Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tinkatinulka
12. nov 2013

@lienka_1 som sa parkrat už stahovala a je to otrava to balenie a toboz ked idete taky kus..

lienka_1
12. nov 2013

@tinkatinulka Dobry napad! 😀 Ale ja taka dobra dusa, ja radsej porozdavam znamym. Ved aj nam tak sem-tam nieco posunuli, ked sme prisli.

lienka_1
12. nov 2013

@tinkatinulka UZ je po dvanastej a ja som sa skatul este ani nedotkla. Chodim okolo nich ako keby hryzli 😀 😀 😀 Idem ja s kona dole a fakt uz musim zacat 😨

sona_fit
12. nov 2013

@ria191 Rius, je mi to ľúto! Všetko tu už bolo povedané... Dúfam že keď najbližšie pôjdeš do toho budem môcť posielať tehu vírusy každý deň, nech sa konečne zadarí!

ria191
12. nov 2013

@tinkatinulka tinča veď nie si v tom sama čo si myslíš prečo tu strašíme aj my ostatné 😀 😀 😀 nejako bolo nejako bude 😕 😕 😕 . Možno sa aj na nás šťastie usmeje

ria191
12. nov 2013

@tinkatinulka aj ja a priamo na Vianoce a nikdy více už 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@sona_fit ďakujem sonička no tak taký je život a treba ísť ďalej 😀

kako23
12. nov 2013

@ria191 tak to je super. klobúk dole pred Tebou 😎 niektorých tie neúspechy totálne zrazia k zemi, každá sme iná. Ja som sa už z toho skoro zcvokla...tak som musela za psychologičkou. Našťastie to už je ako tak ok. My ešte čakáme na nejaké výsledky v RF a potom hor sa na soft IVF...Nevedela som, že aj s myomom sa dá,ja som mala v mladosti dosť problémov s myomom dokonca mi totálne haproval cyklus z neho alebo potom po vybratí už bolo všetko ok.
vďaka za povzbudenie 🙂

kako23
12. nov 2013

@tinkatinulka veru aj vysoké je sakra problém...ale aspoň vieš, že máš veľkú rezervu vajíčok 🙂 a raz príde narad aj to práve vajko 😀

mimika1973
12. nov 2013

@lienka_1 no proste sikulienka! 🙂
A nebude Ti smutno za UK? to definitivne uz odchadzate akoze odtial?

nelly3
12. nov 2013

@tinkatinulka
a aku mas hodnotu amh? ja 4,2 a moj gyn. ze to je oki.

lusipe
12. nov 2013

@nelly3 take iste mam aj ja...a povedali, ze to je skvela hodnota.... 🙂

tinkatinulka
12. nov 2013

@nelly3 5,34 🙂 bolo mi povedane že optim je 2-3

tinkatinulka
12. nov 2013

@nelly3 by sme si mali naplanovat spolocne OPU v jeden den aby sme zablokovali cele oddelenie pre zufale snažilky 😀

ria191
12. nov 2013

@kako23 a kde si ho mala? lebo ja už mám vyoperovaných 10 ale jeden mi tam zostal pravdepodobne veľmi ťažko operovateľný, ale teraz to asi budem musieť risknúť aj napriek veľkému riziku a inak aj ja po tej myomktómii som zistila aký môže byť život krásny predtým to neboli krámy ale vodopády.

kako23
12. nov 2013

@ria191 mala som vtedy 19 a mala som ho vo vagíne...Dr. sa len chytal za hlavu, že to ešte nezažil v takom veku, ale aj napriek tomu mi robil sakra problémy, klasika bola u mňa, že som krvávala aj mesiac v kuse, potom pár dní nič a potom zase...človek by si myslel, že niečo ako myóm nemôže niečo také ovplyvňovať a už tôbož nie tam kde som ho mala...nezisťovali prečo sa Ti tam tvoria? a kde ho pravdepodobne máš ak sa môžem spýtať?

ria191
12. nov 2013

@kako23 tak to sa zistiť nedá skrátka mi povedali, že som továreň na myómy takže neriešim 😀 😀 😀 a ten môj mi vrastá do výstelky maternice takže tam je pes zakopaný.

gaga83
12. nov 2013

@maxag budeš testovať skôr?? ja asi nevydržím do 20 😀 😀 😀

gaga83
12. nov 2013

@lienka_1
@ria191 baby pár hodin nie som na mk a čo ste tu zas dorobili 😀 😀 😀 😀. Také hlašky 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😝

kako23
12. nov 2013

@ria191 a všetky hormóny máš ok? mimo toho AMH...sakra to je super vysvetlenie ale to ťa teraz musí aj celkom bolieť hlavne pri menzese? nevedeli to poriešiť ani v RF? ja mám asi predstavu, že v RF sú nadprirodezní lekári 😀

ria191
12. nov 2013

@kako23 😀 😀 😀 srandistka 😀 😀 😀 sú super, ale sú to "len" ľudia 😀 😀 😀. Hormóny mám v poriadku. Bolesti nemám inak by som to už riešila. Aj na Sk sú dobrí odborníci v ČR by som to nedokázala zaplatiť predsa len IVF sú nákladné záležitosti a my sme iba obyčajní ľudia 😀 😀 😀

ria191
12. nov 2013

@gaga83 to je tak, keď ti buchnú hormóny do gebule a v spojení s východzniarkou tak nie je o čom. Čo by sme tu bez vás robili východzniaročky naše 😀 😀 😀

nelly3
12. nov 2013

@ria191 pre teba moje posledne. cmuk 😉

nelly3
12. nov 2013

@ria191 pocuj aky mas plan teda? ja akoze nula bodov, nic nemam nachystane, fakt neviem ako dalej.

ria191
12. nov 2013

@nelly3 smer B. Bystrica Doc. Bielik a myóm jednoznačne von ufff musím riskovať 😠 😠 😠

ria191
12. nov 2013

@nelly3 veď uvidíš čo Kouďák vymyslí v pondelok potom budeš riešiť čo a ako ďalej.

ria191
12. nov 2013

@nelly3 ďakujem za srdco 😀 😀 😀

kako23
12. nov 2013

@ria191 to je jasne, myslim, ze kazdy tu je obycajny clovek 🙂 myslela som len, ze ci sa k tomu nevyjadrili nejako.lebo mne v Brne Dr.povedal nieco uplne ine ako na SR.inak doc.Bielik v BB je dobry odbornik aj ja som s nim mala cest.som totiz z BB.budem drzat palec, aby vsetko dobre dopadlo. 🙂

ria191
12. nov 2013

@kako23 vyjadrili 😀 😀 😀 len ja som mala to šťastie, že na Sk mi povedali to isté čo v ČR takže jednoznačne musí to ísť von, ale treba to zveriť do rúk veľkého odborníka, čo je u nás Doc. Bielik. Ďakujem za palce 😀 😀 😀

dafy
12. nov 2013

@lenka2013 ahoj ano 3D v 12+1 tt. screening....v 9tt mi brali krv neviem na čo všetko a teraz v16+2tt triplle testy 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre