Slovenky a IVF v Reprofite, Brno - skúsenosti

lahhel
24. apr 2009

Ahojte kočky 🙂 Rada by som začala novú temu a to IVF v Rprofite v Brne. Ja som už absolvovala tri IVF na Slovensku a prišlo na rad ďalšie rozhodnutie. Chceme ísť na 4. IVF a rozhodli sme sa absolvovať ho v Brne. Na toto centrum sme počuli veľa pozitívneho a ževraj majú aj dobré výysledky, tak sme sa rozhdoli skúsiť to tam. A rada by som sa o tieto zážitky či skúsenosti delila aj s niekým iným..poprípade sa navzájom podporovali...Tak ak máte niektorá s týmto centrom skúsenosti alebo sa tam len chystáte, napíšte...budem veľmi rada...

leamax
31. máj 2011

@miminkad ok, tak to mozem urobit. dufam, ze teraz pridem na to, ze nemame cervene vino 😀

leamax
31. máj 2011

@rebeka33 hej, ved preto chcem radsej ten iscare, ze tam robia aj soft

mia_15
31. máj 2011

Ahojte babenky,ste tu toho popisali za tu chvilu 🙂ani som nestihla vsetko citat,ale vetkym tehulkam velmi gratulujem,tak sa vytesujem ked tu citam dobre spravicky 🙂 velmi mi to pomaha 🙂
My sme boli dnes na prvom ET 🙂 nasi 2 mali bunkaci pekne podrastli,tak som sa hrozne tesila 🙂 jedno bolo 7bunecne a jedno 10bunecne.... dufam,ze to dobre pisem 🙂 baby poradte mi,mam teraz lezat?Stelcl vravel,ze mam normalne fungovat....vy mate aky nazor?a aj trosku spinim takou cerstvou krvou,ale len malinko,je to normale? bojim sa ☹

lenka_21
31. máj 2011

@jada1 Preco ste museli ist do Brna ... v Iscare MT nerobia IVF s darcovskymi vajickami?

Inac s tym UTZ mas pravdu, lebo v CAR meraju vajicka inac (zazila som to na vlastnej kozi) a preto je lepsie ked to urobia v CAR....

rebeka33
31. máj 2011

Kým ja niečo z ľahu naťukám tak tu pribudnú 2 strany 😀 Soft robia aj v iscare v MT a prepláca ho poisťovňa?

lenka_21
31. máj 2011

@jada1 @leamax My z NZ 😉 😉

leamax
31. máj 2011

@mia_15 gratulujem, super 😵 hlavne klud, neboj, to nevadi, ze trosku spinis, to moze byt tym, ze ti roztahovali krcok. a co by si teraz uz aj tak chcela robit? lahnut a oddychovat. nepouzivat parfumovane vlozky, umyvat sa len cistou vodou, hlavne dole 😉

to ste uz zazili - tu bojujem so stuplom od toho vina ako taky zufaly alkoholik 😀 sa mi rozpadla dierka a stupel nejde von 😠 asi mu odrazim hrdlo 😀 ja neviem ako to mam otvorit

leamax
31. máj 2011

@rebeka33 no asi by mala, nie? ja neviem

rebeka33
31. máj 2011

😵 @mia_15 jeden deň si polež a potom nberob nič extrémne. Neodporúča sa ani teplý kúpeľ ani sauna ani extrémne športy. Ináč môžeš normálne fungovať. Trochu krvi je o.k. držím palce.

rebeka33
31. máj 2011

@leamax Ja som počula ,že nie, ale to bolo pred vyšše rokom. Preto som volila RF,lebo to bolo jedno a na RF som mala lepšie referencie.

mia_15
31. máj 2011

@leamax dakujem za odpoved, si zlata 🙂 a co ty bojujes s tou flasou?akurat dnes sme sa so Stelclom bavili o cervenom vine... asi si dam aj ja 🙂 si ma potesila,ze to spinenie v poho... ja uz kreslila cierne scenare 🙂

mia_15
31. máj 2011

@rebeka33 dakujem 🙂
baby toto je super,ze si tu takto mozem s vami pisat.....my sme to nikomu nepovedali a tak sa mozem bavit o takychto veciach iba s muzom....

lenka_21
31. máj 2011

@leamax No teraz som sa dobre zasmiala nad tym vinom 😅 😀 😅 😀 😅 😀 ... rehlim sa tu ako kon a mm nechape 😕 😝 ... skus ten stupel zatlacit do flase 😉 a ked nic nepomaha, tak odraz to hrdlo.... najefektnejsie bude mecom 😀 🙂 😀 😉 🙂 a nezabudni poslat foto 🙂 😉

Inac, ked si tu pisala o tom veku, kolko mate s mm rokov?

lenka_21
31. máj 2011

@rebeka33 Tak neflakaj a pis rychlejsie 🙂 😉 🙂 ... zvykaj si, ked budes mat babetko tak budes mat menej casu 😀 😀 😀

leamax
31. máj 2011

huraaa, huraaaaa, stupel zdolany, svina jedna. som sa v zivote so ziadnou flasou tak nenarobila, spotila som sa ako kon 😀 😀 😀 tak uz nasavam...nazdravie nasim buducim detickam a nasim detickam v brusku, samozrejme aj tym, co su uz na svete
no teste sa, teraz budem vyrecna 😀
@mia_15 zuza, nerob paniku! klud, moja, hej, vsetko je ok 😵
@lenka_21 ja mam 30 a mm 33. vy?

leamax
31. máj 2011

co ste sa zlakli 😀 😀

jada1
31. máj 2011

tak ja tu nie som pol hodinu a nestíham čítať 😀 😀
@leamax s tým vínom si ma teda pobavila. 😀 😀 😀 😀 . Vypi si na zdravie, ja už nemôžem 😀 😀 😀 😀
@lenka_21 išli sme do Brna, lebo nám v MT povedali, že čakacia doba 2 roky 😀 😀 😀 😀 . No hádam nebudem rodiť v 47-ke ako Travoltova žena 😅 😅 😅 a ešte by ma náhodou môj 21 ročný syn predbehol a to čo už by bolo v rodine. Sodoma, gomora 😀 😀 😀 😀.

Ale vážne, ja by som kľudne 2 roky počkala, keby som mala o 10 rokov menej. Mám 40 rokov, takže ja už naskakujem do ubiehajúceho vlaku. Už som jednou nohou v ňom a ani bohovi už nevystúpim 😎

lenka_21
31. máj 2011

@leamax No mam rada deticky 🙂 😉 🙂 ... ja mam 35 a mm 40 😕 😕 😕 ... s behanim po Dr.sme zacali pred cca 6-7 rokmi 🙂 a ako som uz spominala, vydata som uz 10 rokov 😕 😨 😕 😨

Ja tiez nasavam, popijam nase dobre pivko R.E.D.D.S - je to nasa novinka, urcena pre baby a faaaakt super chuti - samozrejme ten nadpis je bez bodiek, ale neviem cu tu admini nesleduju aj reklamu, tak len nenapadne 😀 😀 😀 Inac som sa s nimi dost sekla koli tej fotocke, tak som si myslela, ze ma vypnu 😝 😝 😝 ... milujem tie chrape pravidla a odpoved ja nic nemozem, ja som len admin .... no keby som ja mala takyto pristup k zivotu a praci tak sa nikde nedostanem .... no, ale toto je ina diskusia 🙂

lenka_21
31. máj 2011

@jada1 Ahaaaa, tak uz chnaaaapem... dakujem za vysvetlenie 🙂 😉 ... teraz mas tehu s darcovskymi ...
Ked si precitas moj prispevok predtym, tak aj my tam mame krasne roky a toto je beh na dlhe trate, takze snad v 40 mi tu nieco bude pobehovat 😀 😀 ... a ako povedal kamoska, kym sa k tomu prepracujeme tak budu krmit oni nas a nie my ich 😀 😀 😀 Vraj ked bude mat dieta stuzkovu, tak dame inzerat, ze hladame nahradnych rodicov na stuzkovu, lebo my uz budeme s plienkami v ustave 😝 😀 😝 😀 Noooo potesila ma 😀 😉 😝 😀

jada1
31. máj 2011

@lenka_21 sú to trošku pridrbkané pravidlá. Aj ja som si dala takú fotku z diaľky ako leamax a zrušili mi ju, že musí byť vidieť tvár. No to čo už za pridrbané pravidlá, nikto nevie o tom , že sme išli do darovaných vajuch a ja si tu ešte fotku vycapím, nie? 😠

jada1
31. máj 2011

@lenka_21 😀 nás potom môže zastúpiť na stužkovej náš mladý so svojou partnerkou 😀 😀

leamax
31. máj 2011

@lenka_21 no ved hadam si ta dieta na tu stuzkovu z ustavu nezoberie 😀 neboj, tie plienky znesu dost, stuzkovu vydrzia 😀 😀 😀
kocky, nechcem vas urazit, no pozeram, ze som tu z vas asi najmladsia 😕 to som teda necakala, ked mam pravdu povedat. ale nebojte, aspon mate viac rozumu ako ja a budete si vediet dietatko inak vychutnat 😵
@lenka_21 a nepovolili ti toho smajlika, ze? ja som taka zvedava, ze by som chcela vediet, co mudre ti napisali 😀 ale samozrejme, je to medzi vami 😉

lenka_21
31. máj 2011

@jada1 No ved prave... aj tym som arumentovala, ale vraj ak sa mi nepaci, tak nemam dat nic ... hlavne vec, ze obrazok mozem kopirovat aky chcem 🙂 😉 🙂

@leamax pred tebou nemam tajnosti 😉 ... poslem cez IP A nefrajer, aj ty budes mat 35 a 40 😀 😀 😀

leamax
31. máj 2011

@lenka_21 jeeej, to si vazim 😵 nie, nefrajerim, ved nikomu roky neubudaju, ja som chytala den pred 30-kou depku, ze uz nebuden ziadne dvadsat...len ma to trosku prekvapilo. ja som si inak vzdy viac rozumela s odo mna starsimi...dufam, ze som to teraz zaklincovala uplne 😀 asi uz radsej nic nenapisem a budem sa sama topit vo vine 😀 😀 😀

rienok
31. máj 2011

@leamax no ty si take uško 😀

miminkad
31. máj 2011

@leamax dufam,ze si to vino nasla 😉 mala si si zavolat someliera 😀
@mia_15 super,oddychuj,nic tazke nezdvihaj a vela vitaminov 😉

leamax
31. máj 2011

@rienok 😀 ooo, dakujem 😀 a ty mas kolko, ked uz sa tu priznavame s vekom. ale pomaly na mna, zacina na mna ucinkovat tych par glgov vina 😀 rozmyslam, ze si dolejem, aspon na chvilu zabudnem...
@lenka_21 nemaju ta preco stopnut, bola si maximalne slusna a pisala si pravdu. a asi v mene vsetych bab tu 😉

leamax
31. máj 2011

@miminkad jasne, nasla, ved uz nasavam 😀 😀 😀

lenka_21
31. máj 2011

@leamax @rienok ved som pisala, ze deticky ... ako hovori moj ocino, ked rozpravaju dospely, dati maju supat nohami 😀 😀 😀

miminkad
31. máj 2011

@leamax ahoj usko,to uz sme dve uska,my mame tolko co vy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre