😀
s tými cystami neviem, nemám skúsenosť, najlepšie bude, keď sa poradíš so svojim gyn, alebo v RF...
a uzdrav sa, teraz kým nie si ešte tehu!

jomini
9. máj 2014

@donatela ja mam tiez vseobecnu 🙂 ani som sa neodvazila podavat to..este mame jedno ivf nepreplatene

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre