Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

ria191
26. aug 2013

@tinkatinulka ja som na "Malte" furt fúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúj

ria191
26. aug 2013

ja pri KET-e zostanem doma a jediným čím pohnem na svojom tele budú očné viečka 😀 😀 😀

ria191
26. aug 2013

ja potrebujem toto ako soľ

tinkatinulka
26. aug 2013

@ria191 no ved my tiež iba si raz močíme ruky a raz nohy..každý vikend dačo ale aspon trošku to odreaguje od neuspechov.Aj ked neviem komu to budujeme..havkačom 😝

tinkatinulka
26. aug 2013

@ria191 MELATONIN mojaaaaa ja osm rano prepocula budik na krv..hehe

ria191
26. aug 2013

kde stéééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé

ria191
26. aug 2013

@tinkatinulka ja spinkať môžem ja len nemám kedy 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ladka4444
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
izzie27
26. aug 2013

@ria191 verim ze sa este ukaze, inak si ju tam nakreslim 😝
@mimika1973 to mi je luto ☹ ze to nevyslo.A bola si aj na krv?dnes som 10.den,a v stredu mam testnut reprofitackym.
@lubicaligocka jasne, ze z ranneho som robila. Mrcha mala dorazit vcera, tak uvidime.

ria191
26. aug 2013

@tinkatinulka neboj sa ja verím, že aj také ťažšie prípady ako my sa dočkáme a naša snaha a úsilie sa nám vrátia v podobe toho najkrajšieho 😀 😀 😀

ria191
26. aug 2013

@izzie27 jajáj ďalšia testovacia maniačka 😀 😀 😀

tinkatinulka
26. aug 2013

@ria191 juj moja krasne si to napisala len Maachacov posledny vyraz tvare budem pamatat dlho.

ria191
26. aug 2013

@tinkatinulka čo "Brežnevovi" sa zlialo obočie dokopy 😀 😀 😀 ??? až také zlé to nebude ťažké áno, ale beznádejné rozhodne nie 😀 😀 😀

holly74
26. aug 2013

@speranza1 Ja sa tu vyskytujem tak priebežne 🙂 V júni sme absolvovali 6. ivf, vyzeralo to všetko veľmi nádejne, super v pohode všetko vychádzalo, ja som bola tak vnútorne veľmi optimistická, po PK mi dali 2 pekné blastulky - a test bol negat. No.. takže klasika. Už sa ale ani netrápim a nezamýšľam a nerozoberám že prečo...Už mám tých myšlienok dosť, som z toho unavená, kašlem na to... či a ako budem pokračovať zatiaľ neriešim.

tinkatinulka
26. aug 2013

@ria191 no prvýkrát sa stalo že ked nas bral dnu tak bol zamraceny a vyhybal sa pohladom je pravda že som mala fajn vyrevane oči a asi sucitil s troskou..teda tak som sa tam cítila..

ria191
26. aug 2013

@tinkatinulka no ja som svojmu obvodnému gynďákovi priniesla výsledky z Prahy od odborníka a pánko ma hneď schladil "kua" ževraj mi nebude natierať med okolo huby, ale ja ho "s....iem" takého skeptika som ešte nežrala a potom že mám byť optimistka 😀 😀 😀 😀 a potom si vyber. Ani u mňa to ľahké nebude no, ale hádam aj motyka vystrelí 😀 😀 😀

mimika1973
26. aug 2013

baby, ani mna to uz nebavi, a to zbytocne dufanie do nekonecna ma uz veeelmi unavuje! 😠

mimika1973
26. aug 2013

Marcel cusi, chce sa mu vobec robit? je asi dovolenkovo stale naladeny!!!! 😀 😎

tinkatinulka
26. aug 2013

@ria191 no moja gynda je uzasna v tomto ona ma vzdy nabudi do bojaaaa a vybavi ma municiou 😀 😀 😀 no asi sme tažké prípady aj pre kapacity z RF 🙂

tinkatinulka
26. aug 2013

@mimika1973 asi ma vela nadčasov a preto stale dovolenkuje.šak je vychudnuty nakosť 😀

holly74
26. aug 2013

@mimika1973
@ria191
@tinkatinulka Kurňa, baby , ale ked som sem nakúkala tak cca pred 2 rokmi, tak tu otehotneli všetky (!!!) baby postupne.... na všetky kt. sa na slovensku nepodarilo v RF proste našli ten správny recept...

sarasota
26. aug 2013

@nelly3 ano idem do Brna

lubicaligocka
26. aug 2013

@izzie27 tak to je supeeer, ze ti meska.

sarasota
26. aug 2013

@dafy kraaaaaaaaasa takze vecer poriesim tabulku a tehulky pojdete o level vyssie nech mame v tom poriadok 😉 @melisska budes prva uz nie je nik pred tebou 🙂

sarasota
26. aug 2013

@speranza1 ahoj ja ta teraz preskocim som pozitivne naladena 😉

zibi
26. aug 2013

baby nebojte sa prelomime to a kazdej sa zadari 😵

zibi
26. aug 2013

@stella25 ja som bola u tomasa a len raz mala som ist aj dnes ale kedze mi povedali ze dnes uz pregnyl tak zbytocne by som tolko cestovala uz to necham tak 😉 a uvidime..vsetko co som mohla som spravila a uz to nie je v mojich rukach 😝

zibi
26. aug 2013

@mimika1973 a ako mozes mat pozitivny test a na druhy den mat negativny? to sa neudrzalo alebo co? ako silno si ho mala pozivitny? skus aj po mrche niekedy sa to stava ze je aj mrcha a si tehu

nelly3
26. aug 2013

baby uz druhy den, neviem cim je to, s tym, ze stimulujem, mozno to k tomu pripisujem, neviem mi v bruchu dole ako keby jemnunko vibrovalo 😕 divne, co to moze byt? akoze nie stale.

nelly3
26. aug 2013

@sarasota
nakoniec aj ja, nevadi. juj tesim sa budeme spolu tehulkovat 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre