Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lubicaligocka
27. júl 2013

@mimika1973 dnes pocitat az dnes

mimika1973
27. júl 2013

dakujem vas kocenky! Tak aj tak dnes som nic nezacala, tak idem pocitat teda moj 1DC odnes! 😉
A zajtra rano zacinam, clostyl a menopur, hadam to bude takto ok, ak nie, tak smola! 😕
Na utz prvy mozem ist piatok, sobota tu nikto nerobi, a aj tak uz budeme cestovat, tak co uz, urobim utz na 7.DC! To uz vlastne aj ukoncim brat clostyl, tak asi sa vysomaria potom z toho utz dako! ;)
Ved ja som vynimka! 😀 😀 😀 Prinajhorsom, mi povedia, ze prist na dalsi utz bud na 9 alebo 10DC, a to hadam pojdem uz aj rovno tam, a pockam si do OPU, nebudeme predsa chodit do brna kazdy druhy den, no ne?! 😝 😀 😉
Len este dake ubytko tam zohnat na 2-3 noci maxi! teraz cez dovolenky to asi nebude malina, hadam nebude vsetko len obsadene! 😨
Ozaj, este ziadne info z RF dnes! dako neodpisuje nikto odtial, a rano telefon nikto nebral, je to normalne takto cez vikend? ci mam len tam zavolat pondelok a povedat, ze som uz zacala vlastne?

nomxxx
27. júl 2013

@mimika1973 ja dostanem mrchu v pondelok alebo v utorok, takže som v tesne za tebou 🙂 ...si berieš voľno až do odberu, či aj po oplodnení?

...nebola som teraz 2 hodiny doma a prídem a suseda na mňa, že kde som bola, vraj som mala nad domom bociana (u nich vraj bol 3x a tiež otehotnela 🙂), tak dúfam, že je to dobré znamenie 😀

lenka2013
27. júl 2013

Dievčatá nemáte niekto skusenosti s biosojou v liečbe neplodnosti,vraj by mala fungovať ako Clostylbegyt.Napíšte ak ano

panarka
27. júl 2013

@nelly3 ja porod super. prisla som otvorena na 3 cm do porodnice, dali mi klystir to som bola uz na 4, potom som si vypytala epi, i ked som ete velke bolesti necitila, asi za take dve-tri hodky som bola na 6cm, potom som si dala zase epi asi po 2 hodkach lebo to dlhsie neucinkuje az sme sa dopracovali na 9 cm. celkovo mi dopychavali 3 krat epi a ked som bola uz na 9 tak potebovali na vypudenie malickeho vacsie stahy maternice tak mi dali oxitocin. okrem poslednych 20 min co mi dali ten oxitocin + tlacenie tak vsetko bolo len o predychavani ked mi prestavala ucinkovat epi. nebolo to nic hrozne a tych zaverecnych 20 min tak to bolo take ze som citila tlaky na konecnik dost ale nebolo to nic katastrofalne. dokonca som bez vonkajsieho sitia a vnutorne som nebola tiez potrhana len som msla par trhliniek tak sitie trvalo asi minutku . ja hodnotim svoj porod na vybornu a mohla by som rodit takto i kazdy druhy den, jeden by som si nechala volno 🙂 ale je to i o tom ako si to predstavujes a myslis o tom porode, ja som si nic nepripustala, isla som tam v klude, bez stresov a som si hovorila ze to nemoze byt take hrozne a ani nebolo 🙂

panarka
27. júl 2013

@tinkatinulka aby si si nemyslela ze som sa nahnevala vobec nie, ja som to napisala v dobrom 🙂 lebo mna by mozno nenapadlo ani napisat lebo niekedy mam demenciu 🙂

panarka
27. júl 2013

@ria191 to ma tmave vlasky po Machacovi 🙂 🙂 🙂

lubicaligocka
27. júl 2013

jeeej aj ja chodim ku Machacovi. cakam na menstrulaciu asi o 9 dni by som si mala zacat pichat menopur. priletime aj s partnerom z UK do brna tak nevieme ci mame dochadzat z Partizanskeho alebo si zobrat hotel.. Viete o nejakom lacnom ubytku v Brne ??

melisska
28. júl 2013

@lubicaligocka penzión Integrity , hneď vedľa reprofitu 😉

mimika1973
28. júl 2013

Ahojte babulky v tomto teple! 😎
Vcera som poslala mail dokimu a aj na to info tam.
ale NIKTO mi doteraz neodpisal!!!! Je to mozne? Uz zacinam mat normalne pochybnosti, a to nie je velmi dobre!
Som trosku sklamana veru.... 😒
Tak som teda zacala stimulku, bez ich konfirmacie, od dnesneho rana....uvidime..... 😉
Pichla som sama! aj ked tazko isla ihla cez kozu brucha, asi je tvrdsia v lete, neviem...mm som nechcela budit, a aj tak on rano po 7.h tu nie je, tak musim sa sama potrapit so vcelickami! 😀

melisska
28. júl 2013

@mimika1973 moja dovolenky ....mne stelcl tiež neodpisal...nestíhajú

melisska
28. júl 2013

Takto rastieme🙂 23 tt a tatik 😀

amali
28. júl 2013

@melisska máš pekné bruško 😀 , to len ja ho mám také nejaké divné 😒

melisska
28. júl 2013

@amali aké divne, krasne máš bruško 🙂

sarasota
28. júl 2013

moja malickost a manzelik 🙂

amali
28. júl 2013

@melisska ty ho máš také pekné guľatučké a pupok von a ja mám dva bruchá a vpadnutý pupok, strašne to divne vyzerá 😒

vivianamk
28. júl 2013

ahojte, dnes sme boli v reprofite na vklade, radili nam jedno kedze je to naše prvé IVF, ale samozrejme ze je to na nas, kedze boli kvalitne dve tak sme sa rozhodli vložiť dve, uvidime, idem pár dni ležať, vkladať utrogestan a vegetiť... je teraz niektorá z vás tiež ktorá bola na vklade v týchto dnoch?

vivianamk
28. júl 2013

@mimika1973 dnes aj včera služil Dr.Štecl, ja som mu večer včera telefonovala na nonstop linku.

vivianamk
28. júl 2013

@lubicaligocka držííme palce 🙂

stastenka42
28. júl 2013

@vivianamk Ahoj ja som bola vcera,tiež u Stelcla a tiež sme vkladali dve 🙂 tak mozme spolu cakat na dve // 🙂

vrabcek24
28. júl 2013

@vivianamk super, tak sa drž, oddychuj, veľa šťastia (lebo veľakrát je to o šťastí) 😵 😵 😵 😵

vrabcek24
28. júl 2013

@stastenka42 držíme palce všetky 😀 😵 😵 😵

sarasota
28. júl 2013

@stastenka42@vivianamk budem Vam drzat palceky nech si najdete krasne kolajnicky kazda jedna si ich zasluzime 🙂 🙂 🙂

melisska
29. júl 2013

@vivianamk
@stastenka42 držíme palceky 🙂

Dobré ranko 🙂

vrabcek24
29. júl 2013

dobré ránko dievčence
🙂

nomxxx
29. júl 2013

Dobré ránko 🙂

Čakám mrchu - dnes, zajtra a začínam stimulovať s Clostylom, sa už neviem dočkať 🙂

stastenka42
29. júl 2013

Dobre ranko 🙂neviem spavat,odrazu tolko volna az neviem co zo sebou...

annetty
29. júl 2013

@vivianamk
@stastenka42 Ahojte kocky 🙂 Tiez som bola za Stelcom vcera okolo tej 10-tej a mozno jednu z vas som videla pri vytahu 😉 Vedla nas napravo stal BL auticko 😉

stastenka42
29. júl 2013

@annetty my sme odchadzali o 8.30 ale zhodou okolností mame SPZ BA 🙂🙂🙂 aj ty si bola na vklade?

buba08
29. júl 2013

@melisska meliss krasna tehulka je z teba 🙂, veeeelmi ti to pristane 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre