Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lusipe
18. sep 2013

@manita velmi pekne dakujem...aj ja tebe drzim palceky...a ako ste na tom vy?

miscok
18. sep 2013

Baby akurat mi dosiel mail,ze mame dvoch nanucikov HB1 a HB2 😵 Tesim sa velmi.Fakturu za mrazenie mi poslu alebo ako to je?A kolko sa vlastne plati?V cenniku som nasla 3200 CZK.To je za jedno alebo ako?

mimika1973
18. sep 2013

@zibi moja to si mala potom to iste co ja! Moj test pozitivny na 13 den a na druhy uz dorazila mrcha a reprofitacky test tiez negativny! tak si tiez myslim, ze uchytok tam nejaky len predsa bol, a nakoniec to odislo s menzesom! 😒
À le zas som ja vysadila utrogestan den predtym! dufam, ze som nieco tym nepokafrala, ale co uz...
Inac Marcel mi na toto ani neodpovedal, som mu spominala, ze mozno bol uchytok, ze co si mysli a tak, a on vobec nic na to...len aku dalsiu liecbu navrhuje...

mimika1973
18. sep 2013

@gaga83 ano este testni, nic nie je zatial stratene pokial mrcha tu nie je a nepojdes na krv! 😉

mimika1973
18. sep 2013

@miscok to je super sprava! 😀
a kolky den si uz po ET?
mrazili vam na 5 ci 6.den akoze?
To bude pre surodencov!!! 😉 😵

gaga83
18. sep 2013

@miscok supeer, ja som za 2 mrazaciky akurat vcera dostsla fa 5000 czk, eur to bolo 193,57.

miscok
18. sep 2013

@gaga83 A ta fa ti prisla mailom?Ty si mala ake drobcence?

miscok
18. sep 2013

@mimika1973 Dnes som 4 den po ET.Mrazili ich na 6 den 🙂 Pevne verim,ze to budu surodenci a ze to tentokrat nebudeme musiet opakovat.

argenti
18. sep 2013

Ahojte. Tak aj ja sa k Vam pripajam. Objednana som na 1. konzultaciu 9.okt. Nie je tu niektora z Vas z okolia Nitry? Chcela by som vediet kolko asi tak trva cesta do RF. Recept na lieky Vam davali v Brne alebo Vam ich predpisoval Vaš gynekolog? Sko prebieha 1. sedenie? Už vopred Vam dakujem za odpovede.

manita
18. sep 2013

@lusipe dík! Ja odpočívam. Po tom Diphereline musí byť oddych, lebo zablokuje hypofýzu, takže sa potom v zopár ďalších cykloch prirodzene tvoria nafigu vajíčka. Prirodzene sa vôbec nedá otehotnieť zopár mesiacov. Ďalšia stimulácia hneď tiež nemôže byť. ☹

lusipe
18. sep 2013

@manita to myslis vazne?...ja nechcem brat teda tieto veci....je to vobec potrebne?...nestaci len ten gonal?...taky velky zasah do tela to je?...akoze si doma?...to by som ani do prace nemala chodit?

gaga83
18. sep 2013

@miscok hej mailom dosla fa, my mame mrazacikov FHB/2 a HB1

liana_k
18. sep 2013

@argenti Ahoj, ja som z Nitry, cestu autom rátaj tak 2,5 hodiny, závisí aj na premávke. Recepty ti dajú oni, tam som ich aj vyberala u nich v lekárni, pretože ak ich chceš refundovať, musíš ich kúpiť v čechách. Na pohovore s lekárom sa dohodnete na liečbe, aký protokol a aký bude postup. Mne robila lekárka aj sono.

miscok
18. sep 2013

@gaga83 Som nevedela,ze aj FHB sa moze 🙂 Takze ty mas silnych bojovnikov 😉

manita
18. sep 2013

@lusipe rozumej, že oddych pre ďalším stimulovaným IVF (nie všeobecne oddych ako taký) a hypofýzu zablokuje v tom zmysle, že sme akoby v prechode (nie v zmysle, že celé telo out)

ten dlhý protokol s dipherelinom ti dáva veľkú šancu, že IVF vyjde, ver lekárom (mne to nevyšlo, tým sa neriaď, ty musíš veriť)

argenti
18. sep 2013

@liana_k Ako dlho tam uz chodis? Ja mam za sebou uz jednu skusenost v Bratislave a kedze som nebola spokojna tak som sa rozhodla pre Brno.

manita
18. sep 2013

babuľky, poraďte nejaké vitamínky pre muža. Niečo ako Femibion pre nás. Ide zima a aj keď máme spg OK, mm by niečo chcel teraz v tomto čase, keď sa oklepávame po tých neúspechoch. Nech je sila do boja... Čo kupujete, čo je také najlepšie podľa vás? 😉

mimika1973
18. sep 2013

@miscok ty si mala aku stimulku presne? len jednu ampulu merional ci aj clostyl k tomu?

miscok
18. sep 2013

Mala som 5 dni clostil od 2.DC a Merional 0,75ml raz denne.

liana_k
18. sep 2013

@argenti Už som tam dochodila 🙂 , pretože mi to vyšlo na prvý krát, som v 7 tt, celkovo sme tam boli 3x -konzultacia, odber a transfer. Takže ja Brno vrelo odporúčam 😵 😵

miscok
18. sep 2013

@liana_k Vy ste mali v com problem?

liana_k
18. sep 2013

@miscok idiopatická sterilita, takže netuším kde bola chyba

sarasota
18. sep 2013

@gaga83 to je este skoro pockaj na 12 den a posielam tehu. virusiky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 iba pre teba chytaj

gaga83
18. sep 2013

@sarasota dakujeeeeeem za virusiky😀😀😀

sarasota
18. sep 2013

@stastenka42 krvicka odovzdana o 14.00.budu vysledky ja sa dotial scvoknem idem si zatial pospinkat ak sa mi podari 😀

argenti
18. sep 2013

@liana_k Tak to Ti gratulujem a nech Ti tak hladko prebieha aj cele tehotenstvo. A na krv a ultrazvuk si chodila k svojmu gynekologovi? Ja som do BA chodila ako na hodiny klavíra.

sarasota
18. sep 2013

@lenusika dakujem ako to rychlo leti ze 4 mesiace silno verime ze tentokrat to bude dobre a ze to dotiahneme do uspesneho konca.Odovzdaj jednu bocu tvojmu chrustikovi odomna a zelam celej rodinke vela zdravicka. 🙂

liana_k
18. sep 2013

@argenti ďakujem 🙂 , okrem celodenných nevoľností sa mám super , počas stimulky som bola len 1x na sono v Nitre, potom sme sa už mailom dohodli čo ďalej a kedy bude odber.

stastenka42
18. sep 2013

@sarasota😀😀😀😀O🙂

zibi
18. sep 2013

@gaga83 skus iny test ten neiem ci je az taky dobry...tie obycajne tycinky su najlepsie podla mna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre