Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

lenka_21
11. nov 2011

@miminkad Tak zbehni ovonat a garantujem ti, ze si hned spomenies na to, ze si tehu 😀 😀 😀

leamax
11. nov 2011

@lulu10 no aj my sme boli z koudyho taki paf 😵 muzikovi sa tiez ovela viac pozdaval ako kurecova. vravim, ze sme isli odtial s takymto vyrazom 😵

sme sa boli so psom prejst - fajne bolo 😉 nam tak licka vystipalo 😀

miminkad
11. nov 2011

@lenka_21 zrovna nepecie.skor som stale hladna

ivka3901
11. nov 2011

@bibi24 ahoj aj já mám 3 IVF za sebou síce na 2 krát to vyšlo,ale bábo sa udržalo len 2 mesiace tak teraz skúsime RP v brne a veľa báb mi odpovedalo,že či má vlastne význam ísť na 4 pokus,lebo aj ja som sa pýtala takúto otázku🙂

kiara15
11. nov 2011

@ivka3901 Ahoj moja ja idem tiez do 4ivf a myslim si vyznam to ma pokial viem viacere su t co skusali aj viac krat 😉 mam kamosku ktorej to vyslo na 5ivf a prave tu repr.brno 🙂 🙂 Ja som bola teraz na pohovore a idem do toho znovu mala som dobry dojem z doktora aj zo vsetkeho co mi hovoril su tam strasne vsetcia zlaty doporucujem 😉 😉

lenkalienka01
11. nov 2011

@lenka_21 marcel@reprofit.cz 😉

gabinkaa
11. nov 2011

lenka_21 @bibi24 troška upravená tabuľka, z tehuliek sa stali šťastné maminy, pre teba nasa specialna tabulka ... urcite to ma este vyznam, vela z nas si tu preskakalo vsetko mozne a nakoniec to vyslo. Drzim palceky!!!

Skratky:
RP- Reprofit
GF - Gynfive
MA - missed abort

STIMULANTKY:

ČAKATEĽKY:
naveen
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF, 3xIVF v RP

TEHULKY:
gabinkaa
bayley - 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF uspesne, tehulka
jada1
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká chlapceka
maticap caka chlapceka
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné
naveen
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF, 3xIVF v RP
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1xMA, caka na adopciu

MAMIČKY:
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne - šťastná mamina malej Mie
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF - šťastná mamina malého Simonka
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2x soft 2x tehu z toho toto zatiaľ drží a uz mame aj vysledok  STASTNA MAMICKA NADHERNEJ SIMONKY 
pikha – STASTNA MAMICKA NADHERNEJ DIANKY 
6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne.
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA
kajka39 – 5x IVF, 1xMA
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF – 1x anembryomola
mima263 - 3x IVF (v SK), 7 x prenos, 2x biochemické
Sisab – 2xIVF Gynfiv, 1xFerticent, 1xMA, 4 IVF v RP

lenka_21
12. nov 2011

@miminkad Tak prikaz aby upiekla 😀 Nemusis sa bat, aj mne bolo striedavo dobre a zle ... ked mi bolo dobre tak som sa bala ci je vsetko v poriadku a ked mi bolo zle tak som nemala cas mysliet ine 😝 Ako spinenie?

@lenkalienka01 Diky Brona 😀

miminkad
12. nov 2011

@lenka_21 nastastie vcera bolo na papieri len dvakrat trosku hnedeho.tak dufam.ze to bude ok.prave som si pichla agolutin,tak uvidime,co to bude robit.
inak baby,potrebujem trosku poradit.v noci som chcela ist na vecko,ale zrazu ma prepadla strasna bolest nad symfyzou,asi oblast maternice.trvalo to len kratko.sem tam pobolia vajecniky a krize.co na to hovorite? 😕

lenka_21
12. nov 2011

@miminkad Moja, ty musis vynechat tie odborne vyrazy ... podla mna ak ta boli podbrusko tak je to OK, lebo sa ti natahuje maternica ... mna bolievalo dost (presne ako pri mrske), teraz tiez citim vajecniky sem tam ma pichne, ze sa ledva postavim ... predtym to vsak bolo intenzivnejsie ...

miminkad
12. nov 2011

@lenka_21 mna len sem tam ako pred mrchou.ta bolest bola nad lonovou sponou,taka tupa 😕

lenka_21
12. nov 2011

@miminkad No a teraz, aby som hladala lonovu sponu 😀 😀 😀 To musis jednoducho a po lopate 😉 Ja verim, ze je to dobry signal ... ak sa nemylim v stredu ides na kontrolu?

miminkad
12. nov 2011

@lenka_21 len prave ma nenapada ako to vysvetlit normalne,pod pupkom tak 7cm 😕 ano,v stredu ideme na sono

linda81
12. nov 2011

@miminkad drzte sa na sone...tie pichave bolesti su podla mna OK, to patri k tomu🙂

miminkad
12. nov 2011

@linda81 dakujem.len ono to v noci skor bola tupa bolest.a ty co,ako sa citis?

linda81
12. nov 2011

@miminkad ja neviem.....asi sa zacinam bat...prve 2 dni nic, ziadny pocit, dnes ma zacina boliet podbursko, nadcha, mm chory, no proste nic moc...no a rano ma boleli prsia dost, ale to preslo....mne sa to cele zdandovne, ze 3 den uz...

miminkad
12. nov 2011

@linda81 pri takych embryjkach,ako ti vkladali,tak uhniezdia sa najskor tak 8-9den

linda81
12. nov 2011

@miminkad no ved prave...nechapem to , co ma boli vsetko

dalida
12. nov 2011

@miminkad myslim, že bolesti v podburšku, kríže sú O.K. Pri každom mojom tehotenstve som tieto boliestky mala... Pokiaľ nie je krvacanie.... tak je to O.K. Myslim na teba 😉
@gabinkaa a nemohla by si aj mňa šupnúť do tabuľky? Myslím, že my pôjdeme do RF asi v marci... Teraz ešte stale riešime vyšetrenia, resp. čakáme za vysledkami... U mňa to bolo takto: 3x IVF spln KE - tehotenstvá: 1. IVF - 2x /spontánny potrat s revíziou maternice - kyret/, 2. IVF - 1x biochemické tehotenstvo, 1x spontánny portrat s revíziou, 3. IVF - silný OHSS bez ET, 1x biochemické tehotenstvo. Pevne verím, že RF to istí 🙂

miminkad
12. nov 2011

@linda81 neboj,vsetko je tak ako ma byt.a fakt doporucujem vecer tak pol deci alebo deci cerveneho vina,prekrvi maternicu a lahsie sa babulka pricucnu.ja som stale hladna.dnes ma pichalo vo vajecniku,akoby mi ihlice tam pchali
@dalida v RF sa vam to urcite podari.skor ma zaskocila ta bolest v noci,bola tupa a by som povedala,ze asi v mieste maternice,ked si predstavim,ze kde mi robila sono maternice pri ET,tak presne tam.trvalo to len chvilku.a na konzultaciu sa kedy chystate ?aj uz vies ku komu?

miminkad
12. nov 2011

babule,co je s maticoup?zeby uz dubacik je medzi nami?

lenka_21
12. nov 2011

Baby, tak posielam poslednu verziu ... ak mate aktualizaciu, alebo sa chcete do tabulky dopisat, dajte mi vediet 🙂

@dalida Uz si tam, vidim, ze mas toho tiez vela za sebou ... Drzim palceky!!!

STIMULANTKY:

ČAKATEĽKY:

TEHULKY:
gabinkaa
bayley - 3xIUI, 1. IVF soft RF - bez ET, 2. IVF uspesne, tehulka
jada1
martini - 3. transfer (ET, KET, ET) - všetko v RF. čaká chlapceka
maticap - caka chlapceka
luly3 - 5 IVF - 7 transferov : 2 GF ET + 3 GF KET a 3 krát RF
callex
cecil36- 3 IVF (Soft Unica, Nativ RF, Soft RF)- 3x ET, posledné úspešné
naveen – ET uspesne
miminkad-1xIVF,2.IVF bolo bez oocytov,vsetko v RF, 3xIVF v RP, posledne uspesne
Lenka_21 - 3xIUI Helios MT, 1xIVF Helios MT, 1xMA, caka na adopciu plus spontanne tehu

MAMIČKY:
tinna13- 1.IVF v KE uspesne MA , 2x KET neuspesne, 2. IVF v RF-ET uspesne, STASTNA MAMICKA NADHERNEJ MII ANTONIE 🙂
rebeka33 - 4IVF, 2Xket, 3x tehu,2xMA. V RF2x soft 2x tehu z toho toto zatiaľ drží a uz mame aj vysledok STASTNA MAMICKA NADHERNEJ SIMONKY 🙂
pikha – 6x MA a biochemicke, 1x mola, 2x GEU, 3x IVF s ET, z toho 2x v RF, posledne uspesne - STASTNA MAMICKA NADHERNEJ DIANKY 🙂
mircalla
zuzla80, olympia, orsulka, takyna, tanitta, avaka, julietka, mirinda10, anty, shandy, dior, violoncielka, modra, tomka12

SPRIAZNENÉ DUŠE:
rienok - 4 x IVF GF , 2 x IVF RF
naduska - 5x IVF,,a z toho 3x v Reprofite
vrabcek24 - 2x IUI, 3xIVF GC KE, 1xIVF RF
dandy914 - 2xIUI Iscare BA, 1x IUI GF BA - potrat v 7tt
lulu10 - 3x prirodzene tehu s MA
kajka39 – 5x IVF, 1xMA
leamax - 1 MA, 2x IUI, 2x IVF RF – 1x anembryomola
mima263 - 3x IVF (v SK), 7 x prenos, 2x biochemické
Sisab – 2xIVF Gynfiv, 1xFerticent, 1xMA, 4 IVF v RP
dalila - 3x IVF SPLN KE - tehotenstvá: 1. IVF - 2x /spontánny potrat s revíziou maternice - kyret/, 2. IVF - 1x biochemické, 1x spontánny potrat s revíziou, 3. IVF - silný OHSS bez ET, 1x biochemické

tinna13
13. nov 2011

velmi pekne vam vsetkym dakujem za gratulacie. Mame sa vyborne, Mia je velmi dobrucka, iba vecer nas trochu trapi brusko. Dufam ze aj vam sa dari dobre, zatial som este nestihala citat co mate nove.
pridavam fotky nasho zlaticka

miminkad
13. nov 2011

@tinna13 jeeej,este raz gratulujem,Mia je nadherna 😵

milia12
13. nov 2011

@gabinkaa prosim ta, ake velke foliky si mala, ked ta zavolali na odber?stimulujem clost. a mne dost rychlo rastu foliky. A este prosim ta na folikulometriu si bola na kolky den? Ja mam ist na 8 resp. 9 DC. Dakujem a drzim palce, si uz v krasnom tyzdni tehu.

milia12
13. nov 2011

@tinna13 nadherny predvianocny darcek, gratulujem

mia_15
13. nov 2011

Caue babulky, tak som konečne po dlhom čase tu a budem si musieť poriadne nastudovat,co ste popisali 🙂

@tinna13 OBROVSKA GRATULACIA... malinka je nadherna 🙂 teraz vam uz bude robit len velku radost 😉 budete mat tie najkrajsie vianoce s najdrahsim darcekom na svete 😵

@miminkad tak ako sa drzkate?som citala,ze si trosku spinila,ale tak ako baby pisali,tiez si myslim,ze to ten hematom a krpcek je OK. Myslim,ze mozes byt kludna.... Aj ja idem v stredu na sono do RF 🙂 inak take bolesti ako opisujes mavam aj ja a tiez sa vzdy bojim co to je... hlavne vecer ma to chyti a vcera som sa normalne na to zobudila...tak aj ja dufam,ze je vsetko OK....

@lenka_21a email na Stelcla je: marcel@reprofit.cz
Ako sa inak mate? citis sa dobre?stale tolko makas v robote?

@lulu10 super sprava lulu,to je velky posun ked uz viete v com je problem...myslim,ze to je lepsie ako ked ti hovoria,ze nevidia nikde problem a vsetky vysledky su dobre....tak sme to mali my s mm a je to hruza,lebo ti nemaju co poriesit a potom po porieseni problemu sa pokusat. Uz sa tesim ked budes na buduci rok tehulkovat 😉 myslim,ze u teba po odstaneni tej prepazky uz nebude problem... a odpadnem z tej tvojej hlasky,ze "marcel si holi hrud" 😀 😀 boze,tak tym si ma fakt rozosmila..... 😀 ale on je taky hrozne mileny 🙂 mm ked ho 1x videl,tak bol hotovy,ze to akeho mladeho uchana som si vybrala a ze ten urcite nema ziadne skusenosti...... a za cely cas co k nemu chodime,tak na neho nepovedal ani jedno krive slovo.... on je fakt super,ja by som ho aj normalne vystiskala 😀 inak ja som sa ho na zaciatku aj trosku hanbila 😕

miminkad
13. nov 2011

@mia_15 zatial relativne po starom.tiez dufam,ze je vsetko ok.na kolku idete v stredu na sono?ku komu?my ideme hned rano

leamax
13. nov 2011

@tinna13 z celeho srdiecka gratulujeeeeeeeeeeeeemmmmmmmmm, je nadherna, zelam hlavne vela zdravicka a krasnych spolocnyvh chvil 😵 😵 😵
@mia_15 ahoj. ako sa mate?

mia_15
13. nov 2011

@miminkad my ideme na 10:15 a neviem presne ku komu,dufam,ze ku Stelclovi.ale oni to tam tusim maju tak rozdelene,ze kazdy den robi sono iny lekar... tebe robili v RF sono abdominalne? ja sa uz neviem dockat 🙂 a aj sa bojim ci bude vsetko OK..... o kolkej tam mate byt vy? bolo by super keby sa tam stretneme 🙂 ale asi ked vy mate byt hned rano,tak to pocitam,ze tak na 8 a to sa rovno obideme...

@leamax ahoj moja, ja zatial aspon teda myslim,ze sa mame dobre 🙂 a ty ako?muzicka mas este doma?v januari zacinate stimulkovat 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre