Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

gabinkaa
6. okt 2011

@miminkad takže ideš ráno na 8.00 a vieš aj kto bude? tak na to nemysli, skús sa zaoberať niečím iným a všetko bude OK, viem ľahko sa to hovorí, ale iné nezostáva 😉 😉 😉

miminkad
6. okt 2011

@gabinkaa hej,na osmuu idem.sluzi stelcl a kurecova.tak somm zvedava,kolko budeme mat stastia 😕

gabinkaa
6. okt 2011

@miminkad no super, tak držím palce, aby sa Ťa ujal ten, ktorého chceš a hlavne mal šťastnú ruku 😉

miminkad
6. okt 2011

@gabinkaa no dufam,ze to bude ten,na koho myslim...a hlavne,nech to vseetko dobre dopadne

gabinkaa
6. okt 2011

@miminkad ale jasné, že dopadne, stačí aj jeden vytrvalý bojovník 😵 😵 😵

linda81
6. okt 2011

@miminkad joj ti zavidim...by som aj ja chcela byt z tak daleko....bo miestami mam take stavy, ze sa na vsetko radsej vykaslat...

miminkad
7. okt 2011

@gabinkaa presne tak,tiez som toho nazoru 😅
@linda81 neboj,aj ty budes,ved zajtra uz zacinas s liekmi,ze?drzim palce.

inak dobre rano babule,nepozerate niekto telerano?prave tam hovoria o mojziske

falin
7. okt 2011

@callex @gabinkaa - dakujem. Gabinka verim ze mas pravdu aj ja si hovorim ze posledna stimulka 😉

@luly3 - krasne sa drobciatko vyvyja, super. Budes mat cisarak?

lulu10
7. okt 2011

@miminkad ahoj moja ty ides uz zajtra? budem mysliet, modlit sa a neviem co este len aby vam to dobre dopadlo 😉

piskota77
7. okt 2011

@miminkad merional som mala pri mojich dvoch neuspesnych IVF na SK a celkom dobre som ho znasala. mala som aj gonal a cetroide. Teraz mam clostyl a merional.

piskota77
7. okt 2011

@miminkad velmi, velmi silno drzim palce na zajtra.

miminkad
7. okt 2011

@lulu10 dakujem,budeme to potrebovat.a co ty moja,ako dopadla masaz?kedy ides na stery?
@piskota77 ja som tiez teraz mala clostil a merional a potom este orgalutran.dakujem za palce

lulu10
7. okt 2011

@miminkad masaz bola fajn, idem este aj dnes, necitila som zeby som chodila nejako castejsie na wc ale povedala mi ze vyplavovanie toxinov sa moze prejavit v moci -vo farbe a v pachu a to sa splnilo tak hadam to malo nejaky ucinok a po tej masazi som v noci neskutocne dobre spala, hadam aj polroka som sa tak dobre nevyspala ako v tu noc a to som nemala mm doma-a vtedy spim dost zle 😉 dnes mi maju prist tie detoxikacne naplaste... buduci tyzden v utorok cakam mrchu a potom pojdem na stery no a uvidime... inak vytok sa mi podstatne zlepsil, dokonca som uz bez intimky-len aby som to nezakrikla 😕

lenka_21
7. okt 2011

@kiara15 Ahoj, objednas sa na konzultaciu, ak mas dones (resp.povies) vsetky vysetrenia a vysledky co si absolvovala a na zaklade toho sa dohodnete s Dr.ako budete postupovat dalej. Konzultacia je zadarmo. Mne tu baby doporucovali Koudelku, Machaca a Stelca ... Drzim palceky 🙂 😉 🙂

@luly3 Supeer vysledky, blahozelam... Neboj, uz to nie je tak daleko, par tyzdnov a mas babetko 🙂

@miminkad Neboj, vsetko bude fajn ... myslim na teba 😉 Hej ja pozeram a tiez som pocuvala o Mojziske 😉

@gabinkaa No s jednym susedom sme tiez chvilu zapasili a nebolo to nic prijemne ....su to dochodcovia a ked sme prerabali dom, tak mali pocit, ze sme milionari, lebo mame 2 auta (tazko vysvetlis niekomu, ze sluzobne) a urcite kopeeec penazi (slovo hypoteka prepoculi) a mali na nas rozne poziadavky ... nakoniec to vyriesil vysoky betonovy plot a tiez ako si napisala ty, prestali rypat, lebo ich syncek ma na dvore (tiez nacierno) sustruznicku dielnu, co uz je ina kava .... riziko vybuchu, odpady...atd.

@lulu10 Ja viem, ze ten vytok je neprijemny a asi musis pouzivat intimky ... Ja som ich zacala pouzivat teraz pri utrose a musela som prestat ...mala som kopec problemov a tak teraz menim nohavicky aj 5 denne a pouzivam ked je to potrebne detske utierky ... po intimkach ma vsetko svrbelo, palilo ...vyskusala som vsetky druhy, 4-5 dni OK, ale potom to zacalo ...

@callex Ako sa ti dari s dietkou? Co meranie cukru?

miminkad
7. okt 2011

@lulu10 tak to je super.no este si mala tu mojzisku skusit a ten lepkavy caj na maternicu. 😉
@lenka_21 tak taku temu som v telerane necakala.nuz ale mudro hovorila.treba osvetu v tomto.ja som o mojziske tiez nikdy nepocula.az nahoda ma k nej priviedla 😉

lulu10
7. okt 2011

@lenka_21 ahoj no ja som odpozorovala 😕 ze ked som mala intimku tak som si ju musela aspon 1x za den vymenit lebo toho bolo dost a potom som s tym sekla a dalsi den som si nic nedala a vsetko v pohode, na nohavickach tak jedna dve kvapky... inak sucho, tak neviem co si o pouzivani intimiek mysliet...

lulu10
7. okt 2011

@miminkad aky cajik? daj typ 😎 no s tou mojziskou je to u mna komplikovane, v praci koncim o 15,30 a neni som sofer, a chodit po autobusoch sa mi moc nechce ale ak budem donutena tak to budem musiet nejako vymysliet...

miminkad
7. okt 2011

@lulu10 skus aspon doma podla dvd.na otehotnenie.sk je caj vola sa na podporu pred ivf 😉

mimmi77
7. okt 2011

@gabinkaa ty musíš mať určite tú istú susedu ako my 😀 tiež máme problémy, ktoré vyrieši len súd.... ale nechcem teraz na to ani myslieť, bojím sa zbytočne rozčulovať - tak to odkladáme na neskôr.... Myslím, že by bolo fajn, keby si sa teraz aj Ty vyhla zbytočným stresom, užívaj si naplno tehotenstvo 😉

martini
7. okt 2011

@miminkad lekár bude fajn a veľmi dôležitý je embryolog. v RF majú veľmi dobrú embryologičku, fakt špičkovú. takže veríme, že to dopadne presne tak ako chceme všetky, aby to dopadlo.
@callex ja som bola na kontrolu u očnej v tej klinike kde mi tú laserovú operáciu pred 7 rokmi robili a povedala, že z oftalmologického hľadiska nič nebráni prirodzenému pôrodu, že sietnica je dostatočne hrubá a silná a vnútroočnicový tlak je dobrý. Ale ja som mala dioptrie "len 4,5" a teda asi nemuseli z tej rohovky až toľko zrezať ako pri vyšších dioptriách. Tak som sa z tohto verdiktu tešila.
@luly3 jééé...teraz už drobec porastie o106 🙂...len tak ďalej.
@falin držííííme prsty.

falin
7. okt 2011

@martini - dakujem. Pozeram ze ty uz coskoro budes mat drobceka, ako sa mas? Uz je babulko otocene?

miminkad
7. okt 2011

@martini no dufam,ze to bude vsetko tak,ako hovoris

lulu10
7. okt 2011

kde je dnes @callex? esete si nas dnes neprisla kuk 😉

rebeka33
7. okt 2011

Ahojte dievčatá. Vôbec nestíham net,ale veľa na vás myslím. @martini to už máš za chvíľu- ržím palce. Do kt. nemocnice pôjdeš?
gabikka tiež 23 tt je super a vidím,že všetko je o.k.. Určite sa tu veľa udialo, skúsim častejšie nakuknúť. Držte sa , ja si idem zaplatiť predlženie mrazáčika o jeden rok a potom sa pridám na KET. Teraz ešte mám problémy s maternicou a musím na kyret, no dúfam,že sa čoskoro dám dokopy. Malú kojím a rastie ako z vody vlastne mlieka 🙂. skúsim pridať fotku. ahojte a všetkým držím palce.

callex
7. okt 2011

@lenka_21 tak moja dietka sa zatial sklada z toho ze ranajkujem celozrnne pecivo,nesladim ovocny caj a cierny som znizila o jednu lyzicku,nepapam vela ovocia,nepijem dzus,a sladkosti taktiez nie.merania v stredu dopadli podla mna vyborne..vsetko bolo v hraniciach ako ma byt.teraz nechavam bruska prstov oddychovat a v nedelu si dam asi pichacie kolecko. 🙂
@lulu10 velmi sa tesim ze si sa takto pekne zacala detoxikovat..a ze tie toxiny isli z teba von..a pevne verim ze to bude mat aj zelatelny vysledok.a to ze sa zminimalizoval vytok je uplne uzasne.
@lenka_21 @lulu10 co sa tyka slipoviek tak nosim tesco...a som s nimi max .spokojna.
@rebeka33 malinka je nadherna...a tesim sa ze si nam dala o sebe vediet.to bude asi tym ze som vcera na teba intenzivne myslela.preco musis na kyret? 😒

rienok
7. okt 2011

@rebeka33 juj tá je nádherná 😵 😵 😵 držím palečky nech sa dáš čo naskôr do poriadku 🙂
@callex len tak ďalej, nech Ťa neduhy obchádzajú
@lenka_21 držte sa 😵 😵 😵
@martini tak ešte si kinderko 😀 ale sa Ti to kráti, myslím na Teba 🙂
@mimikad ver a stane sa tak 😉 držím palčeky na zajtra nech je bohatá úrodička a nech je to Tvoj posledný pokus so šťastíčkom v postielke 🙂
@cecil36 katalog hotovy dame stretko?

cecil36
7. okt 2011

@rienok ahoooj super 🙂 , jasne mozeme dat stretko, kedy ti to vyhovuje?

rienok
7. okt 2011

@cecil36 od stredy vlastne kedykoľvek ... pondelok a aj utorok mam uplne plny 🙂 ale vlastne ešte cez víkend by som mohla 😉

kiara15
7. okt 2011

@lenka_21 večlmi pekne dakujem za info toho Stecla mi tiez doporucila kamoska zatial co vsetky u nas mal su tehu 😉 a ake maju vysledky nevies mi povedat alebo ako ste tu vy na tom, vsetkym vam tu pomohli?? 🙂 dakujem

rebeka33
7. okt 2011

@callex mojej doki sa nepáči ako som sa očistila, niečo tam ostalo tak to chce vykyretovať nech sa dám čo najskôr doporiadku. Chcela by som tak o rok na ket. Tebe to tiež pekne ubieha, potom dáme stretko reprofitákov 🙂.
@kiara15 aj Simonka je tiež teraz Štelcova 😉 aj ked rozpis urobil Koudelka. Obaja sú supeer.
@rienok ahoj moja ako sa máte a skúšaš ešte niečo?
Máte aktuálnu tabulku? Nech vidím čo ako. 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre