Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

speranza1
7. júl 2014

@falin samozrejme..."makam" jak kon v praci 😀 😀 😀 😀 .. neda sa mi nenakuknut a nepozdravit Vas....
juuuj a vikend bol predlzeny..ale aj tak kraaaatky...v piatok som sa narobila jak take "hovado"...... skoncila som vecer o 21.30... potom v sobotu (som zehlila)...ale to som nemala, kedze bol sviatok.... ale co uz.... a v nedelu sme boli na navsteve pri svokre.... a vy? co ste porabali vy?

sally2401
7. júl 2014

čaute, tak včera som si robila oficiálny RF test 14 deň od et, vkladané 2* po 5PK. No uvidíme ako dopadne sono o dva týždne v RF musím sa objednať.

speranza1
7. júl 2014

@sally2401 z celého srdiecka gratulujem... 😵 😵 😵 😵 😵 prevelmi som ti fandila.... a prevelmi verila, ze to tentokrat vyjde... zelam prekrasne bezproblemove tehulkovanie, porod i cely zivot... zasluzite si to... 😵 😵 😵 😵

lusipe
7. júl 2014

@sally2401jej moja,nadherne...moooc sa tesim...tfuj tfuj pre stasticko nech to dobre dopadne a na jar pekne pestujes babatko/babatka🙂🙂🙂

ludinka
7. júl 2014

@sally2401 gratulujem a drzim palce nech sa vsetko vyvija tak ako sa ma

falin
7. júl 2014

@sally2401 -krasny testik Sally 🙂 , blahozelam a prajem ti nech sa mozte tesit zo zdraveho babätka / tiek 😉

falin
7. júl 2014

@speranza1 - ja tak isto, ale uz sa idem rozbehnut 😀
vikend bol ako vzdy kratky a teraz ubehol mimoriadne rychlo 😒 Piatok som si aj ja "uzivala" upratovanim (samozrejme po prichode z prace), mal isla spat kamoske a ja nie aby som si to uzila, namiesto toho som do 22.00 upratovala ako de...l 😠 , ale v sobotu sme mali kamosov na navseteve, maju 2 dcerky, tak sa mala vyhrala a v nedelu prisla sestranica nas pozriet, tak bolo veselo, mali sme pekny vikend.
Bazen konecne napusteny, uz sa voda zohrieva, tak snad sa buduci vikend aj okupeme 😎
A teraz sa ide makat ... pa

rebeka33
7. júl 2014

@sally2401 krasny test, velka gratulka. No nozno budu aj dvojicky. 🙂

rebeka33
7. júl 2014

@korenka17 no ako?

ina7
7. júl 2014

@sally2401 Paradny testik. 😀 Ides aj na krv ci nie? Ja by som na tvojom mieste aj nad dvojkami premyslala 😉

ingrid0105
7. júl 2014

@sally2401 krasne kolajnice, ak sa smiem spytat po kolkych pokusoch otehotnenia mas taketo kolajnicky? 🙂

zuzu1108
7. júl 2014

@sally2401 Gratulujem kraasny testik 🙂 . Drzim paste aby to teraz uz bolo vsetko uplne v poriadku 😵 .

korenka17
7. júl 2014

@sally2401 jéééj,tak vitaj medzi nami tehulkami! 😅

ludinka
7. júl 2014

@korenka17 tak ako ? 🙂

korenka17
7. júl 2014

tak babuľky!videla aj počula som srdiečkooooooooooooooo!!!bolo to tak kráásne!taká bodka ako robí bum,bum,náádhera!...uštipnite ma! 😀
potom mi sestrička pobrala kopec krvi,aj zo zápästia,mám problém so žilami,tak mi došlo aj kus zle...tak som šla dom aspoň na doobedie.
Kontrola 15.7. 😎
Teším sa,že k nám pribúdajú nové tehulky,len tak dalej,toto bude plodný rok!

mimika1973
7. júl 2014

ano plodny rok! 🙂 velmi sa tesim s vami babule !!!! 😉 😵 😵 😵

mimika1973
7. júl 2014

@sally2401 gratulka!!!! 🙂 🙂 🙂
na kolky pokus sa ti podarilo v brne moja? to bol ET ci KET?
🙂

mimika1973
7. júl 2014

@korenka17 super spravicka, len sa tak pekne drzte aj nadalej mojka, je to ako sen,ze? vidiet a pocut to male srdienko na utz 😵 🙂 😵

kako23
7. júl 2014

@korenka17 Reni, super správa 🙂 už som na Teba netrpezlivo čakala...veľmi sa s Tebou teším a gratulujem 🙂 nech to takto krásne pokračuje až do marca 😉

sally2401
7. júl 2014

@mimika1973 predtým som mala 3x et testy negatívne, 2x ket test pozitívne ale skončilo to 2x MA, a teraz et ale darkyňa

ina7
7. júl 2014

@korenka17 Supeeer 😀 Srdiecko <3 Aj ja ceeem 😀 Ja idem vstredu rano. Som 5+3 a ty?

skaredekacatko
7. júl 2014

Tak kupele schvalene uz sa tesim .

ludinka
7. júl 2014

@skaredekacatko super tesim sa a kedy ides?

skaredekacatko
7. júl 2014

@ludinka este neviem len muz mi volal ze dovera poslala dopis ze schvaluju. Idem domov tak uvidim ze co pisu.

skaredekacatko
7. júl 2014

@sally2401 dalsi reprofitacik na ceste gratulujem. Nech sa nam vsetkym nadalej takto dari.

korenka17
7. júl 2014

@mimika1973 je to prekrásne,mne aj slza vyhrkla,ani som nevedela ako...

korenka17
7. júl 2014

@kako23 dakujem moja,stále tomu nemôžem uveriť,aj Dr. bol úprimne rád!

korenka17
7. júl 2014

@ina7 ja ani neviem,ale Dr. mi povedal,že som na začiatku 6tt 😝
...a držím palce,nech bije ako zvon!...môj Dr. má 4D sono,tak mi to krásne priblížil,juj,to bolo podívanááá!

nelly3
7. júl 2014

@skaredekacatko
super, tak nakoniec aj dovera schvaluje? poprosim info blizsie. dakujem 😉

korenka17
7. júl 2014

@skaredekacatko ...ideš na Lúčky?...tam som bola v roku 2007,bolo tam super! 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre