Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
23. feb 2014

@tinkatinulka Uz sme doma, uz je pohodicka. Som sa vyspala v aute, tak neviem dokedy dnes budem kukuckovat 😀

vivianamk
23. feb 2014

ako nám to ušlo, teraz bol júl 2013 a už práve tento týžden je rozlúčkový v práci pred nástupom na materskú 🙂

speranza1
24. feb 2014

@lienka_1 myslim na Teba lienocka moja... a drzim paluchy drobcovi, nech sa kraaasne vyvija.... a mozno aj to druhe vajko dozreje...ci?

lienka_1
24. feb 2014

@speranza1 Nedozreje, ani sa ho nepokusali kultivovat ani robit ICSI, ze nie je vobec vhodne. Ja som dnes hore uz od 5, co tak myslim na tie nase dve bunky, ci sa im spolu paci alebo nie 😉

ria191
24. feb 2014

@tinkatinulka tinča tebe aspoň na riťku, ale mne sa z toho robí záchranné koleso a to je horšie 😠 😠 😠

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 čo už vypekáš ??? 😀 😀 😀 mnam 😀 😀 😀

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 Nic nevypekam, vybalujem vcerajsie tasky, lebo vcera sme sa obaja zhodili na gauc a potom s vyptim sil sa presunuli rovno do postele 😀 😀 😀 A v byte to vyzera ako po prevrate.

ria191
24. feb 2014

@lienka_1 no už začni aby si to stihla 😀 😀 😀

lienka_1
24. feb 2014

@ria191 Nic sa neboj, ked bude treba budem mat casu skoro 9 mesiacov 😉

mimika1973
24. feb 2014

@ria191 dakujem mojka! 🙂
Jooj, veru hrozne trpim, hnus bolest akokeby mi do tej ruky rezali nieco! 😔
Rana su tazke, aj dnes zas skuvinam, tak idem zachvilu ku chiropraktorovi, ale aj tak to vsetko prd pomoze toto, ked nerv je zaseknuty niekde...krpcek si pri mne teraz dobre vytrpi, len nech mu to nejak zas neublizi, velmi bojimmmm... 😒
A ty ako sa mas po operacke? Kedy mozete supnut nanovo do toho? Si uz konzultovala s RFitom o tom?
Inac, paci sa Ti BB mesto? tam som narodena 😵 a mam tam nasich.

mimika1973
24. feb 2014

@lienka_1 drzkaj sa, myslim na tvoje embryjko aby sa pekne vyvijalo 😵

lusipe
24. feb 2014

@lienka_1 moc drzim palceky, aby sa babusko krasne zahryzlo...a nepustilo 😉

kuchi
24. feb 2014

Baby mohli by ste mi niektorá poslať tlačivo z VŠZP na refundáciu? Už Vám niektorej schválili????? Ďakujem

ria191
24. feb 2014

@mimika1973 B.B. páči páči veľmi veď tam pôjdem už po 5 krát 😀 😀 😀 keďže "kámoška" mám stále u seba 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ , ale ja som zvyknutá že to u mňa nikdy nejde ľahko a ak hysteroskopia dopadne dobre, tak musím čakať 6-9 mesiacov do "rici" to už tvôj bobáčik bude pomaly chodiť 😀 😀 😀. Pomóóóc vyzerá to tak, že fakt budem 40-ročná prvorodička, ale neva hlavne nech nejaká som 😀 😀 😀 . Šudátko moje hlavne nech sú bolesti čím skôr preč.

miskanr1
24. feb 2014

@patrissia Ahoj moja kedy ideš na OPU? Ako zvládaš stimulku?

lienka_1
24. feb 2014

Baby, pisal mi Koudelka a nevyzera to dobre, zatial ziadne znaky, ze vajicko sa oplodnilo ☹ Mame pockat do zajtra.

lucka_220809
24. feb 2014

@lienka_1 to mi je velmi luto.. drzim velmi palce, nech do zajtra sa este vsetko zvrati a je z toho jeden krasny vklad!

patrissia
24. feb 2014

@miskanr1 ahoj moja, uz mam po stimulke.. dnes som bola na UTZ a mam v pravo iba drobne folikuly a v lavo tiez drobne najvacsi 11 mm... nevies co mi doktor navrhne dalej? bojim sa, ze nedorastu...

patrissia
24. feb 2014

Babulky dneska kontrola UTZ na 8 DC same dorbne folikuly, najvacsi v lavo 11 mm... mala ste to niektora? dorastli vam? volala som do RF a povedala mi sestricka, ze mi dr. zavola... som zvedava kedy....

lucka_220809
24. feb 2014

@patrissia Ja som mala .. dopichli mi este merional a foliky dorastli ...

patrissia
24. feb 2014

@lucka_220809 a kolko si este dopichavala? a kedy dorastli?

speranza1
24. feb 2014

@lienka_1 ach lienka moja... co to sa deje s tymi nasimi vajcami 😔 😔 ..ale este niec nie je stratene...duuuufam 🤐 🤐 🤐 🤐

lubanka
24. feb 2014

@lienka_1 ☹ ☹ och.. dúfajme ale, že sa to ešte zvrtne k lepšiemu... to čakanie je hrozné, aspoň keby dobré správy prinášalo ☹ silno držím palce 😔

lucka_220809
24. feb 2014

este 4 dni... ja som bola na sone 7DC, mala som ich take male, tak este do 10DC som pichala merional, a 10DC som sla na dalsie sono... potom 13 DC mi robili OPU... dorastli celkom pekne uz ten 10 DC ...

lucka_220809
24. feb 2014

@patrissia este 4 dni... ja som bola na sone 7DC, mala som ich take male, tak este do 10DC som pichala merional, a 10DC som sla na dalsie sono... potom 13 DC mi robili OPU (este som 2 razy dala predtym orgalutran.. 10 a 11 DC)..tusim, uz sa mi to cele montuje dokopy... dorastli celkom pekne uz ten 10 DC ...

patrissia
24. feb 2014

@lucka_220809 aha tak uvidim co mi zavola Marcel... tiez teda budem asi dopichavat... dufam, ze cim skor zavola, leo ma asi slak trafii 😀

lucka_220809
24. feb 2014

@patrissia neboj, zavola.. ma toho asi dost teraz, bol cely minuly tyzden na dovci.. tusim v Malej Fatre 🙂)
drzim palce 😉

patrissia
24. feb 2014

@lucka_220809 ano ano bol, to viem, dnes je prvy den v praci... len vyckavam, kedy zazvoni telefon 🙂 dakujem pekne

lucka_220809
24. feb 2014

@patrissia ja dufam,ze mi zajtra bude robit vklad... a tiez by ma zaujimalo, ako to cele vyzera, ci pekne pokracuju embryjka, ale uz sa aj bojim zavolat...

patrissia
24. feb 2014

@lucka_220809 uz budes mat vklad? super, tak nech vsetko dobre dopadne.. kolko mate vajok? a kde volas ked chces vediet ako to s nimi vizera?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre