Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

mia_15
24. okt 2011

@miminkad vidis aj som zabudla, ze aj mne ten nutri drink v RF odporucali,tak ako pise poka

miminkad
24. okt 2011

@mia_15 mne to nespominali,asi to necakali,ked som mala len tak menej vajok

mia_15
24. okt 2011

@miminkad no ved jasne... ja som mala priznaky OHSS uz pred odberom a tusim mam fakt stale to brucho nafucane a citim sem tam aj taky tlak vo vajecnikoch....

miminkad
24. okt 2011

@mia_15 ja ani nejak extra nie.

lenka_21
25. okt 2011

@mia_15 Dnes rano o 8.00 😕

miminkad
25. okt 2011

@lenka_21 daj vediet,ako si dopadla.drzim palce 😉

lulu10
25. okt 2011

@miminkad cauko ty ako dnes? nieco nove? ja som bola u mina a dal nam zelenu, mozeme ist na to, stery ma ciste ako lalia, cukor 6,2 -vraj ok, tak hor sa do toho 😵

rebeka33
25. okt 2011

@miminkad všetko ti už baby popísali, ale ohss jej dobrý znak,a nie je veľmi nebezpečný, len veľa piť.Ja som ho mala 3x vždy ked som bola tehu,a po softoch bol mierny 😉 .To krvácanie je horšie,ja by som riešila hematológa a fraxík. držím palce nech je zajtra 2násobné hcg a bude dobre.

@lenka_21 veľa si nenaspala 😀 len dobré spravy čakáme,nervy sú to dokonca ,ale stojí to zato.držím vám palce.
@lulu10 tak super, hor sa do boja.

miminkad
25. okt 2011

@rebeka33 krvacat uz nekrvacam.len najhorsia je ta zrazenina v maternici.je moc velka.okrem lezania a kludu sa neda nic robit.fraxik mi v tomto stadiu moc nepomoze.inak mam anopyrin.
@lulu10 ahoj,zatial po starom.dnes robi?som myslela,ze uz ani dnes tam nebude.tak super,ze mozete ist na to.tak ides volat do rf?

lulu10
25. okt 2011

@rebeka33 aj sa tesim aj sa bojim, nabuduci tyzden som sa objednala k Machacovi, dufam ze ma zas neodpali ako minule 😎 ale uz sa nedam 😀

lulu10
25. okt 2011

@miminkad ano robi, ta zrazenina je svinska ale nemusi to vobec zle dopadnut, aj ja som mala zrazeninu aj sa vyplavila ale aj tak som o par dni zacala krvacat -ale to uz nemalo so zrazeninou nic spolocne... Uvidis zajtra na sone,a ja si myslim ze budete ok vsetci traja 😵 zrazenina tam zajtra este bude ale bude mensia-tym sa moje proroctvo konci 😀

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 nuz sibyla,nech su tvoje slova pravdivve.som vcera dost hladala na tuto temu,zvacsa sa vstreba alebo odide spinenim,ale tie holky nemali taku velku ako ja....

lulu10
25. okt 2011

@miminkad tak tebe sa bude dlhsie vstrebavat ... buduci tyzden vo stvrtok idem do RF k ujovi Machacovi a dufam ze vratim s protokolom a ani s placom ako minule 😕

lulu10
25. okt 2011

@lenka_21 cakame dobre spravicky 😵

lenkalienka01
25. okt 2011

@lenka_21 no ako ?? boze, ty ma vies vystresovat ! Rychlo napis tu najsamlepsiu spravu 🙂 😉

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 jasne,ze sa vratis,nedaj sa odbit.

lulu10
25. okt 2011

@miminkad a lieky ako utrogestan a fraxiparin a prednison to mi predpise mino?

tinna13
25. okt 2011

ahojte
mam spravu od lenky, na poradni vsetko OK a uz ma aj tehotensku knizku. poobede sa ozve
@miminkad drzim ti palce nech vsetko dobre dopadne, neprijemnosti rychlo pominu a mohla si sa tesit z pohodoveho tehotenstva

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 fraxik neviem,ale mal byt,utros ti da,ale nemoze viac ako 3 bal naraz.ja som teraz na akych davkach a dal mi len dve.prednison mi tiez predpisal.
@tinna13 dakujem.snazim sa verit,ze to tak bude.inak ma napada,teraz dost som v kontakte so spoluziackou z nitry,co robi na gyn operackach a vcera mi vravela,ze o zeny po IVF je tam na gynde a porodnici 100% postarane.robi sa pre ne maximum a maju prednost pred ostatnymi 😉

sarasota
25. okt 2011

Ahojte Reprofitacky.Som po 3 neuspesnom IVF.2 krat sa nam to nepodarilo vo Ferticente a teraz v Gyn Five.Mame oligoasthenoteratozoospermiu ja som zevraj v poriadku,ale vzdy na treti den po ET dostanem zimnicu bolia ma vsetky kosticky ako keby na mna isla chripka.Ako keby moje telo nechcelo prijat embryjka.V Gyn Five mi na piaty den vkladaly dve blastocysty.Vklad som mala vo stvrtok a v sobotu zasa chripkove priznaky.Moja psychika dostane poriadne zabrat.Nedokazem potom uz pozitivne mysliet.Zatial mame spravenu Genetiku,AMH a protilatky vsetko v poriadku.Teraz dame asi pol roka pauzu....upratat telo aj hlavu.Chcem sa spitat uvazujeme o Imunologickom vysetreni poradte Praha alebo Brno.Nase 4.IVF chceme absolvovat v Reprofite Brno.Budem vdacna za kazdu radu.Drzim vsetkym silno palceky.

lulu10
25. okt 2011

@miminkad a odkial beries zbytok toho utrošu?

naveen
25. okt 2011

@lenka_21 ty teda narobis druhym stresu.. tak stastne tehulkovanie

@miminkad musi to dobre dopadnut, teraz sa ine nepripusta .. 😝

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 nastastie som cosi mala doma a v rf mi predpisali sest baleni,som myslela,ze len jedno,tak nastastie sa to da.ale ak bude dochadzat,tak zavolam lekarnicke nech mi objedna a nejak to spravi,si ho zaplatim
@naveen moja,obom nam to dobre dopadne 🤐

lulu10
25. okt 2011

@naveen a ty tehulka ides kedy na sono?

lulu10
25. okt 2011

@miminkad a ked mi daju v rf recept na ten sa da vyberat v lekarni u nas?

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 to neviem,.ja som si vyberala tam

lulu10
25. okt 2011

@miminkad aha 😅 boze ja som trdlo, to ma nenapadlo, no ja sa budem este veeeeeeeeeela veci vypytovat 😀

miminkad
25. okt 2011

@lulu10 len sa pytaj

falin
25. okt 2011

ahojte babule, len tak z rychlika, lebo nestiham

@lenka_21 - ano Lenka, mam tam iny nick, chcela som si ho dat aj tu, ale bol obsadeny, aj vsetky jemu podobne co ma napadali, tak som si dala potom uplne iny 😉
Ano, viem ze ma Megy dvojicky z RF, dievcatka a minule pisala ze su uplne uzasne.
Ona aj viacere ci uz tu alebo na babetku su mi prikladom ze ked sa clovek nevzda, tak sa napokon docka svojho vytuzeneho ciela. Verim ze to bude platit i o nas?
A blahozelam k najkrajsej knizke, drz sa, velmi sa tesim ze ste oki 😉

@miminkad - HCG je pekne, nech len krasne stupa, drzim palce

@lenkalienka01 - kedy si bola na ET a kolko ti vkladali? nejak mi to uslo, ops

@lulu10 - inac lieky ti vydaju aj u nas aj ked je to cesky recept, mam to vyskusane. Hor sa do stimulky 😉

@sarasota - ahojky, RF je urcite dobra volba, su tam fajn odbornici s ludskym pristupom. Na imuno zvyknu baby chodit do Prahy. Verim ze v RF sa vam to konecne podari

lenkalienka01
25. okt 2011

@falin na ET som bola v nedelu a vkladali dvoch drobcov 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre