Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
11. nov 2011

@cecil36 tak si to uzivate.asi zas zacinam spinit ☹
@lenkalienka01 podla mna to o paceni nebolo.bol nervozny az stracch

cecil36
11. nov 2011

@miminkad hlavne pokoj, to moze byt z toho hematomu a babulkom to nemusi suvisiet 😉 Neboj, vsetko bude ok.

miminkad
11. nov 2011

@cecil36 len sa bojim,aby sa to nezhorsilo.myslis,ze mam skusit sipkovy caj?je tam vela cecka.bojim sa,aby to drobcom neublizilo.chvilami ma trosku zaboli podbrusok ako pred mrchou a krize

bibi24
11. nov 2011

Baby, ja mam 3. ivf negativne (2 klasicke a 1 soft). Su tu medzi vami aj take, ktorym vyslo 4. ivf, alebo 5.? Ma to vyznam to este skusat?

lenkalienka01
11. nov 2011

@lulu10 no myslim, ze v Reprofite je na co pozerat ..... 😀 😀 😝

kukulik30
11. nov 2011

@bibi24 ja by som skusala,...myslim, ze je tazko prestat, ak to velmi chces
ja zvazujem, ze pojdeme nakoniec tiez do Brna na 4. IVF, kedze cykly na SVK uz tiez vycerpane...na tvojom mieste zvazim...mas to aj celkom blizko...a robia soft tiez a v podstate je to tam lacnejsie ako u nas na SVK samoplatca

lenkalienka01
11. nov 2011

@bibi24 ja nemam este tolko za sebou, ale viem, ze vzdy to ma VYZNAM, pretoze raz nam to vyjde 😉

bibi24
11. nov 2011

@lenkalienka01 @kukulik30 Dakujem. My bojovat budeme dalej, len ma zaujimalo, ci niekomu vysli aj taketo pokusy, ze 4. alebo 5. a pod.
Ja mam este jeden cyklus hradeny, lebo soft sme isli ako samoplatci. Takze neviem aky sposob zvolime, lebo predsa cez poistovnu by sme mohli mat lieky, ktore sa daju nasledne vyuzit aj pri softe. Ale kazdopadne nad Brnom velmi uvazujem. Aspon konzultaciu asi dame.

lenkalienka01
11. nov 2011

@miminkad 😀 😀 srandicky

gabinkaa
11. nov 2011

@bibi24 určite to stojí za to vyskúšať, my sme toho príkladom, naše 4. IVF bolo úspešné, tak nevzdávaj sa a pokračuj, možno to 4. bude posledné 😉

lenkalienka01
11. nov 2011

@bibi24 velmi dobre rozhodnutie ....ja na RP nedam dopustit a to mam obehane nejake centra ....dokazali to , co na SK 4 roky nie a aj ked prve IVF nevyslo, u mna je to velky pokrok. Drzim palce. A inac, ja som stimulovala len clostilom ( tak asi " soft " uz som dopletena ) a vyslo nas to tam 15 000,- Kč, sice mala som len 2 oocyty a ICSI , ale vyslo nas to menej ako na SK, ktore preplaca " akoze " poistovna a to som este stimulky prerusila. Za seba hovorim, maximalna spokojnost.

lenkalienka01
11. nov 2011

@bibi24 a podotykam, ze mam este dva pokusy na SK nevycerpane, ale nejdem stracat cas a letim do RP . PA

lulu10
11. nov 2011

@miminkad dufam ze sa nic nedeje 😕 dohovaraj a hladkaj 😉

miminkad
11. nov 2011

@lulu10 to dufam aj ja.dohovaram a hladkam

leamax
11. nov 2011

@lulu10 to je sprava!!! odteraz sa na marcela divam inak 😀 😀 😀

lulu10
11. nov 2011

@leamax som si to aj myslela 😀 😀 😀

leamax
11. nov 2011

@lulu10 inak - ja som zas videla koudyho prvy krat teraz, ked sme tam boli. robil mi sice prve opu, ale s tou ciapkou a maskou na tvari nebol taky sympos ako bez nej 😀 som si ho predstavovala mladsieho. dnes sme sa s muzikom aj zasmiali, reku aky fesak nam urobi babo 😵

cecil36
11. nov 2011

@miminkad ak nemozes tie citrony, tak skus ten sipkovy caj alebo 500mg C a ten ascorutin 😉 Ja verim, ze je to len z toho hematomu, tiez som to tak mala a inak po tom krvacani som spinila asi dva tyzdne este. A to som utros zacala radsej jest ako vkladat. Ale poviem ti bola som z neho ako zdrogovana 😀

lulu10
11. nov 2011

@leamax mna sa machac pytal ze odkial viem o Reprofite... Keby to tak vedeli co sa tu vsetko pise 😀

cecil36
11. nov 2011

@leamax koudy nam robil ET takze ma zlate ruky 😉 😀

cecil36
11. nov 2011

@lulu10 si mala povedat, ze na konovi maju celkom slusne piarko 😀

leamax
11. nov 2011

@lulu10 😀 no veru, keby to tak vedeli. a ved aj oni nas preberaju isto, aspon v duchu urcite kazdeho zhodnotia, tak co 😀
@cecil36 veru ma, tomu verim. on nam to babo urobi 😵

lulu10
11. nov 2011

@leamax
@cecil36 ja som tam zahlasila ze som sa spoliehala na to ze mm ma zle spermie a tak sa chlapci na cele s mojim mm smiali ze ved ich moze vyskusat niekde inde... 😀

leamax
11. nov 2011

@lulu10 😀 😀 😀 chlapci mali ocividne dobru naladu, co? 😀 ale hned je ta konzultacia o inom, ked sa vedia aj zasmiat, mne sa to tak viac paci 😉

lulu10
11. nov 2011

@leamax ano aj mne sa to tak viac paci, neni som potom vobec vystresovana a viem sa lepsie a otvorenejsie porozpravat, no mali sme tam veselo 🙂 No a moj chlap bol z nich priam nadseny a teda ze on je uz dost skepticky voci lekarom! Ked mi povedal ze sa mu velmi pozdavaju a ze im veri tak mi skoro zabehlo.

miminkad
11. nov 2011

@cecil36 no ako zdrogovana som aj ja.hlavne do takej druhej hodiny.potom e to uz o cosi lepsie 😀 spravila som si ten caj a ak sa este cosi objavi,skusim cecko.

lenka_21
11. nov 2011

@miminkad Co sa tyka tych nevolnosti ... ja mam problem s vonami a tak ked mi nebolo zle skusila som si cuchnut k niecomu co mi vadilo (kava, cigaretovy dym, parfem, sprchovy gel, avivaz... ) a hned to islo 😀 😝 😀

miminkad
11. nov 2011

@lenka_21 no ja mam tiez problem s cuchom,zvycajne skoro nic necitim a teraz len vyrazne vone.vadi mi,ked svokra pecie chcleba

lenka_21
11. nov 2011

@bibi24 Pre teba nasa specialna tabulka ... urcite to ma este vyznam, vela z nas si tu preskakalo vsetko mozne a nakoniec to vyslo. Drzim palceky!!!

Skratky:
RP- Reprofit
GF - Gynfive
MA - missed abort

STIMULANTKY:

ČAKATEĽKY:
naveen
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF, 3xIVF v RP

TEHULKY:
gabinkaa
bayley - 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF uspesne, tehulka
jada1
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká chlapceka
maticap caka chlapceka
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné
naveen
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF, 3xIVF v RP
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1xMA, caka na adopciu

MAMIČKY:
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2x soft 2x tehu z toho toto zatiaľ drží a uz mame aj vysledok  STASTNA MAMICKA NADHERNEJ SIMONKY 
pikha – STASTNA MAMICKA NADHERNEJ DIANKY 
6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne.
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA
kajka39 – 5x IVF, 1xMA
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF – 1x anembryomola
mima263 - 3x IVF (v SK), 7 x prenos, 2x biochemické
Sisab – 2xIVF Gynfiv, 1xFerticent, 1xMA, 4 IVF v RP

lenka_21
11. nov 2011

Baby, aka je mailova adresa na Stelca?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre