Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

rienok
18. máj 2011

@leamax je vhodné tam umiestniť fotografie detí, obrázky ktoré namaľovali deti a taktiež je vhodné na knihy, hračky a výtvarné pomôcky pre deti.

vrabcek24
18. máj 2011

@rienok ale bude, veď sa aj hovorí "pomôž si človeče aj pánboh ti pomôže", no a v tvojom prípade si si ty svoju časť príslovia splnila, takže ten hore teraz musí splniť tú svoju časť 😝 😀

callex
18. máj 2011

@leamax no ved ja som s machacom takisto nesuhlasila a beriem tu 25ku dalej..som kludnejsia.mne tie vysoke hodnoty nasli na hematologii v NR..a doktor volal endokrinologovi v nemocke a ten mu do telefonu povedal ze je to ok.ale kedze sa tie hodnoty nepozdavali ani mojej alergologicke tak som si isla po svojom.
@lulu10 tak v spalni by pre hamroniu vo vztahu mal vysiet obraz na ktorom je nieco v pare..preto parovy obraz.takisto by nemalo byt zrkadlo ci tv v spalni..ani ulozny priestor pod postelou,ani nabytok s ostrymi hranami.ak ta to zaujima tak nabehni do knihkupectva a najdi si knihu feng shui a nalistuj si co ta zaujima..ale si vygoogli sektor deti podla feng shui..takisto je to aj pre @leamax
@martini ja som si vravela to isto semienko ako semienko 😀

leamax
18. máj 2011

@rienok no tak aspon kupim nejaky obraz s dietatkom a nieco tam vymyslim. uz sa tesiiiimmmm 😵 aspon sa zabavim, strasne rada robim taketo veci, ze zariadovat doma a tak. len keby to mal kto stale financovat, ze 😀 😀 😀
@callex ten parovy obraz - to moze byt trebars nasa spolocna svadobna fotka? to som dala nad postel 😀 a veru - odmietla som tam zrkadlo, aj tv a to som ani nevedela, ze to je feng shui 😀 a co kvety? a kvety so spicatymi listami?
a v NR je dobry hematolog?

jada1
18. máj 2011

@vrabcek24 veď práve ani ja. ☹ Toto sú darované vajká, tak hádam sa dopracujeme k pozitívnemu výsledku 🙂 .
@rienok tá jedna morulka je riadna šikovnica 😉 , to bude určite tehu 😵

leamax
18. máj 2011

@rienok tak na nete som ani ziadny taky obraz nenasla, to snad ani mozne neni. si to budem musiet osobne najst 😀 idem si o tom este nieco precitat, nech som mudrejsia 😀

martini
18. máj 2011

@rienok myslela som morula, nie blastulu...poznáš tu prupovídku z filmu: Řekl jsem pět, myslel jsem deset... ale som chcela povedať teda, že super, že morula na 3. deň, som čítala, že to len ojedinele v takom štádiu, že za dobré sa považuje už 8 bunkové, za super aj 12 bunkáč a morula...no jasné bábätko 🙂

martini
18. máj 2011

@rienok a k tomu "cc" : som sa sama na sebe pobavila, keď som rozmýšlala čo by to mohlo byť, tak som si povedala, že cellular cells...teda bunkové bunky...tak som sa zasmiala. jedno C je určite bunka a to druhé C neviem. Ale inač mňa tiež prekvapilo, že inde zasa písala napr. 8 bb, prečo 2x B?...žeby ako vravím bunková bunka ? 😀 ešte viem, že existujú cumulus cells, to sú také tie bunky, čo sú dookola, ale neviem či aj v tomto štádiu alebo len v štádiu zrelého vajíčka...no budem musieť embryologiu ešte doštudovať 😀

ninockaskv
18. máj 2011

@miminkad jeej to su veci, z akej to mas stranky??

@rienok ... waw.. tak tfuj tfuj, nech to tentokrat vyjde a chlap s tebou moze ist dovnutra? xixixi aj ja chcem

@ofinka neboj, ved staci jeden jediny.. asi ti chce povedat, ze mas zmenit rozmyslanie a verit a mysliet pozitivne 😉

ostatne.. vsetkym drzim palce, ale kym to vzdy precitam, tak aj zabudnem, co chcem napisat

@callex ozaj, bol vcera ten spln? lebo ja som davala vodu v dzbane na balkon.. 😀 😀 😀 chlapa skoro prekotilo, ked zistil naco v tom nasom bordeli zhanam skleneny krcah xixix

maticap.
18. máj 2011

ahojte babulky, hlasim prichod 🙂 . Co je nove?

leamax
18. máj 2011

@ninockaskv ano, ved v RF moze ist s tebou chlap dovnutra na ET. ty si ho tam so sebou neberies?
@maticap. ahoj tehulka 🙂

maticap.
18. máj 2011

@leamax cavec neoficialna tehulka 😀 ! Kedy ides na krv?

leamax
18. máj 2011

@maticap. jeeej, ako pekne si ma nazvala 😵 na krv buducu stredu mam pisane 😵 kokso, ved to je uz o tyzden...bojim, bojim
a ty ako?

maticap.
18. máj 2011

@leamax neboj, bude dobre! 😀 U mna je sice co sa hrdla tyka dobre, akurat sa mi to prestahovalo "o poschodie vyssie" - takze bud mam upchaty nos, alebo mi z neho tecie... 😖 A vonku je tak kraaaasne.... a ja musim sama trcat doma... 🙄 Uz aby bol mm doma! Lebo "rozhovory" s nasim morcatom su sice fajn, ale stale iba o tom istom: daj mi jeeest! 😵

leamax
18. máj 2011

@maticap. no aspon ze vykecavas s nim 😀 😀 a neda sa ti aspon na chvilu na slniecko? urcite by ti to pomohlo. myslim, ze by ti to dobre urobila a zima neni, takze ublizit ti to podla mna nemoze 😉 tebe sa kedy mm vrati? mne uz piatok v noci...huraaaaa 😀

maticap.
18. máj 2011

@leamax no tak ja by som sla rada von, ale kedze som na PN, bojim sa kontroly... 😕 . Aj moj mm sa vrati v piatok! Este sa dvakrat vyspime a je domaaaa!

leamax
18. máj 2011

@maticap. aha. a asi byvas v panelaku, co? tak to mas na figu. ja sa tiez bojim kontroly, preto nemam ani ten test ziadny kupeny 😀
dokelu, sestra ma nahovorila na fb a vyzera to, ze kym si pozriem vsetko, co chcem, tak dnes cerstvy vzduch asi nebude 😀

ninockaskv
18. máj 2011

@leamax ja som tam este nebola na ET a v GF sa to nerobi .. 🙂

leamax
18. máj 2011

@ninockaskv no tak ked pojdes, tak v RF tato moznost je a je to skvele zazivat to spolu 😵 😵 😵

miminkad
18. máj 2011

@gabinkaa magazinluna.sk
@leamax dakujem za palce,mala som 6oocytov

miminkad
18. máj 2011

@martini dakujem za palce,dnesny vysledok 6 oocytov

miminkad
18. máj 2011

@ninockaskv magazinluna.sk

leamax
18. máj 2011

@miminkad gratulujeeeeeeemmmmm, super 😵 zajtra volas ako sa oplodnili?

miminkad
18. máj 2011

@leamax ano.dali nam aj ten letak,co baby spominali

leamax
18. máj 2011

@miminkad silno drzim paste aby boli krasne embryjka 😵

miminkad
18. máj 2011

@leamax dakujem,som zvedava,kolko sa ich oplodni

leamax
18. máj 2011

@miminkad ja tiez. ale verim, ze ich bude viac 😵 neboj, ved zajtra sa dozvieme

callex
18. máj 2011

@leamax kvety so spicatymi listami ani kaktusy by nemali byt..to je zla energia..takisto ani suche ci umele aranzmany.svadobna fotka je fajn.
@miminkad vyborny vysledok na clostyl.
@ninockaskv ano vcera bol spln...v RF tu pred vkladom ukazu embryjka na obrazovke a samozrejme mm moze byt pri tebe..dokonca moj bol aj pri kontrolnom ultrazvuku..doky nam vysvetloval co kde je.

miminkad
18. máj 2011

@leamax no aj tych sest by stacilo 😀
@callex dakujem

leamax
18. máj 2011

@callex akoze v celom dome? ci len v spalni?

@miminkad neboj, budu 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre