Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lulu10
3. nov 2011

@miminkad tak uz si aj ty grcajúca barbi 😀

miminkad
3. nov 2011

@lulu10 som hned myslela na teba a o com sme sa vcera bavili.tak som sa nalakala,ci som aj tie moje chudatka nevygrcala

naveen
3. nov 2011

@miminkad ahoj, my zatial v poho a snazime sa verit 😅 neboj sa ty nic.. aj ked ja nemam co hovorit, radsej som v robote,aby som nemyslela na blbosti, zblaznila by som sa.. nechavam veci plynut, bude tak ako ma byt.. a ja s tym nin nenarobim 😕

lulu10
3. nov 2011

@miminkad nic sa neboj z jedneho razu sa nic nestane ale ak by si zacala vracat castejsie tak sup k minovi nech ti nieco predpise, predsa len pri tom vracani sa brusko dost namaha... aspon si ja tak myslim

miminkad
3. nov 2011

@naveen neboj,bude dobre.mne vitouskova zakazala do roboty.teraz si ktory tt?
@lulu10 horsie je ,ze sa mi k tomu pridala aj krcna.uz ju mam komplet stuhnutu,zaludok tiez zle,este som si dala acidko,ze snad to pretravi a je mi horsie.a neviem ani co s tou krcnou

lulu10
3. nov 2011

@miminkad dolahla na teba žaludočná ťažoba? to su tie tehotenske stavy moja, toto si chcela 😀 s tou krcnou ti neporadim... nech mm trosku rozmasiruje nejakym chladivym gelom nie?

miminkad
3. nov 2011

@lulu10 ked pride mi to vyfenuje zas.no ved ten zaludok mi az tak nevadi,skor ten krk.a na zaludok som skusila jednu fintu a asi celkom dobre pomohla.je to lepsie

falin
3. nov 2011

@lenkalienka01 - ja viem, u mna napokon vzdy zvitazila zvedavost a nasledne som si nad testikom poplakala.
Ale samotne testikovanie uz nic nezmeni. Mrchovske priznaky mozu byt i ked si tehu, vela bab to tak mava. Zostava uz len verit a drzat vsetky palce

lulu10
3. nov 2011

@miminkad a co si skusila na zaludok? daj tip skusim aj ja ked budem tehu 😀

miminkad
3. nov 2011

@lulu10 70%horku cokoladu taky kusok.este si radsej dam

lulu10
3. nov 2011

@miminkad dobra medecina 😀 len si daj 😵

lenkalienka01
3. nov 2011

@falin ja by som si niekedy poplakala........... a to som este nevidela test 😝

naveen
3. nov 2011

@miminkad tak to je jasne, kvoli tomu hematomu urcite ... ja si skusim vybavit pracu z domu buduci tyzden,aj ked moc sa mi tu nechce zatial nic oznamovat .. 🙄

takyna
3. nov 2011

@naveen drzim palce, nech to konecne vyjde pozdravujem 😵 😵 😵

miminkad
3. nov 2011

@naveen tak to presne viem,co myslis

maticap.
3. nov 2011

@miminkad jo-jo, dakujeme. Ale Ty sa hlavne drz, nech su bublinky v poriadku!!! 😉

miminkad
3. nov 2011

@maticap. pravidelne im dohovaram 🤐

falin
4. nov 2011

@lenkalienka01 -leni chapem ta je to strasny napor na psychiku. . Myslim na teba i na bublinky. Pozeram ze mas uz doma velku slecnu, ja mam 6- rocnu a strasne tuzi po sestricke, niekedy mi to pride strasne luto

falin
4. nov 2011

@naveen - ja som v praci povedala az po 12tt. A aj to sa mm zdalo skoro 😀
Drzim palceky nech ste ok, kedy mas kontrolny utz?

@maticap. - ako sa mas? trosku uz to kaslanie polavuje?

lenkalienka01
4. nov 2011

@falin veru, niekedy mam pocit, ze bojujem kvoli dcere, lebo to niekedy chce viac ako ja. Rano som myslela , ze testnem, ale som si povedala, ze kaslem na to, test , ktory mam doma je vhodny az 1 den po vynechani ms, no a ja sa idem stresovat ?! ved co idem pisat, vsetky vieme, co to obnasa . Ja verim, ze raz tu kazda napise, ze je tehotna 🙂 skor ci neskor , ved robime vsetky pre to maximum, tak to musi vyjst 😉

maticap.
4. nov 2011

@falin Cavec, aaale... kaslem menej, ale ked zakaslem, stoji to za to... cele brucho sa mi trasie a nadskakuje...no snad to do porodu prejde. Akurat ma od utorka trapia opuchy noh - ale velmi... 😖 az ma stipe pokozka na priehlavkoch - taka je napnuta. A nic nepomaha - ani lezat, ani vylozit. 😢 Nebyt toho, citim sa skvele 😉 .

lulu10
4. nov 2011

babule dnes je tu nejako mĺkvo 😀 kde ste vsetky? hallóóóóóóóó

rebeka33
4. nov 2011

baby, čo už máte väčšie deti- ako ste zvládli očkovania. Dali ste očkovať obe vakcíny naraz a kedy vám to dávali. Ja tam mám ísť v utorok a veľmi sa bojím. čítala som horory na nete.

rebeka33
4. nov 2011

No čo tinna 13 nemáme správy a martini ? tak na vás myslím, nech to už máte zasebou a v poriadku.

linda81
5. nov 2011

@miminkad Ahojte.....ako sa vam dari?

miminkad
5. nov 2011

@linda81 ahoj,zatial po starom.snazime sa drzat a dakujem za kazdy den,ktory je v poriadku.a co ty?uz sa ti to krati

linda81
5. nov 2011

@miminkad Ahoj .tesim sa , ze sa drzite.....verusa mi to krati....v pondelok OPU..v stredu ET.Dnes mi je strasne zla, na zvracanie cely den, vecer ma depka chytila strasna, ze je to aj tak zytocne....a tak...ach , uz to chcem mat za sebou....

miminkad
5. nov 2011

@linda81 neboj,bude to dobre.tak pondelok na teba budem mysliet.hlavne ver,ze sa to podari

pikha
5. nov 2011

@rebeka33 tema ockovanie: velmi v rychlosti, lebo Dianku zacali ominat zubky a teraz nemam cas ani dychat 😀 ale v prvom rade sa nedaj vystrasit tym, co je na nete, a tuna na konovi je toho tiez viac ako dost.. Obcas mam pocit, ci sa v tom tie baby skor nevyzivaju, nez by opisovali realitu 😅 🙄 no ale to uz vie kazdy sam ako to je. My sme mali - a vsetky, fakt VSETKY moje kamosky takisto, priebeh v pohode. Dianka dostala do jednej nozicky tu hromadnu vakcinu cierny kasel, zaskrt a spol. a do druhej pneumokoky. Hned po ockovani, este v ordinacii, sme jej dali 3/4 paralenoveho cipku a doma som jej okolie vpichov jemne natrela octanovym kremikom, aby nemala zatvrdliny. Niektore kocky hovorili o horucich nozickach, nas toto obislo, ale das studeny obkladik a bude dobre. Plakala mi u dokiny, ale to bol skor mix strachu s bolestou nez bolest ako taka, vysli sme von, do 10 minut herecka usmev 😀 az do vecera. Vecer ju boleli nozicky, tak som jej dala na noc este jeden 3/4 cipok a to bola posledna znamka ockovania, potom uz nic. Neboj sa, hlavne skus byt co najviac v pohode, aj ona bude kludnejsia, a prosim ta, ber s rezervou vsetky tie zvasty na nete. 😒 Ja som tiez bola z toho vyklepana, tiez som citala vselico a zaplat panboh za normalne zmyslajuce maminy v okoli. Drzte sa 🙂

rebeka33
5. nov 2011

@pikha dakujem,už mi to povedali viaceré kámošky. tak budem veriť,že nebudeme tá jedna z tisíc. 😉 vám už idú zubky,joj to ťa určite potrebuje v kuse. veľa zdravíčka a rýchle zubky von. Kojíš?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre