Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
7. júl 2013

@buba08 No dnes sa citim ako na dovolenke 🙂 Boli sme pozriet na Brnenskej priehrade a zaklincovali sme to vecerou o 9 vcer s dezertom, za ktorym sa oplatilo prist do Brna. Zdravotne sa to upravilo, kasel ustal a hlava "nevystraja". Zajtra sa nase embrusko krasne rozmrazi, krasne sa uhniezdi a my budeme o 9 mesiacov stastni rodicia. Toto je nas plan 🙂 a neviem, ci je to tym sladkym tak neskoro vecer, ale som uplne kludna 🙂....a dakujem 🙂

buba08
7. júl 2013

@lienka_1 jej tak to je super, ze sa takto dobre citis 🙂, ja verim, ze plan ktory mate sa vyplni do bodky 🙂 drz sa zajtra a daj potom vediet

andy175
8. júl 2013

@lienka_1 držím dnes palce!!! 🙂

falin
8. júl 2013

ahojte dievcence 🙂
ako sa mate, chybali ste mi. Co mame nove? Kto mi zreferuje, lebo ste tu popisali kopec novych stran, nemam sancu docitat 😝

@ria191 - ahoj riusiiiik moj, boli sme sa cvachtat akurat tak v Sturove 😀 , ale uz sme doma, teda v praci 😝 , Nelca uz odcestovala?

falin
8. júl 2013

@lienka_1 - lienocka, drzim silno palce, aj na nonach , nech vam plan vyjde a nech ti zostane to pozitivne naladenie 🙂

tea284
8. júl 2013

Dobre ranko dievčatá.
Dlho som tu nebol ale nedá mi vás nepovzbudit. Presne pred rokom sme boli na prvej konzultacii v Reprofite. Zlatý Stelcl nas vysetril a dôkladne nám všetko vysvetlil. Odchádzali sme s nadejou ale aj obavou zároveň.
V septembri sme začali "s pichanim", s celej našej úroky sa podarilo oplodnit 6 vajicok, do finále to dotiahli 3.
1.10. sme mali vklad. Vkladali sme 2 emryjka. Na 9 deň som nevydrzala a testovala som, boli tam.
A ako to nakoniec dopadlo? Krásne 🙂 🙂 🙂 .
Dnes je to presne mesiac čo sa nám narodila naša láska, nas milovaný chlapček 🙂
Takze určite to nevzdavajte, my ženy predsa vydrzime veľa, dokonca aj nemožné 😉

falin
8. júl 2013

@dafy - nech sa im u teba paci a vydrzia pekne 9m. 😎
@bergalm - takztiez drzim palceky

baby pekne to rozbehnite 😎

melisska
8. júl 2013

@tea284 nádherný 🙂 blahoželáme a posielame pusinku 🙂

speranza1
8. júl 2013

prajem vsetkym krasne ranko🙂
@tea284 ...prenadherne babatko... 😵 😵 😵 😵

ria191
8. júl 2013

@falin ahoj falinka 😀 😀 😀 tak ty si si užívala štúrovo??? tu sa na nás valí tehu vlna z východu, ale inak nič nové všetko po starom a nelča @nelly3 tu už dávno nebola tak asi našla nejaký last minute 😀 😀 😀 a čvachce sa v mori 😀 😀 😀

ria191
8. júl 2013

@lienka_1 tfuj tfuj tfuj na dnes veľa šťastia 😀 😀 😀

ria191
8. júl 2013

@dafy sex? a to je čo??? 😕 😕 😕 máš šťastie, že si potenciálna tehuľa dvojičiek tak ti dám dnes pokoj 😀 😀 😀 , ale si ma potešila že dve exhibicionistky v brušku 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj a hlavne nepapuľuj vylož pačmagy a oddychuj 😀 😀 😀

ria191
8. júl 2013

@speranza1 ahoj speri 😀 😀 😀 napíš nám niečo o sebe toľko si tu nebola, že musíš mať veľmi veľa noviniek 😀 😀 😀 hm?????

ria191
8. júl 2013

@melisska žiadna písnička dneska nebude???

ria191
8. júl 2013

@tea284 pre toto sa fakt oplatí bojovať chutnučký je veľmi 😀 😀 😀

falin
8. júl 2013

@tea284 - zlatunky je, drobček malý. Dakujeme za povzbudenie 🙂

falin
8. júl 2013

@ria191 - hej, hej uzivala. Az na ukradnuty mobil, bolo fantasticky. A najmä mala si to strasne uzivala, miluje vodu tak ako aj mm. Ved na tu vychodnarsku tehu vlnu nedockavo vyckavame a supneme sa na nu aj my 😀 😀 😀
Inac mas krasny monolog 😎 . Ako si travla predlzeny vikend?

buba08
8. júl 2013

mala som dnes ist na gastroskopiu, pravdepodobne uz by som to mala za sebou 😝, no v sobotu sa mi urobili 2 herpesy a v nedelu este jeden, tak mam dalsi termin az o 2 tyzdne, zas sa musim psychicky pripravovat 😝

ria191
8. júl 2013

@falin veru monológ a riadny, ale mám toľko robotky, že neviem či sa tu tento týždeň objavím ☹ ☹ ☹ . A inak ja by som tým zlodejom tuším odtínala ruky, lebo aj ja mám jednu hrôzostrašnú skúsenosť s nimi a odvtedy by som zlodejov doslova vraždila. Veľmi ale veľmi perný víkend a hlavne pracovný ako vždy ja veru o vode môžem iba snívať, ale pre bábo spravím všetko no hádam sa aspoň k Váhu dostanem 😀 😀 😀. Prajem ti krásny pracovný dník ja idem makať 😀 😀 😀 😀

dafy
8. júl 2013

@buba08 Dr Otevrel 🙂 a dakujem

dafy
8. júl 2013

@bergalm ty si tiez včera bola??? o ktorej?? vcera nás tam bolo strašne vela

buba08
8. júl 2013

@dafy ostavas doma, alebo budes chodit do prace?

mimika1973
8. júl 2013

@dafy ahoj, pekne tehulkuj bambulkov! 😀
Nech sa rychlo na teba napojime, a urobime pekny pozitivny tehulkovsky vlacikkkk!!! 🙂 😀 😵

mimika1973
8. júl 2013

@dafy ozki, preco mrazia az dnes a nie uz vcera ? lebo bola nedela ci? 😀

dafy
8. júl 2013

@buba08 vieš co dva dni ostavam tak to navrhol aj Dr..ja by som robila ale manzel zakazal 😀 Doktor povedal do troch dni ked sa neuchytí embryo tak potom uz asi nie..takze vraj 2-3 dni sa mám šetriť a po tých troch dnoch uz v pohode fungovať 🙂

dafy
8. júl 2013

@mimika1973 vieš co neviem preco az na ten 6ty deň budu mraziť 😨 ale vcera nam dr povedal ze nase embrya z dnešneho dna ako včera myslel.... boli najkrajšie a najvyššej kvality zo všetkých tak nám dal balzam na dušu.....tie dve co mi vkladali napredovali o jeden deň ...vlastne dnes by mali tak vyzerat ako vyzerali vcera.....tak dufam ze sa pekne zavrtaju ked uz boli take šikulky 😀

amali
8. júl 2013

@dafy a koľko ti mrazia?

ria191
8. júl 2013

@dafy inak keby si chcela tak ťa naučím ř 😀 😀 😀 😕 😕 😕

ria191
8. júl 2013

@amali to ešte nemôže vedieť 😀

ria191
8. júl 2013

@dafy malý a čierny 😀 😀 😀 čo hovoril na koprivku hm???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre