Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

nelly3
13. sep 2013

@miscok
to my sme sa k ET - vkladu nedostali tak preto 😉

miscok
13. sep 2013

@nelly3 Ahaaaa. Som z toho bola nejaka dopletena 😀

bergalm
13. sep 2013

@liana_k dik nie nemam len ta teplota ale rano bola uz len 37,8 a 37,2 🙂 tak tajne dufam,ze to bol prvotny sok pre telo

ria191
13. sep 2013

@miscok to je niečo iné to keď sa nedostaneš k ET

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bergalm
13. sep 2013

dievcence dakujem Vam vcera mi potom volal Kozumplik,ze bol mimo dosah tak a povedal,ze ibalgin a paralen mozem a pokial sa to nezhorsi mozem pokracovat v stimulke tak uvidime dnes som este pichla merional a do vecera sa rozhodne ,ale citim sa lepsie 2krat som sa v noci prezliekala co som bola zapotena drzte paluchy 😀

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
miscok
13. sep 2013

@zibi Myslime na teba od rana 🙂 Urcite sa drobcek zatial iba skryva 😵 A ta ruka..stane sa. Hlavne, ze nie je zlomena. A davaj si na schodoch pozor 😉

nelly3
13. sep 2013

@zibi
tak skoro ti nebude nic vidiet, kolky den si po ET? ja ked som spinila isla som tiez k svojmu gyn. to bolo 19 den po vklade a nic tam nevidel, akoze bola som z toho hotova, sliznicu som mala krasnu a potom som uz zacala krvacat na cerveno 😠

zibi
13. sep 2013

@miscok dakujem moja...no ale aka smola chapes ? blby osud alebo nahoda ach jaj 😠
@nelly3 no dufam moja ze mne to vyjde.. mne otevrel povedal ze najskor az o 10 dni od vynechania by bolo daco vidno
no uvidime aky bude vysledok krvi na ten sa stasne bojim ☹ boze nech mame konecne dobre spravy

nelly3
13. sep 2013

@zibi
budes neboj 😉

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ria191
13. sep 2013

@zibi nepríde bola si bez PK takže to bude dobré 😀 😀 😀

lienka_1
13. sep 2013

@zibi Ziadne take! Nijaka ms najblizsi rok a pol urcite nepride. Chodim kukuckovat na kona uz od rana 🙂 Drzim palce....najviac ako sa len da.

tinkatinulka
13. sep 2013

@miscok my sme sa do vkladu nesostali preto platime fakturu za spon cyklus az potom.. ☹

zibi
13. sep 2013

dakujem kocky 🙂 moje

a
@ria191 myslis ze bez pk je to lepsie?

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kacenkab
13. sep 2013

@zibi Caf zibi, bude to dobre, mam pocit, ze to bude dobre, drzim palce. Ja som bola na tom endokrinologickom vysetreni, vsetko ok, mozem zacat so stimulaciou, ked pride mrcha, aj som si pisala s Machacom, ze ok, ideme na to, tak okolo 20.9. by mala prist. Ta ruka ma mrzi, ale ja mam vzdy v piatok 13. kopec stastia, ja som asi carodejnica, chlapa mam narodeneho v piatok 13teho, strasne je dobry na mna, aj teraz ma nechal doma, ked som sa trapila, sak mi za chvilu skonci podpora, bude ma zivit este, strasne mam s nim stastie lubi ma nekonecne, a este mame doma ciernu macku a zijeme v lese, my sme taki carodejnici....... 😀

ria191
13. sep 2013

@zibi ja osobne si myslím, že je to jedno či PK alebo nie . Len že je ešte príliš skoro, aby MUDr. niečo videl na sone keďže si nemala PK blbo som to predtým napísala. Podľa mňa si jasná tehuľka 😕 😕 😕 😀 😀 😀 🤐 🤐 🤐

kacenkab
13. sep 2013

A drzim vsetkym palce, nech sa kazdemu podari, baby chodim na Tai-ci cvicit a tam nam hovoril cvicitel ze sila myslienky je velka, a kde je myslienka tam je energia, nezabudajme na to..... 🙂

lienka_1
13. sep 2013

@bergalm Supet, ze sa citis lepsie 🙂 A drziiiiime-drzime 🙂

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mimika1973
13. sep 2013

@zibi dnes veru sed doma, a nic nerob! 😉
Od zajtra uz mozes! 😀
Este ta boli ta ruka? fuha, asi sa v nej daco natiahlo ked nemozes robit pohyby, len klud klud, tehulka sa musi setrit! a drzim paluchy na HCG!!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵

zibi
13. sep 2013

@mimika1973 jaj sak boli ma ocot s vodou som si na to dala ...asi to chce klud ..ale puklo mi tam ako som padala tak som si asi daco natiahla..
no uvidime ..este sa nechcem tesit predcasne lebo sa bojim sklamania 😒

gaga83
13. sep 2013

@zibi mohli by ti dnes volať nech ta nenaťahujú, určite to bude dobrá správička, verim tomu

gaga83
13. sep 2013

@mimika1973
@zibi
@lienka_1
@nelly3 baby dnes som si kúpila rybyčku 😀 . Naše prvé zvieratko 🙂 🙂 🙂. dufam že prinesie šťastie a budeme sa rozrastať ako rodinkaaa

gaga83
13. sep 2013

@nelly3 noo to asi nedaju, ale ešte furt sa neozvali

zibi
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lienka_1
13. sep 2013

@gaga83 Aj ja som rozmyslala, ze si aspon psa zadovazime. Ale ja nie som velmi zvieraci typ 😀 A manzel by radsej macku a to som hned zatrhla, lebo mna macky z nejakeho dovodu nemusia. Este ma napadol papagaj, ale to by ho zas moj muz ucil hovorit kadejaku neplechu 😀 Takze my nateraz zostavame dvojka 🙂

speranza1
13. sep 2013

@zibi no este 5 minut.... nedockavo cakam s tebou na vysledocek HCG 😉 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre