Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
22. okt 2013

@ikuska Viem, ze si netrpezliva a uz chces pocut srdiecko. Coskoro bude, neboj 🙂

speranza1
22. okt 2013

@ikuska ahoj ikus... nezufaj...este bolo skoro na to aby ste videli srdeeenko.... o tyzden o dva uz bude bit ako zvon... verim tomu🙂

mirkakn1
22. okt 2013

@lubanka @kati777 obdivujem vas a vasu silu ist dalej do boja 😨

lubanka
22. okt 2013

@mirkakn1 Ďakujem, no je tu veľmi veľa žien, čo sú väčšie bojovníčky ako ja a nevzdávajú sa... dúfam, že si to všimol už aj Ten hore... a všetkým tým, ktoré toľko trpia, snažia sa, skúšajú... budú čo najskôr odmenené a konečne šťastné (aj keď len v rámci možností, lebo s každým dieťatkom odchádza aj kus srdca...) 😔

gaga83
22. okt 2013

@nelly3 neboj vsetko bude ok, vo stvrtok drzim palceky;);), a hlavne sa nestresuj
@ikuska drobec je este malicky tak ho nie je vydno ale urcite je v poriadku drzkajte sa;)

miscok
22. okt 2013

Baby, tie ktore to potrebujete, posielam kvalitne tehu grcky, nakolko mne je dnes na skapanie.

speranza1
22. okt 2013

@miscok 😀 😀 😀 ja nerozumiem odkial beriete tie krasne obrazky... su take roztomile🙂

ria191
22. okt 2013

@nelly3 nelča ty to zvládneš ja ti verím 😀 😀 😀 "kua" som na tom podobne stále v tých istých "sračkách" nie a nie sa dostať do normálu hlavu plnú problémov, sklamania, hektiky a starostí. Strašne by mi bodlo byť tehuľou vtedy by som všetko toto hodila za hlavu a užívala si 😀 😀 😀 no uvidíme ako boh rozhodne 😀 😀 😀 . Veľa šťastia drž sa mojenko 😀 😀 😀

lusipe
22. okt 2013

@miscok moja, dakujeme velmi pekne....a co ti je?... ☹

nelly3
22. okt 2013

@ria191
presne tak moja.

miscok
22. okt 2013

@speranza1 Roztomile? 😀 Su take realne 😀 😝 😀
@lusipe Nic zvlastne, nevolnosti. Niekedy je to fajn a niekedy su dni ako dnesok, ked mam chut sa vyzliect z tela 😅

lusipe
22. okt 2013

@miscok jaj tak...uz som sa zlakla, ze sa nieco deje, ale toto je len tehotenstvo 😉

ikuska
22. okt 2013

@bergalm ahojko, ako si dopadla v Brne?

ikuska
22. okt 2013

@gaga83 @speranza1 @lienka_1 dakujem babenky uz som sa ukludnila 🙂

ikuska
22. okt 2013

@miscok ty si doma na PN, aj mne je spatne,. mavam nizky tlak ale inak v pohode 🙂

gaga83
22. okt 2013

@miscok moja drzkaj sa . ja si uz objednavam tehu grcky od teraz u teba😀😀😀 aby stihli zaucinkovat

mimika1973
22. okt 2013

@miscok len posli tie pekne grcky, beriem!!!! 😉

lubanka
22. okt 2013

prosím vás môžem sa opýtať je tu niekto kto išiel na ivf cez poisťovňu? idem totiž na 3IVF do brna a zvažujem, či by mi poisťovňa preplatila niečo... a či to netreba náhodou ju dopredu kontaktovať, resp. žiadať nejaký súhlas alebo nejakú žiadosť o preplácanie podať... 😕 viete mi prosím niekto poradiť? 13.11. mám konzultáciu a rozmýšľam, či potom poisťovňa nezačne robiť caviky alebo čo... ak ste to tu už aj rozoberali, tak sa ospravedlňujem, ale zároveň prosím o radu 😉 poisťovňu mám dôveru... vďaka

horlenka
22. okt 2013

@lubanka kukni na stranu 2390, @ludinka pisala vyjadrenie zo VsZP...v dovere to asi nebude o nic ine... Ale je to na palicu, kazdym dnom aj hrozi, ze to uplne zrusia a uz sa nebude nic preplacat, pokial bude iVF mimo SR. Doteraz baby isli na poistovnu po IVF, dali potrebnu ziadost a doklad o platbe a preplatili. Teraz sa menil zakon.
Duuuuuufam, ze kym tam pojdeme, nebude to ine.
Co ja chcem urobit, ze pojdem 13.11. do RF na konzultaciu uz aj s vytlacenou ziadostou, nech mi to vypisu a potvrdia a potom to pojdem zaniest do VsZP spolu s mojim prehlasenim... nech to maju dopredu a uvidim, co sa bude diat. 😝

lubanka
22. okt 2013

@horlenka Ďakujem veľmi pekne... idem si to nalistovať a naštudovať 😵 takže aj ty ideš 13.11.? 😵

tlucka
22. okt 2013

@sona_fit ahoj Soni, tak držím zajtra palce, aby to dobre dopadlo a boli pekné vajíčka 🙂

mimika1973
22. okt 2013

@ikuska drz sa urcite uvidis babenko coskoro na utz! 😵

horlenka
22. okt 2013

@lubanka rozoberali sme to aj na par stranach vpredsie /pred tou str. 2390/
idem aj ja 13.11. o 11tej 😉

horlenka
22. okt 2013

@bergalm no akooo ste dnes dopadli v Brne?

gaga83
22. okt 2013

Baby zhanam pre kamosku merional chyba jej 1 ks nemate niektora? Dakujem

lubanka
22. okt 2013

@horlenka 😀 😀 😀 no vizerá to tak, že keď tam dojdem, začnem sa každej vypytovať "ty si z koňa? ty si z koňa? ... o.k. tak 13.11. si dávame rande 😀 😀 😀 😉

horlenka
22. okt 2013

@lubanka a ty ides na kolku? tak potom budeme dobre natahovat usi a pocuvat, odkial znie slovencina 😀 😀

lusipe
22. okt 2013

@bergalm ahoj moja ako si dopadla na kontrole? Je vsetko ok? 😉

lubanka
22. okt 2013

@horlenka hmm ja až na 13h, tak že si asi len kľučku podáme 😉 a môžem sa ťa opýtať, idete na otočku alebo sa aj ubytovať? my si plánujeme urobiť výlet do Prahy a na spiatočnej ceste sa tam zastaviť... no a zvažujeme, či prespať a tak sa púšťať domov, či hneď... som totiž z východu a je to dosť km, aby mm ťahal cez 2 republiky 😖

horlenka
22. okt 2013

@lubanka my sme okres senec,takze len na otocku.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre