Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

falin
21. mar 2014

@speranza1 - neboj, na velku noc budes mat eskimacika uz u seba 😉
Apropo, sladke a cokoladu mozem teda aj ja. A kazdy den. Ale uz som sa premohla a zacala cvicit, aby som sa nemusela hanbit obliect do plaviek (aj tak sa sice budem, ale co uz 😀 😀 😀 )

falin
21. mar 2014

@tea284 - maly je krasny smejko 🙂 . Hned je den krajsi

@bergalm - myslim na vas a ver malej bojovnicke

@speranza1 - ahoj kraska, konecne piatoooook, ze . Vcera ste tu mali krasnu diskusiu, som nebola na konovi 😖

lusipe
21. mar 2014

@sarasota
@bergalm dievcence, moooc vam drzim palceky, nech krasne babuska odpocivaju co najdlhsie v brusku a nech su krasne zdravucke...presne toto sa ja stale bojim, ze pri mojom tempe v praci, ma toto chyti a uz si polezim......

sarasota
21. mar 2014

@lusipe nic take sa nestane dakujeme .Tak trosku uber prace. 😉

lusipe
21. mar 2014

@sarasota 🙂....ved sa snazim....dnes od 12.00 balim a idem si dat caffe latte bez kofeinu na terasku 🙂....a ty pekne hladkaj malinkeho, urcite si tak este pobudne....aby ste ho nemuseli este vyhanat.... 🙂...kamoska tiez lezala cele leto, lebo sa otvarala a potom prenasala asi tyzden 🙂

nelly3
21. mar 2014

baby mozem zacat dlhy protokol od 20DC? nie je to skoro?

mimika1973
21. mar 2014

@nelly3 nie je to skoro, dhly protokol je bezny od 20.dna cyklu 😉
a aku mas presne stimulku na tento protokol? decapeptyl? ci ine, a potom ake injekcie a ake davky?

ria191
21. mar 2014

@nelly3 máš aj proveru? ja som začínala proverou 16. deň cyklu a 23. deň cyklu som začala pichať diphereline takto som to mala 2x pri dlhom protokole 😕 😝

nelly3
21. mar 2014

@mimika1973
mam decapeptyl a potom 3 ampulky menopuru denne 😉
@ria191 nemam, mam antikoncepiu 😉

ria191
21. mar 2014

@nelly3 takže od 20. dňa picháš decapeptyl no ja som začínala až 23. deň cyklu, ale veď Kouďák vie čo robí 😀 😀 😀

miskanr1
21. mar 2014

@nelly3 Ahoj moja ideš nato aj bez poistovne?

falin
21. mar 2014

@nelly3 - nelus, ides uz teraz ?

sarasota
21. mar 2014

Ahojte korculky moje dnes som bola pozriet Matejka sme dolu hlavickou a vazime
1586g.Pan doktor nas potesil 😀 mozme si uzivat dovolenku dalej 😉

sarasota
21. mar 2014

@speranza1 neviem ake zazracne pohladenie si poslala ale teraz stale vytrca ritusu prdola jeden 😀

lusipe
21. mar 2014

@sarasota skvela info...tak uz ma krasnu vahu...ale este len nech pekne hovie🙂🙂

nelly3
21. mar 2014

@miskanr1
no ved nemam ziadnu odpoved od nich a uz je to vyse mesiaca, myslim pisomne vyjadrenie. hruza 😠

haimi
21. mar 2014

@nelly3 hlavne ze na ich stranke je ze odpoved do 15 pracovnych dni

nelly3
21. mar 2014

@haimi
presne, ja som aj na ich linku predvcerom volala dovery, ze haloooo kde to je a pani no vidim to, je to u nejakého lekara co to ma na starosti, akoze super 😠 ved ked to mam zamietnute co este cakaju??? nechapem. som zvedava ako ty pochodis. potom daj vediet 😉

mimi_2
21. mar 2014

@patrissia ahoj, tak ako čo nové, už si oficiálne tehuľka aj z krvi? 😉 🙂

haimi
22. mar 2014

@nelly3 mozno este lekar duma, ci ti to neschvali 😉 ja moc neverim, ze mi to schvalia, ale ved uvidim. Kedze im to tak dlho trva tak sme sa dohodli, ze vyskusame v aprili jedno iui, aby sme ten mesiac vyuzili. A ides teda ako samoplatca? Dlhy protokol je asi dost brutalna financna supa. Ja mam zatial kratky a ked mi to zamietnu tak vyskusam asi soft

sarasota
22. mar 2014

Babulky davame si odobrat pupocnikovu krv a dostala som poukazku na nakup monitoru dychu.Ja uz mam kupeny poukazka sa da darovat je to 33%zlava na Babysense-ll len je tam podmienka ze musite byt poistencom Doveri.Cena pristroja po zlave je 74,37.Viac o monitore najdete na www.sewex.sk.Ak by ste mali zaujem rada poslem poukazku.

donatela
22. mar 2014

@ludinka ďakujem za info🙂 ja neviem aké mám amh... moja gynekologička mi sľúbila, že mi urobí nový HP, tak sa dozviem. Ja keď som stimulovala clostilom (2tbl/denne) pri IUI, tak som mala 3 folikuly... ale koľko bolo zrelých vajíčok to neviem...?
a koľko ťa vyšiel takýto soft iba s cllostilom, ak sa smiem spýtať?

miscok
23. mar 2014

@bergalm Juj co to citam ☹ Velmi vam drzim palusky,aby vsetko dobre dopadlo a aby bola mala u teba co najdlhsie.Posielam srdiecko a vela pozitivnej energie.

izzie27
23. mar 2014

Ahojte zienky, robia sono aj v nedelu a o ktorej ste boli objednane? dakujem 🙂

donatela
23. mar 2014

@haimi a ty si si teraz na ziadost neuviedla soft? Preto sa bojis, ze ti to neschvalia?

haimi
23. mar 2014

@donatela ja som mala dohodnuty so Stelclom kratky protokol, nie soft . Osobne si myslim, ze mi to neschvalia,kedze si to osetrili aj v zakone, ze mi mozu zamietnut ziadost, pokial sa da moj problem vyriesit na uzemi sr. Podla mna zalezi na tom, ci maju nastavene v dovere nejake plosne pravidla, alebo mozno od toho kto to chyti do ruky

tinkatinulka
23. mar 2014

@izzie27 ano aj v nedelu sme boli na obed objednaní

izzie27
23. mar 2014

@tinkatinulka dakujem 🙂

skaredekacatko
23. mar 2014

@haimi @nelly v akom klinickon pracovisku sye si davali ziadost na schvalenie podpisat a objednavali ste sa tam telefonicky? Ja cakam kym mi to poslu z brna a potom uz len toto.

haimi
23. mar 2014

@skaredekacatko ja som si to dala potvrdit vo fakultnej v trnave, cize idem do rizika, ze mi to kvoli tomu zamietnu.isla som tam preto, lebo som tam bola na laparke. Isla som tam v ten den, ked ordinoval primar a v pohode mi to potvrdil. Ked chces mat istotu, radsej chod do univerzitnej nemocnice a zober si vysledky. Na stranke ma primar vzdy mail (aspon v BA), tak mu popr. napis. Drzim palce 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre