Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenkalienka01
25. okt 2011

@mia_15 super, gratulujem 😉

tinna13
25. okt 2011

@miminkad no vidis tak to musi len dobre dopadnut, drzim palce na zajtra aby hcg pekne stuplo a uz bolo len dobre

rienok
25. okt 2011

@miminkad len letmo som si prečítala Tvoje strasti ... veľmi Ti držím palečky nech je drobec/drobci v poriadku 😉 myslím na Teba
@mia_15 čiarka tam je bez pochyby 😵 😵 😵 gratulujem!

miminkad
25. okt 2011

@tinna13 dufam,ze to tak bude

miminkad
25. okt 2011

@rienok dakujem

leamax
25. okt 2011

@tinna13 noooo, tak som zvedava, na kedy sa nakoniec mala nachystala von 😉 🙂
@miminkad zavidis, ja viem 😀

miminkad
25. okt 2011

@leamax myslis? 😀 tak tie noci,co ta cakaju urcite nie 😀

leamax
25. okt 2011

@miminkad 😀 dame stuple do usi - som vedela, preco som si ich zobrala 😀 😀 😀
ale tu cvachtanicu - dnes som bola rano sama v bazene. no neuzite si 😀

miminkad
25. okt 2011

@leamax tak to ti bolo fajn.len skoda tych tancov

leamax
25. okt 2011

@miminkad no co uz narobim. som nasla, ze existuje aj nejake instruktazne dvd, tak pokukam a mozno objednam a budem doma muzikovi vrtiet ritou 😀 nech slinta 😀 😀 😀
@rienok ahoooooj, ty sa ako mas?

miminkad
25. okt 2011

@leamax no pokukaj to 😉

rienok
25. okt 2011

@leamax ahoj, ujde to, ďakujem ale ty sa pochváľ... tiež mi asi voľačo ušlo, lebo nerozumiem "štupľom do uší a vrteniu riťou" 😀 😀 😀

leamax
25. okt 2011

@rienok 😀 neuslo, to som len miminke pisala mimo tohto. tak ale aby si bola v obraze - vcera mi odisla spolubyvajuca a dnes dosla nova. poobede zaspala a chrape horsie ako chlap, tak budem musiet na noc vrazit stuple do usi co najhlbsie, sa mi budu v hlave dotykat 😀
a isla som povodne poobede na brusne tance, ale kedze tam okrem mna nikto iny nedosiel, tak to teta cvicitelka zrusila. preto som sa rozhodla, ze si kupim nejake dvd a budem podla toho. prvu lekciu som stihla minule, buduci utorok sa necvici a stredu uz idem taheeeeet 😵
inak je tu super, voda je fajn, procedury tiez, kazdy den mam 4 tak mi to rychlo ubieha

lenka_21
25. okt 2011

Baby, dakujem za pozitivne pismenka!!!

@mia_15 To krasne pozitivny testik .... tesim sa s tebou 🙂 😉 🙂 !!! Ja som take ranne vtaca a cely zivot som vstavala skoro ... len vecer okolo 21.30 uz neviem ako sa volam 😀

@miminkad Rano cakame na spravicky ... urcite budu dobre!

@leamax Tu spolubyvajucu si viem predstavit, ked som bola v nemocke mala som to iste ... a fakt som stuple musela pouzivat, lebo sa nedalo spat 🙂 😉 🙂 Kedy koncis pobyt???

miminkad
25. okt 2011

@lenka_21 budem sa snazit podat

staga
25. okt 2011

Ahojte, potrebovala by som trochu povzbudenia, v nedeľu som bola na odbere vajicok, vtedy som mala 13kusov včera 5 a dnes už iba 3 : 1 stvor bunkové a 2 dvoj bunkové, bojím sa tam zajtra aj zavolať , vo štvrtok by som mala ist na transfer dúfam ze bude co ☹
Mate aj vy takéto skúsenosti?

leamax
25. okt 2011

@lenka_21 no ahoooooj.ako sa mi mate? kolky ste tt a ako pokracujete? vsetko ok, dufam?
no mam uz len 8 dni pred sebou, 2.11. rano hodim pupok do bazena a prchaaaaam 😀 😀 😀
@staga nevesaj hlavu, urcite bude co na transfer - to budu tie najsilnejsie, ktore sa zahryznu na 9 mesiacov 🙂

lenka_21
25. okt 2011

@leamax Dnes zacinam 13 tyzden 🙂 😉 🙂 ... bola som na kontrole, vsetko OK ... dolezity bude skrining v pondelok u Cunderlika ...

@staga Ja by som to tiez nevzdavala, neboj tie 3 zabojuju a potrebujes iba jedno dobre embrijko!!!

leamax
25. okt 2011

@lenka_21 waaaaw, supeeeer, gratulujeeeeeemmmm, taka som rada ani si nevies predstavit 😵 😵 😵 strasne ti to prajem. samozrejme kazdej tu. ale taky krasny zazrak ste vy urobili - az neuveritelne. a ako sa citis? aj ti byva zle? normalne zavidim. ale v dobrom samozrejme 🙂

lenka_21
25. okt 2011

@leamax Dakujem ... je to velky zazrak aj pre nas ... Hej, drobec si neuvedomil, ze uz sme zacali v 13tt a mohol by sa trosku miernit 😀 😀 😀 ... nezyknem vracat, ale casto ma boli zaludok, mam pocit plnosti a vsetko jedlo citim v krku ... vone my neskutocne vadia ... parfem, avivaz, kava, sprchovy gel .... atd.... radsej nepisem co vsetko 😀
Neboj, zaciatkom roka tu hlasis // ciarky ty!!!! Inac mam kamosku co si z tych kupelov co si ty doniesla prekvapko 🙂 😉

staga
25. okt 2011

@leamax ďakujem za povzbudenie 🙂 , určite dám vediet ako to dopadlo a drzim palce aj tebe

mia_15
25. okt 2011

Baby vsetkym vam moc dakujem 🙂

@miminkad zajtra budem na teba velmi mysliet a posielat pozitivnu energiu,tak aby bolo uz len dobre.

@staga ja ked som bola na prvom OPU tak som mala 11 oocytov a z nich nam prezili len 2 ktore sme pak aj vkladali. Tiez som bola vtedy z toho smutna a bala som sa tam aj zavolat co povedia.... neboj urcite su medzi tymi tromi silni bojovnickovia co sa budu pekne bunkovat 😉

staga
25. okt 2011

@mia_15 dakujem,dakujem je dobre si precitat taketo povzbudive slova a tebe moc moc gratulujem a dufam ze ta budem nasledovat 🙂

leamax
25. okt 2011

@lenka_21 no radsej asi nespominaj vsetky vone, co ti vadia, spomen co ti nevadi, to bude asi kratsi zoznam, nie 😀
dakujem, ved som nas uz objednala u koudyho, tak sa na neho tesim 😵
jeeej, to by som tu musela mat muza. sice som mala, ale akurat ako na potvoru cez mrchu 😀 ale urcite mi pomozu, uz teraz sa citim lepsie.
@staga dakujem.

staga
25. okt 2011

@lenka_21 dakujem, ano mas pravdu staci mi iba jeden bojovnik-cka, myslis ze je nebezpecne ist domov autobusom? Moja polovicka je na druhom konci SK a nemoze ma tam zobat. Moze mi ten pohyb uskodit?

lenka_21
25. okt 2011

@staga Myslim si, ze nie ... ale asi by bolo lepsie keby ta vedel niekto odviest ... Nemas nikoho??

leamax
25. okt 2011

ake deja vu mam teraz - pamatate sa, ked som sa to tu ja pytala? a bola som zufala, ze sa tam nemam ako dostat...

bayley
25. okt 2011

@miminkad držím silno palce a teším sa na zajtrajšie krásne hcg 🤐 🤐 🤐

@mia_15 krásna správa 🙂 na 9. deň je čiarka super 🙂

@lenka_21 gratulujem k tehu knižke 😵 😵 😵 😵 verím, že teraz si to budeš už naplno uvedomovať a vychutnávať 😉

@staga držím palce, nech vložia toho správneho bojovníka 😉

staga
25. okt 2011

@lenka_21 nie, nemam nikoho, dufam ze to embrio rado cestuje 🙂

lenka_21
25. okt 2011

@bayley Dakujem ... jasne tesim, to aj predtym, ale som trosku kludnejsia 🙂

@staga Neboj, urcite rado cestuje 🙂

@leamax Mas pravdu ... zoznam by bol kratsi 😀 ... neva, vsetko sa da vydrzat 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre