Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

andy175
10. mar 2013

@lubica1979 ahoj. Dakujem ti za podporu. Verim, zesa nam to raz podari, no len kedy to bude, je vo hviezdach... A ku komu ides na konzultaciu?

martinusa22
10. mar 2013

Baby tak aj ja som uz dnes konečne dostala mrchu, este nikdy som tak s radosťou nanu nečakala🙂 takze v utorok začínam brat klostirmedit a cez víkend picham 🙂takze mi opu a vklad vyjde akurát na sviatky 🙂neviem sa uz dočkať 🙂

deinad
10. mar 2013

ahojte dievcata, prajem prijemne stimulovanie a drzim palceky vsetkym, co cakaju na OPU, ci transfer, aby Vam to vyslo 🙂. Mne bohuzial nevysiel teraz KET, takze v lete ideme na to znova, este neviem sice presne do coho sa pustime, ale urcite to nevzdame 🙂.

sarasota
10. mar 2013

@deinad je mi to luto posielam srdiecko pre potesenie.

kika017
10. mar 2013

@deinad Ahoj, verím že tento rok sa nám to už musí podariť... Asi to chce hlavne sa obrniť veľkou trpezlivosťou ☹ a hlavne to nevzdať. Aj keď aj ja sama som po neúspechoch bola vždy na dne... Ale tento rok musí prísť rad aj na nás 🙂 Tak držím moc palce 🙂 Naber veľa pozitívnej energie a šup v lete do toho

deinad
10. mar 2013

@sarasota dakujem krasne moja 🙂

deinad
10. mar 2013

@kika017 dakujem za podporu, veru je to tazke prekonat vsetky neuspechy a znovu nabrat sily a ist za cielom. Ako pises, tento rok musi byt aj pre nas ten pravy a budeme konecne uspesne tehulkovat 🙂

maxag
10. mar 2013

Ahojte, vase pozitivne reakcie ma donutili vyplnit on line dotaznik, aj ked som len mesiac po neuspesnom 1. IVF na Slovensku, kde mi chybala hlavne komunikacia a mam aj ine vyhrady, ale dufam, ze tu to bude vsetko ok 😉 drzim vsetkym palce

mimika1973
10. mar 2013

Dakujem babenky za tieto potrebne a uzitocne informacie 🙂
Dako to uz len hadam zvladnem, lebo z Banskej Bystrice je to tiez kus cesty! 😀

mimika1973
10. mar 2013

@maxag a kde si na SK robila IVF? martin, kosice, blava? a ktora klinika? ach jaj, tazke je to veru toto bojovanie o babetko! 😢 Ale hadam uz len tento 2013 nam prinesie tu radost a vyplni nase najtajnejsie tuzby! 😉

mimika1973
10. mar 2013

@martinusa22 tak pekny odber velkonocnych vajicok aj tebe prajem! 😀 Urcite to vyjde! 😉

mimika1973
10. mar 2013

@martinusa22 takze tabletky ides brat, a injekcie? ake? gonal, menopur ci ine? to je tiez ten ivf soft?

martinusa22
10. mar 2013

@mimika1973 ano mam mat ivf soft min. stimulaciou a budem brat klostirbegyt a potom aj menopur a ku koncu este ivitrelle🙂 verím tomu zemi to vyjde na prvy krát všetko 🙂

mimika1973
10. mar 2013

@lienka_1 no diagnostiku ani vlastne presne nevieme! 😒 Raz hovoria, ze moj vek a moje nie az tak kvalitne vajka, a raz zasa, ze mozno aj spermie, ich morfologia akoze, no niekedy zasa, ze asi obaja mame na tom pricinu...Preto vravim, ze ziadna naozaj presna diagnostika ani nie u nas, tak tazko pochopit preco to nechce fungovat, a preco len tak malo embryi a preco sa aj tie neuchytia...je to ako loteria niekedy, bud to vyjde, alebo nie... ☹

lubica1979
10. mar 2013

@andy175 Ahoj, ja idem ku Štelclovi. Ku komu chodíš ty? Aké si brala lieky, pichala si si aj injekcie? Drž sa pri odbere, hlavne vajká nech sú kvalitné.

maxag
10. mar 2013

@mimika1973 BA Gyn Fiv, je dost, hlavne mi vadi, ze nikto nechce riesit, preco to zlyhalo a ked som sa opytala, ze teda nejaku dalsiu konzultaciu, tak vraj uz nic a to ma strasne nastvalo...

mimika1973
10. mar 2013

@maxag pfff, to je teda taktika a serioznost z ich strany! ☹ To vsetky centra na SK su take blbe, ze sa musi naozaj len ist do tych Ciech?! 😕 Avsak ak aj jedno IVF nevyjde, tak sa vzdy skusi dalsie, a oni to uz takto zabaluju v tej Blave, grrr!!!!

tinka9075
10. mar 2013

@maxag
@mimika1973 ja tiež nemám pozitívnu skúsenost z GF ked som bola na ivf tam tak som dokimu povedala že by som rada skúsila pred ivf iui tak sa na mna špatne pozrel 😒 😒 teraz by som mu mala napísat mail že v Brne stačila iui a vyšlo to 🙂 🙂

maxag
10. mar 2013

@tinka9075 Gratulujem a drzim palce, dufam, ze pojdem v tvojich slapajach 🙂

maxag
10. mar 2013

@mimika1973 Prave a mam dobru kamosku po 3 ivf, kazde inde a tiez ma zle skusenosti, preto som sa rozhodla hned pre CR, mala som obavy z platby poistovne, ale verim, ze sa to vykomunikuje a bude to ok...

tinka9075
10. mar 2013

@maxag Ďakujem pôjdeš uvidíš Brno je veľmi dobrá voľba 🙂 🙂 ja som bola veľmi spokojná 🙂 🙂

zlatanka30
10. mar 2013

Nase lasky z RF

maxag
10. mar 2013

@tinka9075 verim, ze ano a sama som prekvapena zo seba, ze sa mi che len mesiac po neuspechu riesit to, ale mam dojem, ze nemam na co cakat, viem, ze urcite nepojdeme buduci mesiac do dalsieho ivf, ale potrebujem aspon vediet, ze sa niekam posuvame a ze niekto ma zaujem to aj riesit a mozno aj poriadna kontrola by mi neuskodila...

kukulik30
10. mar 2013

@zlatanka30 krasnucki su!!!..cmuk cmuk 😵

zlatanka30
10. mar 2013

@kukulik30 dakujem.lubim ich najviac na svete moje lasky malinke bublinky 🙂

tinka9075
10. mar 2013

@maxag ja len banujem že som nešla skôr do Brna 🙂 🙂 ale zase ked sme šli z konzultácie som mužovi povedala že ja pôjdem z RF tehotná a splnilo sa ja som dokimu veľmi verila 🙂 🙂

tinka9075
10. mar 2013

@zlatanka30 podarený sú a ako narástli 🙂 🙂

lubica1979
10. mar 2013

@zlatanka30 zlatučký sú 🙂

zlatanka30
10. mar 2013

@tinka9075 veru rastu ako z vody

tinka9075
10. mar 2013

@zlatanka30 si pamätám ako si písala že si tehotná a bábetká už máte aké veľké 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre