Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

melisska
9. máj 2013

@martinusa22 bude, lebo je silné, držím palceky na et 🙂

vilaamalia
9. máj 2013

@martinusa22 ver tomu, ze 1 je niekedy viac ako 10. Bude silnejsie a o to ide. Drzim palce!!

annetty
9. máj 2013

😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
Ale aj tak vam patri velka vdaka baby, ze ste mi drzali palce a dakujem velmi krasne za vase srdiecka...

nelly3
9. máj 2013

@annetty
ahoj moja? a co povedal gyn.?

annetty
9. máj 2013

@nelly3 no ze embryjo sa nevyvija uz 2 tyzdne. Stale ma chudatko 4 mm. Dal mi len papier, ze keby som moc krvacala, tak idem do spoitalu. Teraz uz len malinko krvacam, ale chce to prec......Tak po sobote vysadim utros a moze dojst ta svina. Potom len cakat, kedy sa vycistim, a hned zvonime u Marcelka 🙂

dafy
9. máj 2013

@annetty oooj niééé ☹ ☹ ☹ 😠

tinka9075
9. máj 2013

@annetty no do paroma 😒 😒 😒

melisska
9. máj 2013

@annetty 😢

annetty
9. máj 2013

@melisska 😢 dnes asi spravim z postele more 😢 😢 😢 😢 😢

cora41
9. máj 2013

@ria191 @speranza1: TAK POSIELAM DNESNY STATUS MOJEJ BABULKY 🙂 ZAJTRA NA KRV, DRZTE MI PRSTY🙂

michelitta
9. máj 2013

@annetty ahoj,mrzi ma to☹ vela siil prajem a chute a energie do dalsieho boja!! skus sa vyplakat a na dalsi novy den s usmevom do zivota,ide leto,lepsie sa Ti bude darit!! @cora41 mojenko gratulujeee,a strasne ma mrzi,co sa ti stalo,to som ani nevedela ze mas anjelika,kokos☹ teraz to uz dotiahnes do zdraveho konca,drzim moc prsty!!

cora41
9. máj 2013

@michelitta si moj poklad🙂 ale draha zabudla si povedat "teraz to DOTIAHNEMEEE do konca!! 😀 😀 😀 obe!! 😀 😀

cora41
9. máj 2013

@annetty ach moja, to mi je luto ☹ hlavicku hore a do dalsieho boja... bude to dobre, uvidis.... drzim velmi prsty

martinusa22
9. máj 2013

Baby beriete niektorá utrogestan tak ze ho prehltate?

michelitta
9. máj 2013

@lucky29 Ahoj,ja som dnes 6.den po Et,a tiez som podobne veci v brusku citila,len uz fak neviem,ci je to utro,alebo nieco ine..neda sa to asi zistit,predsa je to vsetko nabudene a asi uhniezdenie sa moc citit neda..neviem..ja som mala posledny krat biochemicke tehu,tak verim,ze teraz @cora41 to dotaihneme do konca🙂

michelitta
9. máj 2013

@martinusa22 ahoj,ja som mala 4x vraj "krasne" blastocysty,ktore uz sa samy "hatchovali"a nic..a z posledn.nam zostalo len 1 embryjko a to 4.bunk.mi ho uz vlozili..to ti nezostava,nic ine len dufat a verit.Vela stastia!🙂 aj @

vilaamalia
9. máj 2013

@annetty viem, ze to nie je lahke, ked uz si si zacala zvykat na novy zivot v sebe, presli sme si tym viacere, ale zase pride ten den, ked vyjde slnko a tieto bolestive veci sa vytratia. Vtedy pride ta spravna chvila na novy zaciatok... drzim palce, aby smutok, rychlo odisiel...

melisska
10. máj 2013

Dobré ranko🙂

melisska
10. máj 2013

@cora41 Držíme palce 🙂
Aj nám 🤐 😵 prosím

amali
10. máj 2013

@melisska držíme 😉 dobré ránko

cora41
10. máj 2013

@melisska drziiiim strasne🙂

speranza1
10. máj 2013

@cora41.... @melisska drzim paluchy straaaaasne silno.... 😵 😵 😵

speranza1
10. máj 2013

@annetty 😔 je mi to nesmierne luto....

ria191
10. máj 2013

@annetty ach joooo ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ . Drž sa mojenko

ria191
10. máj 2013

@cora41 krásny testík tak tfuj tfuj na dnes 😀

ria191
10. máj 2013

@melisska pozdravuj prcka 😀

mabumi
10. máj 2013

@annetty 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ to snad nieeeeee 😢 😢 😢 😢

cora41
10. máj 2013

@speranza1 ja som dnes zacala spinit, tak asi som sa radovala predcasne, krv nebude, lebo ma sestricka dovolenku, tak ak sa mi spusti mrcha - co by mala presne dnes - tak som sa doradovala ☹

speranza1
10. máj 2013

@cora41 a spinis alebo krvacas?....spinenie este nemusi nic znamenat....

speranza1
10. máj 2013

@cora41 a dnes rano si netestovala???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre