Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

buba08
29. dec 2014

@dorotka66 aj ja mám rada olivový olej, ale v kombinacii s citrónom mi to nechuti, ale zjavne zaberá, co ma teší 🙂

dorotka66
29. dec 2014

@bergalm veru aj ja začnem, ale ešte asi počkám do stredy, to končím 11 tt a budem dávať len 1 t. 😉

dorotka66
29. dec 2014

@buba08 🙂

dorotka66
29. dec 2014

@speranza1 veľmi držím palce nech sa tá svinka vstrebe a nech už o nej nikdy nebudeš počuť!!!! 😉

mimika1973
29. dec 2014

@crazybabenka moja kasli na testy, chod rovno na krvicku ak mas pochybnosti.....to je ovela istejsie nez tie intenzity ciarok niekedy 😉 Si mala oficialne testovat dnes po tom KET, tak je? A kolko si inac krvacala kolko dni? a riadne to bolo ci slabsie? Kolky den si dnes po KET? 12 ci 14?

speranza1
29. dec 2014

@dorotka66 dakujem ti zo srdiecka 😵

mimika1973
29. dec 2014

@speranza1 ano moja, pekne len lezkaj a nic nerob! Ten hematom musi prec, nech sa len pekne vstrebe ako ma, a necha babenko na pokoji! 😒 Naozaj ziadnu zbytocnu namahu, upratovanie ci nakupy, ci varenie, mas daku vypomoc doma?
No z coho sa tie hematomy robia? tazko povedat, aj to tehulkovanie vie byt riadne komplikovanie sem tam...drz sa!!!! Bambulky su bojovnici, ti sa tak lahko nedaju odplavit, neboj! 😉 Len klidek!

crazybabenka
29. dec 2014

@mimika1973 na krvi som bola.....už je to vyriesene....hcg som mala 10.... necakala som, ze som tehu....krvacanie som mala silne....klasicka mrcha

lienka_1
29. dec 2014

@speranza1 Speri, myslim na Vas cely cas 😉 Opatruj Vas!

speranza1
29. dec 2014

@mimika1973 dik mojko... Aaale co ja viem preco sa robia...svinuchy... Len lezim a nic nerobim.. Vsetko robi mm... Jaj keby si videla ako to u nas teraz vyzera 😀 😀 😀 😀 ...ale nevadi...mna ani nenapadne nieco robit.. Niektori ludia tak ziju bezne,tak dufam ze ja to zvladnem do augusta.. Potom si uz len tak nepolenosim 😀 😀 😀 a vy sa ako mate?

speranza1
29. dec 2014

@lienka_1 jaaj diky lasko... Dufam, ze to vydrzim... 😀 😀 😀

diska
29. dec 2014

@lienka_1 ahoj,este ste na dovci?

diska
29. dec 2014

@crazybabenka nebud smutna,uvidis do 3 tice vsetko dobre,ono sa to niekedy stava ,ja som mala tiez hcg 10 a potom to slo dole aj 9 a aj 6 a vzdy mi kazali vysadit lieky.

crazybabenka
29. dec 2014

@diska už som to hodila za hlavu....idem ďalej....uvidím....aký bude tento cyklus s duphastonom....vo februári by som šla na tú hysteroskopiu ....a potom marec alebo apríl....pre naše tretie a víťazné embrijko.

diska
29. dec 2014

@crazybabenka to je spravne,co bolo ,bolo treba pozerat dopredu.Ak uz pojdes na tu hysteroskopiu tak si ju naplanuj medzi 19-21Dc a o mesiac nato vklad,moze to pomoct uhniezdeniu embryjka,ma to efekt ako pipelle.

nelly3
29. dec 2014

@diska
@crazybabenka
ja tiez planujem hysteroskopiu v RF, jednu uz mam za sebou na SK, ze urobia mi v RF kontrolnu, koudelka mi napisal, ze sa robi do 14 DC hysteroskopia 😕

nelly3
29. dec 2014

@speranza1
ahoj, drz sa, neboj dobre to bude, uvidis 😉

diska
29. dec 2014

@nelly3 tak ono sa to standardne robi tak ako ti napisal,ale ak chcu aj aby to malo ten vplliv na embryjko tak sa ma robit neskor,mne to tak planovali ale nakoniec sme sa rozhodli len pre pipelle.

rebeka33
29. dec 2014

@buba08
@speranza1 uz som bola po 2potratoch ,ivfku a prvy krat vrf. Tam mi nasadili anopyrin s tym ,ze po pozit. vysledku mam ist na hematologiu a mala som mat fragmin. Ona ma vysmiala ,ze sa to precenuje a co tam v rf vedia ,no sla som odtial ako zmoknute kura. Pritom som mala od nich potvrdene 2 mutacie tazsie. Vysadila som anopyrin a brala len listovku ako kazala. Do tyzdna a nieco som potratila. Po 4ivf. No tak som jej bola povedat svoje , zobrala kartu a tresla dverami. Mozno to pomohlo a teraz si dava pozor. Uz je min. 5 Rokov.
A

speranza1
29. dec 2014

@rebeka33 tak to je mi strasne luuuto 😔

bergalm
29. dec 2014

@dorotka66 ja si tiez myslim,ze znizovat je lepsie po 11tt,vidis ja zacnem dnes a to som 11+0

speranza1
29. dec 2014

@nelly3 jaaaaj veriiim ze bude najlepsie a dakujeeem... Ale ritku mi stiska 😅 😝 😅 😀 😲

crazybabenka
29. dec 2014

@diska o tej hysteroskopii ešte nie som presvedčená.....stále si myslím....že keby tam niečo bolo....tak to docent objaví.....a pipelle je čo moja?

diska
29. dec 2014

@crazybabenka no asi to aj tak bude,ze bude zbytocna ,to je take to akoby malilinke poskrabanie sliznice a moze to pomoct uhniezdeniu embryjka,to robia normalne v ambulancii je to rychlovka.

diska
29. dec 2014

@crazybabenka z toho co si si prezila si myslim,ze u teba je dobre to pipelle spravit a ist na Ket v native,je tu dost bab co im prave po pipelle sa to podarilo .
neviem to presne medicinsky ale pri PCO mame toho estradiolu "zleho" v tele vela,vyssie hodnoty ,no a ak nam este daju brat esrimax tak vznikne z toho polypozna,prerastna sliznica,cize bez liekov je to v takom pripade ovela lepsie.

rebeka33
29. dec 2014

@speranza1 uz prebolelo.
Kto chcel nieco na nos .mne poradili ked som nemohla kvapky nosne pasiky better breath. Objednavam ceznetk nam sq nenosia ,ale naozaj su dobre. Ja bez toho uz nespim 🙂

crazybabenka
29. dec 2014

@diska uvidim....zavolam po novom roku aj marcelovi aj docentovi....a urobim si s toho "vycuc" toho co si budem mysliet co je pre mna najlepsie

buba08
29. dec 2014

@rebeka33 aha, to mi je ľúto☹, ja som na ňu počula samé chvály, na mna pôsobila, ze sa vyzná

lienka_1
29. dec 2014

@diska Sme momentalne doma, ale v stredu ideme zase na 2 dni mimo. Si v rodnom meste? 😉

diska
29. dec 2014

@lienka_1 nie,ostali sme v Ba,no ale zajtra mas ist k Contosovi,otec tam dnes bol a tak to dohodol,zabudol ,ze az po 8mom sa ti da,ze sa ta chce popytat co a ako a dohodnete sa dalej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre