Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

maticap.
9. sep 2011

@lenka_21 Podla mna nie - to len moja kamoska tvrdi, ze su potom hyperaktivne deti 😀 . No ja to riskujem a jednu klasicku kofeinovu si denne doprajem. A basta! Ak bude dubak hyperaktivny, tak to bude urcite po tatinkovi, tchi 😵 . Akurat - teraz ma napadlo, kto ma problem s vysokym tlakom, tak by mal kofein samozrejme vynechat.

jada1
9. sep 2011

Ahojte baby, tak dnes mi do obeda volal Dr., že výsledky triple testov máme v poriadku. Teraz sme sa práve a vrátili z Martina od Dr.Grochalu. Bola som na takom špec.UTZ, kde, premeral celé bábo od hlavy po päty.Srdiečko, mozoček, všetky orgániky, no proste super. Bábenko je v poriadku, všetko je v norme, takže končím s vyšetreniami a idem spokojne tehulkovať🙂
A pridávame sa do klubu princezničiek, aj my čakáme dievčatko. Baby ja sa táááák tešíííííím bambulke 😵 😵
😵 😵 😵.
@lenka_21 krásne HCG 😵 😵 .Ja som na začiatku kávu pila, lebo som kávičkový typ. Potom mi prestala chutiť, keď mi bývalo zle a teraz vypijem občas, keď mi príde na chuť. V prvom tehotenstve som pila kávu počas celého tehu 🙂
@maticap. robila som si taký malý prieskum kočíkov a favoriti sú: tvoj Brio go a Bugaboo 🙂 .

maticap.
9. sep 2011

@jada1 Gratulujeme k princeznej! 😉 Uz sa tesim ked s tym brio go vyrazime von. 😀 Ako budeme ziarit s tou zltou farbou, tchi 😵 .

rienok
9. sep 2011

@lenka_21 krásne hcg 😵 😵 😵 užívaj si to a opatruj sa 🙂

martini
9. sep 2011

@lenka_21 na s tym cudzim vysledkom v rukach ti muselo byť "ohromne", to sú teda chvíle a stresy....ale prežila si a HCG je pjekné 🙂 také akurát. A keď už toto všetko vidno aj na slabšom sone, tak je všetko na dobrej ceste. Teš sa na november...to bude už druhý trimester... 🙂 ja si presne pamatám ako som si takto pri vypočítavaní druhého trimestra povedala, že "budem taká happy, keď už bude máj, len nech už je máj"... a dnes je už september a ja si hovorím, že nech už rýchlo ubehnú posledné 2 mesiace a sme doma skutočná rodina 🙂 Takže tešíme sa na november...všetko bude super 🙂 hlavne hladkaj bruško 🙂 držím prsty. Skús sa aspoň na prvý trimester vzdať kávy. urob všetko, čo je v tvojích silách a buď ukážková tehulka 🙂))

martini
9. sep 2011

@jada1 ńo super správičky... ďalšia kočka pre mojho Gabriela...super, už teraz sa tešíme na rande 🙂

lenka_21
9. sep 2011

@callex @miminkad @lulu10 @jada1 @maticap. @rienok @martini Kocky dakujem 🙂 😉 🙂

@maticap. No ja sa nebudem mat na koho vyhovorit, lebo som hyperaktivna a mm tichy, kludny, nenapadny 😀 😀 😀

@jada1 Jooj BLAHOZELAAAAAAAAM 🙂 😉 🙂 a tesim sa dievcatku ... supris, teraz mame same babule 🙂 😉 🙂

@martini Tak dobre od zajtra sa idem snazit 😀 😀 😀 , ale horucu milka cokoladu mozem???

jada1
9. sep 2011

@maticap.
@martini
@lenka_21 kočky ďakujem, taká som vytešená a vysmiata ako lečo. Syna už máme a strašne som si želala dievčatko. mm by radšej zasa chalana, ale čo už 😀.

callex
9. sep 2011

@lenka_21 hmm cokoladku by som ochutnala..co sa tyka kavy moze sa 1-2salky.ja nie som kavickarka ale zo zaciatku mi kava strasne vonala a potom sa mi z nej obratil zaludok..sama uvidis.ja namiesto kavy pijem cierny caj a toho som sa vzdat nedokazala..som si povedala ze babetko musi mat cerstvu a spokojnu maminu od rana a cajik mi tu pohodu dava uz roky.
@jada1 sanam to tu pekne ruzovie 😀 parada..gratulujem.aj moj mm chcel radsej chlapca vraj o toho by sa tolko nebal.

miminkad
9. sep 2011

@callex @lenka_21 to ozaj vyzera na vyrocnu kavovu party u teba 😉

miminkad
9. sep 2011

@jada1 gratulujem k bambulke 😵

gabinkaa
9. sep 2011

@jada1 no super blahoželám k dobrým výsledkom a ďaľšia princeznička do klubu, teraz sú samé dievčatká 😵 😵 😵

gabinkaa
9. sep 2011

@lenka_21 krásne HCG, gratulujem moja, ale ten cudzí výsledok 1 to bolo na infarkt, to snáď ani nie je možné čo sa deje v našom zdrav., tak sa nestresuj.... 😵 😵 😵

jada1
9. sep 2011

@miminkad
@gabinkaa ďakujem 🙂

lenka_21
10. sep 2011

@miminkad @callex @lulu10 @pikha @tinna13 Baby, poslala som Vam IP ... snad dorazi 🙂 😉 🙂

@miminkad @callex @maticap @lulu10 Oki baby, tak nabuduci rok zaciatkom spetembra kavicka s kolacik u mna na terase ... a samozrejme deticky v zahrade 😀 😀 😀 Sa tesim 😝 😝 😝

bettypo
10. sep 2011

ahojte reprofitáčky. Na budúci týždeň som objednaná na konzultáciu K Dr. Štelclovi. Je tu niekto kto bol uňho v poslednom čase? Mám pripravené všetky správy, výsledky. Myslíte, že nás budú vyšetrovať tak ako na Slovensku?

callex
10. sep 2011

@bettypo hlavne bude na zaciatku ustna konzultacia kde sa vas popyta co vsetkomate za sebou..potom nasleduje aj vysetrenie teba vaginalnym sonom a stanovenie dalsieho postupu.Stelc je vyborna volba.

miminkad
10. sep 2011

@lenka_21 parada 😵 len este musim ist niekam si zajednat dieta na vypozicanie 😀

lenka_21
10. sep 2011

@miminkad Ake zapozicanie??? Tento cyklus a buduci rok mas babetko ako vysite 🙂 😉 🙂

miminkad
10. sep 2011

@lenka_21 tiez som rovnakeho nazoru 🙂

lenka_21
10. sep 2011

Baby, chcem sa opytat ... zacali mi opuchat ruky ... nohy su Ok, len mam problem s rukami. Neviete mi poradit co s tym??? Je to bezne?

miminkad
10. sep 2011

@lenka_21 myslim,ze tie ruky nie su normalne.to ti kde zapuchli?cele,alebo zapastia,dlane?nejedla si nieco nove?

lenka_21
10. sep 2011

@miminkad Nic nove som nejedla ... mam opuchnute prsty ☹ ☹ ☹ Trvalo na skoro 1/2 h kym sme s mm dali dole prstene 😒

rienok
10. sep 2011

@bettypo ahoj, no @callex vlastne už odpovedala vyčerpávajúco 😉
@lenka_21 a mne si neposlala IP 😢 nevadi to bolo asi pre okres Nitra 😀
to s tymi prstami je mrzuté... ale ja nie som tehu a občas sa mi to stane ked málo pijem, dodržiavaš pitný režim?

rienok
10. sep 2011

@martini no ahoj, ty sem teraz tiež chodíš len sem tam ? Ja sem chodim čítať ale vždy ma niečo vyruší a nestihnem si ani pozapisovať čo by som komu chcela napísať 😝
@jada1 jej dievčatko 😵 😵 😵 už máš aj meno pre princeznu ? no veru @martini si bude môcť nevesty vyberať 😀

callex
10. sep 2011

@lenka_21 opuchy tak skoro na zaciatku nie su bezne..skus si este pozriet vedlajsie ucinky fraxiku.a takisto si mohla zjest vela slaneho a voda sa ti zadrzala...

mne dnes bambulka tlaci asi na mocovy mechur..chodim kvapkat na wc.som ju poprosila aby isla niekde inde tak uvidime.

miminkad
10. sep 2011

@lenka_21 aj su cervene alebo svrbia?
@callex je to potvora ta vasa krpana 😉

lenka_21
10. sep 2011

@rienok Dik, snazim sa tlacit vodu, ale je to so mnou niekedy ubohe 😒 😒 😒

@miminkad Nemam ich ani cervene a ani nesvrbia, len opuchli ... Za akym Dr.by som s tym mala ist ak sa to nezlepsi???

@callex Dnes mam brutus sladky den, este aj maso bolo z marhulami a tak neviem ... 😀 😀 😀 Idem prestudovat ten fraxik ... to ma nenapadlo 😕

callex
10. sep 2011

@lenka_21 ak to neprejde chod k svojmu vseobecnemu obvodnemu..

lenka_21
10. sep 2011

@callex pisem ako tatar ... s marhulami 😀 😀 😀 Uz mi sibe a trosku ma desia tie ruky 😒 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre