Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mimickapn
15. mar 2013

@pufa dakujem za podporu ste uzasne zienky ako podporujete nas ktore sme neiste a vystresovane s toho dlheho cakania na zazrak 🙂

amali
15. mar 2013

ahoj, takže vklad sa nekoná...lebo nás na východe zasypalo a nedostanem sa nikam ani vlakom ani autom..... ☹ .......ešte to skúsime zajtra, ale ak sa to nepodarí musíme dať zamraziť a až potom si po nich prísť. ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

pufa
15. mar 2013

@mimickapn tak, spoločné trápenie, snaženie a radosti nás všetky spájajú 🙂

isabellaa
15. mar 2013

@amali fuuha, ty si z vychodu, vsak? Zajtra to date, uvidis.
http://www.shmu.sk/sk/?page=1&id=meteo_gpredpov...

isabellaa
15. mar 2013

@amali
daj si vlavo sobota v ramceku a ma byt pekne 😉

buba08
15. mar 2013

@amali drzim palce, aby sa pocasie umudrilo a vy ste mohli vycestovat, ja som spod Tatier a mame to tu pestre, dnes som sa nedostala do prace

amali
15. mar 2013

tak dúfajme že sa to zlepší.....už teraz som na nervy.. ☹

buba08
15. mar 2013

@amali tak to ti verim, dufam, ze pocestujete a bublinka sa v brusku udrzi 🙂

cookienka
15. mar 2013

@lubica1979 Super, aj som tam dnes predsa len volala, a povedali tiež že nevadí. a vlastne ani mne to nevadí, takže uvidime, co nám povedia.

zuzu1108
15. mar 2013

@amali ahoj aj my sme na vychode v MI. Nemohli sme dnes odist. Ale do KE sa uz da ist a zajtra to bude uz urcite lepsie 🙂 .

marverka
15. mar 2013

babenky, zostali ste niektora uspesne tehotna do konca, ked ste mali na 14 den po ket potvrdeny poz. krvny test ale zacali ste silno krvacat a boliet vas vajecniky a krize, ale tak viac???

bibi24
15. mar 2013

@mimickapn ja uz som ti pisala o mojom teste 😉 ja som mala ciarku silnejsiu ako ty.

zarabono
15. mar 2013

@marverka ja som krvacala 11 den po et a syn ma 9 mesiacov 😉 ale urcite chod na pohotovost

zarabono
15. mar 2013

@marverka a volaj brno

mimickapn
15. mar 2013

@bibi24 volala som dokimu a hovorila ze som mala 3 dni uz slabsiu ciarku na teste a on ze to je este skoro 12.den ze to mozu byt este hormony tak ma nahneval a som s toho zmetena,pichali mi pregnyl 3.3. a teraz by tam uz hadam nemal byt ale som smutna oni by mali byt predovsetkym optimisti a nie takto ma zrazit na zem :(

marverka
15. mar 2013

@zarabono dakujem, ja som dnes bola v car a povedali ze oddychovat, lezat a pokracovat v liecbe , na zastavenie mi nedali nic ale krv potvrdila ze hcg od stredy stuplo napriek krvacaniu, na kontrolu mam ist v stredu, ale ja nechodim do brna ale na slov. moc sa bojim, toto bol 4 vklad

melisska
15. mar 2013

@marverka kludne lezkaj 🙂 a ze sa bojis to je normalne 😵 vsetky sa bojime o nase deticky 😵

zarabono
15. mar 2013

@marverka neboj,len lez,max vecko,vela cecka,sipkoveho caju

zuzmil
15. mar 2013

Dievcata - tehulky, ako a kedy vam kazali vysadzovat utrogestan?

marverka
15. mar 2013

@melisska 🙂

marverka
15. mar 2013

@zarabono vdaka za radu

strapula27
15. mar 2013

ahojte babulky, dakujem vsetkym ktore ste mi dnes drzali palce..takze sme si doniesli domov v brusku dve HB jednotkovej kvality🙂 uz len cakat🙂
dnesne cestovanie vsak bolo otrasne, som unavena a boli ma hlava☹
pekny vecer vam prajem🙂

mimickapn
16. mar 2013

Tak kocky po vcerajsej studenej sprche od dokiho ze je este skoro na testik ze to mozu byt este hormonay som urobila aj dnes rano a je tam o cosi silnejsia ciarocka ako vcera 🙂 Krasne vykendove ranko snazilky a tehulky 😉
10,11,12 a dnes 13 den po ET posledna 🙂

tinkatinulka
16. mar 2013

@mimickapn krásne gratulujem potichúčku, tak nohy hore a vegetuj a hladkaj drobčeka 🙂

tinkatinulka
16. mar 2013

@strapula27 super že sa obe rozmrazili tak pekne oddychuj 🙂 🙂 🙂

tinkatinulka
16. mar 2013

@radina tak ako včera?

martinusa22
16. mar 2013

@mimickapn krásne , teším sa na ten moment ked aj ja taku čiarku uvidim🙂)

mimickapn
16. mar 2013

@martinusa22 dakujem uvidis neboj urcite uvidis,a ktory den mas dnes?

martinusa22
16. mar 2013

@mimickapn dnes mam 7 den stimulacie a začínam si dnes pichat menopur🙂 takze zachvilu je to tu len dúfam ze budu nejake vajíčka lebo minule vlastný prvy krát neboli :(

mimickapn
16. mar 2013

ja som bola teraz na 2.IVF a prvykrat nam vybrali 4 vajicka a 2 boli dobre a tie vkladali a teraz sme mali dlhu stimulku a uz som si myslela ze mi ju stopne a nakoniec sa tam nasli 3 vajka tie vybrali a al vlozili po 2 dnovej kultivacii,tak neboj urcite tam najdu nejake vajka aj ked budu aspom 2 ale hlavne ze budu tie spravne a vydrzia u teba v brusku 9 mesiacov 🙂 drzim ti palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre