Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

tlucka
27. apr 2015

@lienka_1 Platí 🙂 Ja som až dodnes bola mimoriadne kľudná. Ale s blížiacimi hodinami do testovania ma chytá panika ☹ ☹

sarasota
27. apr 2015

@lienka_1 @tlucka babulky drzime vam palceky nech su pozitivne spravicky 🙂

kikuska21
28. apr 2015

ahojte. chcem sa len spytat ako to je s liekmi co mi preplaca poistovna, musim si ich vybrat len v lekarni v CR? ci mozem aj v priamo v reprofite?

tinkatinulka
28. apr 2015

@tlucka držím moc palce aj @lienka_1

mircalla
28. apr 2015

@tlucka ja som tentokrat uz testla 9. den....snazila som sa na to nemysliet...ani som nebola rozhodnuta testovat konkretny den, ale proste som rano na wc sa rozhodla, ze idem na to....ale srdce mi bilo a ruky sa mi triasli riadne...

haimi
28. apr 2015

@tlucka dnes cakame pozitivne spravy 😉 ja stale tak isto, nastastie sa zatial nic nezhorsuje. Baby maju 1260 a 1340gr. Myslim si, ze domov ma uz nepustia. Pustaju az v 36tt, co je pri dvojkach uz termin porodu (36-38tt).Jedine, ze by som sa dala previest spat do trnavy. Tak uz len cakat.

silvia545
28. apr 2015

@mircalla teším sa s tebou,že je všetko OK,nech to takto vydrží až do konca 🙂

silvia545
28. apr 2015

@tlucka
@lienka_1 držím moooc palce,aby ste mali dnes krásne // 🙂 😉

tlucka
28. apr 2015

Babule, ĎAKUJEM VÁM všetkým, že ste na mňa mysleli a držali mi palce 🙂 Tak našla som si na teste // 😀 😀 😀 a už mám aj výsledky hcg. Tak dnes som 12 deň po KET a hodnota je 152. Bojim sa či to nie je málo..

tinkatinulka
28. apr 2015

@tlucka ja som to vedelááááá..gratulujem je to super si v tabulke tak žiaden stres nech len stúpa..máš 1x pozitiv? kukala som sem od rana

skaredekacatko
28. apr 2015

@tlucka gratulujeeeeeem.

tlucka
28. apr 2015

@tinkatinulka Ja som mala vzdy po vkladoch v RF iba biochemicke tehotenstvo. Hodnoty uplne nizke a zacala som krvacat. Ale pred 6 rokmi som mala hodnoty hcg v norme a skoncilo to ako mimomaternicove ☹

mimika1973
28. apr 2015

@tlucka jeeeej jupiiiiii tralalalalala!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 🙂 😵 😵 😵 😵 😵
Urob este dalsiu krvicku o 2 dni, uvidis ci to dobre stupa, zatial si myslim, ze je to urcite ok! 😉
Moc Ti drzim palce moja az do 9.mesiaca!!! 😵
Tento posledny nanucik bude urcite uspesny, ked uz tak poslusne vas cakal ako posledny v tej zime! ;)

mimika1973
28. apr 2015

@tlucka nemysli na minule vklady, tentokrat to musi uz vyjst naostro! 🙂

tinkatinulka
28. apr 2015

@tlucka toto neni biochemické toto je dlhoočakávane tehulkovanie na správnom mieste 🙂

tlucka
28. apr 2015

@mimika1973
@skaredekacatko
@tinkatinulka Kočky moje zlaté, ďakujem. Tie najväčšie stresy ešte len prídu ☹

skaredekacatko
28. apr 2015

@tlucka ziaden stres to neprospieva mysli na to ze tento krat to bude dobre. O 9 mesiacov sa budes tesit z maleho klbka. 😝

sona_fit
28. apr 2015

@tlucka Úžasnááááá sprááááva Lucka! Od rána kukám na MK a už som sa začínala báť keď si nič nedávala!!!
Ale sa veľmi veľmi moc tešííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííím 🙂)) Jupííííííííííí!
A nebojaj, už to bude len a len lepšie, všetko máš podchytené tak tomu ver a bude dobre! Uži si tento dník! Hurááááá!

nelly3
28. apr 2015

@tlucka
uz to muselo prist, proste teraz je ten spravny cas sa pohnut dalej, vsetko bude oki 😉

gagirl
28. apr 2015

@tlucka jej super..dve //su tam..a hcg bude urcite pekne stupat..drzim palce..skus testovat ob den a uvidis ze to bude dobre..drzte sa🙂

tlucka
28. apr 2015

@sona_fit
@nelly3 Kočky moje zlaté, snáď bude všetko tak ako má byť. Bojím sa tej nízkej hodnoty hcg. Soni, nespomínaš si, akú hodnotu si mala? Dúfam, že ma budete čoskoro nasledovať. A na povzbudnie pridávam fotečku 🙂 Kvalita nič moc, ale snáď niečo uvidíte 🙂 Naživo je vidieť lepšie.

tlucka
28. apr 2015

@gagirl Ďakujem zlatíčko 🙂

kako23
28. apr 2015

@tlucka super, krásna správa 🙂 gratulujem a nech všetko ide takto krásne až do 9 mesiaca 🙂

sarasota
28. apr 2015

@tlucka super spravicka, teraz to pekne dotiahnes az do porodu.Ja som mala hcg okolo 150 a bolo dobre nebojkaj bude pekne rast. 😀

tlucka
28. apr 2015

Inak na tej fotke tusim nie je nič vidieť. Rozmazaná je asi z toho, že sa mi ruky triasli ako malemu teliatku 🙂

tinka9075
28. apr 2015

@tlucka gratulujem tehuľka 🙂 🙂

sona_fit
28. apr 2015

@tlucka Ach Luci, až sa mi slzy tisnú.... Ja som bola na krv až 14 DC a mala som tuším niečo cez 300. Ale neviem presne. Jóóój, veľkú radosť si nám všetkým tu spravila 🙂
A čiarka je pekne viditeľná, nebojaaaaj!

tlucka
28. apr 2015

@sarasota Bože to si ma potešila, lebo kočky tu mali oveľa vyššie hodnot. Dúfam, že bude všetko OK.
@kako23 Ďakujem kočky

tlucka
28. apr 2015

@tinka9075 Bodaj by si mala pravdu. Kým nebude srdiečko, tak sa tešiť veľmi nemôžem. Iba tak doma s mužíčkom a tu s vami 🙂

tinka9075
28. apr 2015

@tlucka neboj bude aj srdiečko ja som sa veľmi tešila keď uvidím srdiečko ale keď mi Marcel ukázal dve tak som nevedela či sa smiať alebo plakať ale v šoku som bola 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre