Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

miminkad
16. máj 2011

@leamax keby tvoje slova boli pravdive 😔

vrabcek24
16. máj 2011

@rienok úžasné, 😵 vidíš zabrala tá pozitívna energia, čo tu lieta, 🙂 držím palce nech je to tvoje posledné trápenie a ďalej už len samé radosti 😵 😀
@gabinkaa no veru čím viac snaženia tým viac stresu, z toho či to teraz konečne vyjde, ale Ty sa nenechaj rozhodiť je tu máj lásky čas, takže aj úspech je zaručený, 🙂 hlavu hore držíme ti palce 😵
@miminkad no ja som si doteraz pregnyl celkovo 4x pichala vždy o 22,00 hod. takže sa riaď tým čo máš v papieroch a mysli pozitívne, držím palce na OPU 😵 aj vrchnú, mne našťastie šéfuje manžel (alebo ja jemu? 😀 )
baby tfuj tfuj držím palce 😵

leamax
16. máj 2011

@miminkad tssss, chces povedat, ze klamem 😀
@vrabcek24 to by som brala aj ja, keby mi manzel sefuje 😵 to mas super, ti zavidim 😵

miminkad
16. máj 2011

@vrabcek24 😀 tak to je super sef 😀 dakujem za palce.snad to dopadne dobre...
@leamax to by som si nikdy nedovolila 😀

leamax
16. máj 2011

@miminkad 😀 esteze tak 😀 😀 😀
neboj, dobre bude. a vrchnu posli do haja, ked bude protivna 😀

cecil36
16. máj 2011

Ahojte
@rienok krasne 😵 😵 😵 velmi ti drzkam palce. Vlastne ja som presvedcena 🙂 , ze budes tehula, lebo my chceme kamosa alebo kamosku na ihrisko 😀

miminkad
16. máj 2011

@leamax radsej pojdem do haja ja a viac sa nevratim 😉

leamax
16. máj 2011

@miminkad no akurat nad tym aj ja rozmyslam a neviem ako to urobit...ip

rebeka33
16. máj 2011

@pikha no to si na tom dobre. 😉 Ja tiež neplánujem vela nakupovať vopred,ved čas ukáže čo bude treba a teraz už máš obchody stále otvorené keby niečo. No ja to zatiaľ obzerám na nete pozerám ceny, a potom tak o mesiac sa chystám do maderny alebo bábetkova a za jeden deň chcem všetko kúpiť,alebo objednať(kočík,postielku,komodu,pult ,oblečnie atd) budú mať zo mna radosť. 😀 😀
Kočiky prezerám,celkom sa mi páči ten Jane aj mircalla mi ho radila ,aale viem že chcem 4 kolesovú trojkombnáciu čo sa dobre skladá. Tu u mna sa nedá veľa kočikovať tak asi budem veľa chodiť autom-
Veru musíme vydržať, ale posledné dni som v pohode. Tak ju prajem aj tebe a pohodové tehulkovanie 😵 😵 😵

miminkad
16. máj 2011

@leamax obdobny problem....

leamax
16. máj 2011

@miminkad sme si pomohli navzajom, co 😀

miminkad
16. máj 2011

@leamax 😀 😀 😀 ale na jednom sme sa zhodli,do blazinca naspat nechceme 😀

leamax
16. máj 2011

@miminkad 😀 😀 😀 to je viac ako iste 😀

miminkad
16. máj 2011

@leamax takze vies kam mame ist 😉

leamax
16. máj 2011

@miminkad kam? mne to musis polopaticky, som nejaka vymetena 😀

miminkad
16. máj 2011

@leamax no na MD 🙂
inak vies z coho sa vyraba bravelle?

leamax
16. máj 2011

@miminkad no ved tam chceme ist, robime vsetko pre to 😵
no sokuj ma - z coho?

miminkad
16. máj 2011

@leamax ved robime 😉
z mocu zien po menopauze

leamax
16. máj 2011

@miminkad moje zlate zeny po menopauze 😵 velka vdaka im

maticap.
16. máj 2011

Ahojte babulky, posledne dni som vas zanedbavala... 😒 nestihala som. Ale tento tyzden sa vam budem intenzivne venovat: som totiz doma na PN-ke - nastastie nic vazne, akurat ma riadne skrabe v krku, prechadza mi to do nosohltana a celkovo som slaba jak mucha - bzzz..... 😠 doteraz som taketo stavy prechodila s ibalgincekom alebo som si brala den-dva dovolenku, no teraz som si povedala, ze ja (teda, pardon: my!) musime byt zdravi a kedy ked nie teraz mam marodovat? Sice nemam ani vychadzky povolene (nenapadlo ma spytat sa na ne) a kedze mm je sluzobne v zahranici, tak neviem ako poriesim nakup potravin, ale nejako to prezijeme. Dr. mi naordinovala bioparox a florsalmin sprej, takze zahajujem polohu leziaceho strelca a robim velke NIC.
No a okrem tohto nemileho stavu ma zacinaju chytat krce v lytkach, tak som si kupila magnezium. Snad to pomoze.
Co sa tyka kocikov (niekto tu riesi nakupy - zabudla som kto, pardooon), tak toto som riesila cely minuly tyzden. Kupovat ho este sice nejdeme, ale vybraty uz mam: velka vanicka, nizka hmotnost, otocna sportova aj hlboka cast - skratka Nemci: abc design a Mamba . Dala som na MK aj otazku, ci s nim ma niekto nejake skusenosti, no doteraz ziadna reakcia... takze asi nikto nic. Idem si vas docitat, zatial paaa 😉 !

rebeka33
16. máj 2011

@martini morfo predpokladámu Dankovčika je super zážitok, takých USG je na slovensku len zopár. Akých máš psíkov ak to nie je tajné? 😉 A šerti sa,lebo dopadnešako ja a budeš ležať ako placka. 😀

rebeka33
16. máj 2011

@leamax kúp si mama test, ten rf mne pekné čiaročky ukázal na 16 deň. To len tak by the way ako si vás dočítavam 😀

mircalla
16. máj 2011

@rienok gratulujem, vidis...prazdny folik je bezna vec, stava sa to casto, niekto ma dokonca vacsinu folikov prazdnu....
@pikha a @rebeka33 krasne tahate drzkajte sa

my sme uz nastastie ok, ziadny virus ani bakteria nepotrvdene, zial teda asi patrime k tym, kto si kazdy zubok musi odtrpiet hnackami a teplotami

ninockaskv
16. máj 2011

jeeej tu sa riesia kociky vo velkom?? 😵 😵 😵 parada

@pikha pracujem na tom, len je to tak k.. tazke.. a to si hovorim, ze sa niektorym ludom aj horsie veci stavaju .. 😅

@rienok wau.. super, tesim sa.. staronoveho kolegu mam.. nejak na mna preniesol pozitivnu energiu 😝

ninockaskv
16. máj 2011

@mircalla fu.. tak aspon ze tak.. aspon si to maly teraz vsetko preskace a potom bude odolnejsi 😉
super foto ... vyzeras byt stihlejsia a spokojna 😉

rebeka33
16. máj 2011

@leamax mne moja hematologička dala výslovne pichať fraxík len večer. J asom to zom začiatku pichalal ráno. Neviem ,ale kešd pôjdeš k svojej tak sa pre istotu opýtaj, 😉

miminkad
16. máj 2011

@leamax 😉

ninockaskv
16. máj 2011

a k tej kave.. to je taka, akoze bio a fairtrade, ja sa chystam uz par mesiacov prestat pit kavu, ze precistim telo, ale nejako nie je vhodna konstalcia hviezd.. tak si kupujem takuto, na oklamanie svedomia 😕 .. v DM som ju uz dlho nevidela, nakoniec vzdy skoncim v bio obchode ..

mircalla
16. máj 2011

@ninockaskv pravdu povediac som uplne vycerpana a vystresovana....stahujeme, auto, hnacky...milion veci naraz...
ale inak dakujem....no dala som dole uz 14 kilo od vianoc....ci 15?

miminkad
16. máj 2011

@rebeka33 nemyslim,ze pichanie fraxiku je casovo viazane,dolezita je odstupnost,ci kazdych 24hod,12hod.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre