Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lienka_1
28. feb 2014

@buba08 @ria191 namietala, ze vsetky ste tu inkognito, iba ja svietim, tak som sa dala dole 😀 😀, aby som nekazila priemer.

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 to vôbec nie je pravda, len som chlácholila sáročku, že nás nikto nepozná tak si môžeme púšťať držku na "špacírku" to iba ty musíš byť za inteligentnú 😀 😀 😀

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 to mi bolo hneď jasné, že žiadna "inteligentnosť" to nebude toľko by sa jej aj tak na tú A4 nezmestilo 😀 😀 😀

lienka_1
28. feb 2014

@ria191 inte co? 😀

sara1
28. feb 2014

Pozeram, ze @kako23 sa este neozvala, ako na krvicke. Hovorila, ze okolo 10.oo budu vysledky 😨 ? Kako moja, drzkam palce.

sara1
28. feb 2014

@ria191 vsak keby ma aj spoznali, neva. Ja si vzdy hovorim, ze tam nie som od toho, aby som sa niekomu pacila 😀 .

sara1
28. feb 2014

@lienka_1 snad si si nedala dole fotku kvoli tomu 😢 . Uz som si na nu zvykla a takto som ta nespoznala 😉 , fakt si inkognito.

nelly3
28. feb 2014

ahojte krasky 😵 konecne piatok
@ria191 ty tu nejako casto si hmmm?????? 😀 😀 😀 malo mas asi roboty v praci 😀
ale ved som rada, ze si tu 😉

ria191
28. feb 2014

@nelly3 ááááále "pičku májovú" neviem kam skočiť toľko robotky, ale ja som šikovnica šikovná zvládam aj aj 😀 😀 😀 a v poslednom čase tu klesá morálka tak ju "zdvíham" 😀 😀 😀

lienka_1
28. feb 2014

@sara1 bude chvilu sranda 😀

ria191
28. feb 2014

@lienka_1 niečo cítim v kostiach tá fotka nezmizla pre nič za nič 😀 😀 😀

kako23
28. feb 2014

@sara1 ahoj, tak krv je negatívna. nestal sa zázrak.

sara1
28. feb 2014

@kako23 to ma mrzi moja 😢 , tento rok je nejaky zakliaty ☹ .

kako23
28. feb 2014

@sara1 ja som už bola na to pripravená, takže nie som sklamaná. ale pozitívne je, že môj gyndoš mi dal výmenný lístok aj na hematológiu aj genetiku. na genetiku ideme 24.3.2014 a na hemato ma odporučil do Martina k svojmu známenu dr....takže super 🙂 som strašne rada, že sa aspoň posunieme ďalej 🙂

sara1
28. feb 2014

@kako23 to je fajn, postatne je posunut sa dalej.

kako23
28. feb 2014

Dievčatá, aj Vám sa stalo, že Vám doktor po neúspešnom IVF neodpísal na email? Konkrétne Macháč, vždy odpisoval v ten istý deň a teraz nič...neviete či náhodou nie je niekde preč?

nelly3
28. feb 2014

@kako23
no ja sice nemam machaca, ale ved nemusia ti hned v ten den odpisat 😉 mne minule po tyzdni koudelka, ale mal dovolenku, bud je na dovolenke alebo ma toho vela, neboj urcite ti odpise, klud moja 😉

kako23
28. feb 2014

@nelly3 jasné, že nemusí hneď odpisovať, ale keď mi už minimálne na 10 mailov predtým odpisoval vždy v ten deň a teraz nič, tak mi je to troška divné...ale tak asi má dovolenku.

nelly3
28. feb 2014

@kako23
asi 😉

ria191
28. feb 2014

@kako23 Marčelino keď je na dovči, tak príde automatické upozornenie, že ti odpíše neskôr 😀 😀 😀 . Napíš mu ešte raz 😝 😕

kako23
28. feb 2014

@ria191 ak sa mi neozve ešte dnes, tak mu napíšem potom.
inak mám na Teba otázku? Ste kočule alebo korčule? 😀 Dneska si použila výraz "kočule"... 😀 😀 😀

mimika1973
28. feb 2014

@lienka_1 chrbat trosku lepsie, len to prave rameno a ruka ma este dobre taha, akokeby som bola po velkom fyzickom treningu! Tejto noci zas 3x hore bola, na chrbate nevydrzim veru dlho spavat, ale inak sa mi zatial ani neda, snifff... 😒 tak cez den dobieham aspon cez mini spanky trosku...a srdco mi rano busi ako zvon! ale v tom budu urcite aj hormony zamiesane.... 😝

ria191
28. feb 2014

@kako23 je tu zopár starých korčúľ ale nie vekom ale zotrvačnosťou (neúspechmi) tu v tejto téme a vy ostatné ste kočule 😀 😀 😀 a keď som ťa vtedy opravovala, tak to preto lebo to teraz musia rozbehnúť korčule veď je na nich rad či??? (myslím tehu vlnu alebo skôr tehu vláčik 😀 😀 😀 )

kako23
28. feb 2014

@ria191 chápem 😎 mám dlhé vedenie ale už som to pochopila 😀 😀 😀 presne tak korčule to musia rozbehnúť, pravdu máš 🙂 tento rok je zatiaľ v tejto téme fakt zlý, tak šup šup 😀 zjavne sa čaká na Vás 🙂

nelly3
28. feb 2014

krasky nemam dobre spravy, dovera mi ziadost zamietla, nemam sice este oficialne od nich papier, ale mam to zistene, su to kur.y s prepacenim 😠 som dost sklamana a nasrata 😔

lucka_220809
28. feb 2014

@nelly3 a aky dovod udali??? 😲

nelly3
28. feb 2014

no nemam to oficialne, takze potom napisem, ja si myslim, ze asi pravdepodobne to, ze sa to da urobit aj na SK, hlavne, ze sa mozme rozhodnut kam v ramci EU ist, akoze na blvanie mi je 😝

patrissia
28. feb 2014

No kocule 😉 Volal mi rano Marcel, OPU v nedeľu o 8:00, on tam nebude službu má Dr. Kurecova, takze babska jazda 😉 Už nech je potom, lebovzacinam mať stres... Myslite na mna 😉

nelly3
28. feb 2014

@patrissia
super a kolky DC to budes mat?

ludinka
28. feb 2014

@nelly3 to nemyslis vazne 😠 ja mam vseobecnu poistovnu ale tak nechapem ze preco dovera ti dala takuto odpoved 😕
ved podla toho zakona si mozme predsa vybrat kam pojdeme to co ma znamenat!
a postarom to v dovere refundovali alebo nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre