Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
15. jún 2013

pekny den prajem, my sa chystame kupat do podhajskej 🙂

melisska
15. jún 2013

Dobré ranko 🙂
@nelly3 bude vám super, oddychnite si 🙂

tancik
15. jún 2013

@nelly3 jeej tam chodime i my

bergalm
15. jún 2013

krasny dnik tak aj my sa chystame na detsku party k neteri moj mm sa uz nevie dockat kedze vsetky deti budu zavesene len na nom 😀 😀 😀

sarasota
15. jún 2013

@lubica1979 gratulujem k srdiecku len tak dalej a hematom sa vstrebe 🙂

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skaredekacatko
15. jún 2013

@monikad gratulujem, som stastna ze dalsia je z reprofidu tehotna, ja idem vo stvrtok na prvu konzultaciu tak sa neviem dockat. 😀

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skaredekacatko
15. jún 2013

Aj vy aj mi sme chodili do martina ako naklavir a nic z toho kopec veci pokus omyl. A kopec penazi. 🙂

skaredekacatko
15. jún 2013

@monikad Aj vy aj mi sme chodili do martina ako naklavir a nic z toho kopec veci pokus omyl. A kopec penazi.

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skaredekacatko
15. jún 2013

@monikad dostala som odporucania preto tam idem, ale unas to nebude lahke kvoli genetike. ☹

monikad
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
skaredekacatko
15. jún 2013

@monikad a ake mate geneticke problemi mozes aj do ip, moj muz ma translokaciu chromozomov mi sme to v martine skusili s pigd ale ani jedno embrijko nebolo oka, boli 4 kusy, tak mi nemalinco vlozit a teraz sa neviem rozhodnut muz je za darcu hned, ja uvaxujem nad pigd aj v brne ale bojim sa ze to bude o tom istom.

tancik
16. jún 2013

@manita ahoj Moja bola si v sobotu na OPU ?ja ano a robila ma to Dr. Vitouskova

izzie27
16. jún 2013

@monikad gratulujem, je to super sprava 🙂

sarasota
16. jún 2013

@monikad gratulujem a uzivajte si tehotenstvo 🙂

bergalm
16. jún 2013

@monikad myslim ze spravne rozhodnutie my sme na tom podobne tiez ideme na darcu kvoli muzovi a on bol tym,ktory bez vahania povedal DARCA dietatko bude na prvom mieste a hlavne zdrave nieje to lahke rozhodnutie,velmi Ti drzim palceky my cakame na mrchu a sup ideme do toho

manita
16. jún 2013

@tancik OPU mám za sebou, bohužiaľ, folikuly boli prázdne, žiadne vajíčko 😢

lenka2013
16. jún 2013

Neužíval niekto MACU,nemáte niekto s nou sk´´usenosti pred IVF?

tancik
16. jún 2013

@manita kolko si ich mala?ako je to mozne?

manita
16. jún 2013

@tancik 3 folikuly bez oocytov, už som stará

tancik
16. jún 2013

@manita och to mi luto...kolko mas rokov?

skaredekacatko
16. jún 2013

@bergalm aj mi uvazujeme o darcovi. Mam obavy, zeby zase nic nebolo z toho.

mimika1973
16. jún 2013

hello, tu dnes 32 °C! 😎 teeeplo!!!!

mimika1973
16. jún 2013

@manita to sa ti prvykrat stalo toto, ze OPU a prazdne foliky? aku si mala stimulku a ake lieky?
hmmm, no cudne je to veru, ze ani jedno vajko, mozno ze stimulka nebola az taka prisposobena, alebo neovulovala si nahodou aj spontanne pred OPU? aj to sa stava vraj!....
Skus ist na dalsie IVF, a s inou stimulkou,mozno ze toto nebol az taky dobry cyklus!?
Preco vravis, ze stara? kolko mas r? 😉

mimika1973
16. jún 2013

@tancik ahoj ako si dopadla? bolo to jedno zrele vajko? 😉

tancik
16. jún 2013

@mimika1973 ahoj ano bolo tam vajicko, dnes som volala a sa oplodnilo vraj, tak dufam, ze vydrzi.Zajtra opat volam.Punkciu mi robila dr.Vitouskova a vravela, ze folikul je nadherny.

skaredekacatko
16. jún 2013

Tak vikend za nami a aby tu uz bol stvrtok a nasa prva konzultacia. V piatokk nas boli kuknut kamosi a normalne sa bali nam povedat, ze cakaju dieta. Moj muz ze keby uz prisla s bruchom tak to si akoze nevsimneme 😀

bergalm
16. jún 2013

@skaredekacatko ahoj neviem aky mate Vy problem,ale my sme sa tak rozhodli sice 1IVFneuspesne potom 1KET uspech ale len do 8tt ale to bolo v BA teraz sme boli prvy raz v Brne a to bolo uplne o inom dokonca nam dali na vyber ako som uz pisala bolo to tazke rozhodnutie,ale radsej najprv takto ako nic alebo adopcia.Sami urcite nechceme ostat a poznam kopec rodin kde maju po genetickej strane vlastne a aj tak maju problemy.Vieme to len my s muzom a bude uplne nase teda ,ak sa zadari 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre