Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

marverka
9. sep 2013

@jalaura a kde ste mu robili ten hp?a beriete aj lieky?

jomini
9. sep 2013

@nelly3 ano, a predtym pri softe som nemala nijake vajko, proste mi nesadla stimulka, alebo slaby cyklus, treba to opat vyskusat 🙂

miscok
9. sep 2013

gaga83 Tak ako?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miscok
9. sep 2013

@zibi Vydrz do zajtra.Bude tam na teba cakat pekna ciarocka 🙂 tfuj tfuj

zibi
9. sep 2013

@miscok no moja musi byt 🙂 verim tomu

sarasota
9. sep 2013

@yanka1 tak ani nam nic neostalo na mrazenie manzel to mal v nevyziadanej poste uz som si aj porevala ☹ ale co ine mi ostava uz iba verit ze drobcekom v brusku sa bude pacit a ostanu tam 😉

yanka1
9. sep 2013

@sarasota to mi je fakt luto, bola som presvedcena, ze budes mat mrazacikov, lebo vyvijali sa krasne 😒
musime uz len verit tym v brusku, dnes, aby som sa im zapacila, uz som im dala nugetu, melon, .... a este im teraz
dam aj zmrzku 🙂
a moj hovori, ze este aj palacinky by sme im mali dat, aby sa im u nas pacilo 🙂

sarasota
9. sep 2013

@yanka1 tak tie sa teda maju nemas tam este jedno miesto pre take 37 rocne babo 😀 😀

mimi888
9. sep 2013

je tu aj taka kocka kt.bola v Brne a ma cukrovku??? dakujem

yanka1
9. sep 2013

@sarasota mam : ))) dojdi, budeme tu dve take 37 rocne a styri pardnove : ))
a budeme dufat, ze nase deturence budu aspon trosku uplatne 😀

nelly3
9. sep 2013

@zibi
je to na dobrej ceste, skus mamatest, ten ti musi ukazat, drzim moc palce 😉

yanka1
9. sep 2013

@zibi vyzera to nadejne, drzim vsetko co mam, aby to vyslo ... daj nam potom vediet 🙂

stastenka42
9. sep 2013

@sarasota Zlatko ty uz nebudes potrebovat ziadne mrazaky,svojho drobceka uz mas v brusku😀<3

ikuska
9. sep 2013

Babky chcem sa spytat na utrogestan, mam si ho zohanat cez MK alebo mi ho predpisu v RF a budem si ho moct vybrat a preplaca ho vszp? Dakujem.

nelly3
9. sep 2013

@ikuska
predpise ti ho v pohode aj tvoj gynekolog, pojde to cez poistovnu, takze nebudes platit celu sumu, alebo ak chces v RF ti daju recept, ale hradis si ho v plnej sume 😉

ikuska
9. sep 2013

@falin Ahoj, tak pozeram tie vysledky z genetiky, robili mi molekularne geneticke vysetrenie vrodenych trombofilii a vysledok je zlozeny heterozygotny stav A1298C/C677T, ktory predisponuje k miernej hyperhomocysteinémii ... z hematologie mam vysledky v poriadku. A tym liekom som myslela agolutin a 3 dni, to mi povedal ze by sme mohli dat. A prosim ta ten orgalutran tiez si mam zohnat alebo mi ho predpisu. Dik

ikuska
9. sep 2013

@nelly3 dakujem za info

nelly3
9. sep 2013

@ikuska
orgalutran ti predpisu len v CAR, tvoj gynekolog nie, teda mne moj povedal, ze sa to neda, aj v RF ti ho predpisu, ale si ho hradis sama cely, 1 ks stoji okolo 1000czk.

miscok
9. sep 2013

@ikuska Orgalutran v CARe.Ja som mala recept bez datumu,vybrala som ho potom na Slovensku.Jedna injekcia vysla 33€

ikuska
9. sep 2013

@miscok @nelly3 o.k. dakujem za info a prosim na co je to vlastne dobre, musi sa to vzdy podat a to mi musi sestricka pichnut ak by to bolo potrebne. Este som sa stym nestretla na Slovensku.

miscok
9. sep 2013

@ikuska Mne to vysvetlila lekarka tak,ze je to na to,aby mensie folikuli dobehli tie vacsie a viac ich mohli odobrat na OPU.Ja som si ich pichala sama,rovnako ako vsetky injekcie.Tieto maju vyhodu,ze ich nemusis miesat,su uz pekne nachytane a maju malinku ihlu 🙂

ikuska
9. sep 2013

@miscok Aha tak to je super, to zvladnem aj ja, ale mam strach z tych co sa zarabaju, ani nie tak strach ale ze to rano pred odchodom do prace nebudem stihat ... 😒

miscok
9. sep 2013

@ikuska Ja som si Merional (aj ty ho myslim mas) pichala vecer.Tak mi to vyhovovalo viac,lebo rano by som stresovala kvoli casu.A lekarka mi tvrdila,ze je jedno kedy to bude,len nech je to v cca rovnaku dobu.Nie je to nic tazke a da sa to zvladnut.Ja som skor bojovala s pocitom pichnut do seba,ale pri 3 davke to pominulo 😉

ikuska
9. sep 2013

@miscok To mi nevadi pichnut sama seba, ale uvidim este sa rozhodnem, mozno sa dohodnem so sestrou a u nej v robote by som si to davala rano, cca okolo osmej pichat zdravotnej sestre. Alebo by som to teda vecer pichala, to ako aj tebe by mi viac vyhovovalo, lebo rano by som stresovala ... 🙂

gaga83
9. sep 2013

@miscok
@nelly3
@sarasota
@zibi ahojte baby akurat sme prisli domov. Dali sme vlozit CM+ , ešte 2 ostali a ak budu ok idú na mrazenie. Vklad prebehol v pohode , robil mi ho Otevrel, lezala som 10 min a potom som isla na izbu na infuzku a tam som lezala 30 minut. V aute som vylozila nozicky na 4 hodky tak dufam ze sa drobec po tom vytraseni uhniezdi test mam robit 21.9.

gaga83
9. sep 2013

@sarasota je mi to luto že nič ti neostalo na mrazenie ale určite ti to teraz víde a nebude treba dalsie kolo ivf 😀 😀 . Chcem sa spýtať CM+ má šancu na to aby sa uhniezdilo? ja sa v tom moc neviznám 😀 😀 😀

miscok
9. sep 2013

@gaga83 Tfuj tfuj,aby sa dobre a silno na 9 mesiacov zakuslo 😉 Pekne oddychuj 🙂

gaga83
9. sep 2013

@miscok ďakujem aj ty si dnes dobre dopadla som čítala, zajtra daj vedieť ako to dopadlo 😀 😀

miscok
9. sep 2013

@gaga83 Zatial to slo dobre.Len som nejaka ubolena,tak neviem,ci je to normalne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre